Svatba mého nejlepšího přítele

Tú svadbu treba zrušiť!

Svadba môjho najlepšieho priateľa

Komedie / Romantický

USA, 1997, 105 min

Průměrná romantická komedie, s několika povedenými scénami. V podstatě je tenhle film založenej na soupeření Julie Roberts s Cameron Diaz, ale neni to moc podařený a vtipných scén z toho vnikne velice pomálu, ale naštěstí to oboum herečkám tady sluší, takže je aspoň na co se dívat, když už schází kvalitní scénář(29.12.2005)

Julia Roberts je jako hodně zamilovaná houba prostě neodolatelná.(28.5.2014)

Zajímavá romantika, která se narozdíl od naprosté většiny soukmenovců může chlubit námětem, kdy není úplně jasné, jak to dopadne. Tedy abych byl přesnější, MNĚ to nebylo jasný, všem ostatním jo! Jenže hodnocení je subjektivní, takže 4* a hotovo. Osobně bych mezi oběma děvčaty moc neváhal, Cameron byla lepší po všech stránkách!(7.10.2008)

Asi jsem z těch šíílenejch romantických komedií úplně mimo. Musím dát slabé tři *. (Ta třetí je za písničku I say a little prayer).Sice jsem u toho tak napůl usnula, ale to jenom proto, že v autobuse byla hrozná nuda a ještě k tomu o půlnoci, že?! Promiň Julie, ale máš lepší filmy....(24.4.2010)

Krásný romantický film – vlastně komedie. Výborně sehrané role od R. Everetta, C. Diaz i J. Roberts. Vřele doporučuji.(31.3.2003)

• - Postava Gerge Downese (Rupert Everett) se ve scénáři původně jmenovala Digger Downes. (Terva)

• - Roli Julianne Potter si původně měla zahrát Sarah Jessica Parker, ale odmítla kvůli natáčení seriálu Sex ve městě (1998). (Terva)

• - Natáčení probíhalo v americkém Chicagu. (Terva)