poster

Prostě sexy

 • USA

  Sweetest Thing, The

 • SK název

  Jednoducho sexi

Komedie / Romantický

USA, 2002, 88 min

Komentáře uživatelů k filmu (247)

 • kleopatra
  odpad!

  Tohle veledílo by se docela dobře mohlo jmenovat "tři krávy v akci", to by ale kráva nesměla být krásné ušlechtilé zvíře, což se o těchto "dámách" říct nedá.(5.9.2004)

 • Cival
  *

  Delikátní kombinace trapných vtipů a děsivých seriózních scén. Doufám, že vlezlý úsměv Cameron Diaz neuvidím přinejmenším půl roku. Fujtajxl.(9.8.2004)

 • kOCOUR
  *

  Tak tohle N-E! Neuvěřitelně trapná záležitost a první snímek, u kterého mě nepotěšila ani za všech okolností skvělá Cameron Diaz. Všechno co má nutit k smíchu, nutí spíše k pláči, upozorňuji, že jsem se po celou dobu zasmál jen jednou a není to rozhodně chyba mého smyslu pro humor. Scénář postrádá logiku, herci postrádají vtipné dialogy a zamilované zápletce chybí...zamilovaná zápletka. Všechno špatně. Do puntíku. A co se týče názvu, zase jednou sáhl distributor do bahna...lépe by možná sedělo...PROSTĚ SHIT....?(24.8.2002)

 • Lima
  odpad!

  Já jenom doufám, že se jistá část divácké obce teenegerovských fekálně-stupidních komedií co nejdříve přejí a filmy podobného ražení skončí v propadlišti dějin. Já proti pitomostem vůbec nic nemám. Problém je ale v tom, že filmy jako Bulšit nebo právě Prostě sexy jsou tak špatné, že se už člověk nemůže bavit ani na účet jejich tvůrců. Vidět to v kině, asi bych utekl. A na závěr - má tak dobrá herečka jako Cameron Diaz zapotřebí ukazovat se v takových shitech? Odpověď - zřejmě ano, za ty prachy...(1.12.2002)

 • Tosim
  *

  Tohle byla vlastně příležitost pro to, aby si herci vyzkoušeli nějaké kostýmy a trošku si potančili. Taky jsem se jednou dvakrát třikrát rozesmál, ale spíš nad tuhostí srandy (myslím, že slovo trapný tady bylo skloňováno mnohokrát.) Nemám rozhodně nic proti sexy komediím, ale většina z nich se pořád stále dokola opakuje a nepřináší nic, co bychom už neviděli jinde. Klasicky nejvtipnější momenty byly ty, jenž nepojednávaly o sweetest thing. Jako vždycky. Zatímco jednu hvězdičku dávám za za scénu "rozzlobené lesby s baseballkama", nad písní z kavárny jsem zůstal v úžasu. Songů s takovýmto tématem je málo, ale že by se opravdu musely skládat...(3.4.2003)

 • Tom Hardy
  **

  Film se skládá z (mnohdy i docela vtipných) epizodek, které se však jako celek rozpadají a ztrácí na atraktivitě. Prostě sexy měl být televizní sitcom, ve kterém by si hrdinky podávaly chlapy dobrých dvacet epizod. Jako varianta půl hodiny trvajících holčičích "Přátel" by to bylo jistě mnohem stravitelnější, než coby utahaný celovečerní film...(10.9.2002)

 • Radyo
  *

  Na tohle existuje jen jedno slovo - HROZNÉ! Kdyby to aspoň byla třeba i násilně vyvolávaná sranda - ale není.... Spíše je celý tento paskvil k pláči. Bohužel se nedá ani říci, že by jindy sexy Cameron Diaz a Christina Applegate vypadaly v tomhle snímku nějak výrazně sexuálně přitažlivě. Nepomůže jim k tomu ani promenáda v kalhotkách a podprsenkách - tento film je prostě špatný od začátku až do konce.(19.4.2004)

 • Djkoma
  **

  Ty 2* musim dát už jen za krásnou Cameron, geniální umístění piercingu a za cestu v autě s menší lesby show pro motořkáře. Víc si nepamatuju je mi líto :o)(25.8.2004)

 • Cervenak
  *

  Prostě sračka.(3.9.2007)

 • Enšpígl
  ***

  Proč se mě líbil tenhle celkem zábavný snímek, zejména 1 půlka ?? Byla prostě sexy!(7.7.2006)

 • Renton
  *

  Scénář: Nancy Pimental .. Příšerně hloupá, zbytečná kokotmedie. Naivní a herecky odfláknutá. Nějak pořád nechápu smysluplnost natočení takového zbytečného braku. Při sledování jsem pořád čekal, že už se něčemu zasměji, ale kde nic, tu nic! Jen se holky několikrát převlíkly, zazpívaly a.. odešly.(19.4.2005)

 • T2
  **

  Rozpočet $43miliónovTržby USA $24,718,164Tržby Celosvetovo $68,696,770/35%/(29.6.2005)

 • AngelAngie
  **

  I přes ostrou kritiku já musím říct, že když jsem to kdysi viděla, tak jsem se výborně bavila ..(26.5.2008)

 • Dever
  **

  Soundtrack Ed Shearmur: 1. Sexual Revolution 2. Cherish 3. It's Done Been One 4. Little L 5. I'm Walking 6. Dom Da Da 7. Hot Stuff 8. I'm Too Sexy 9. State of Mind 10. Losing Lisa 11. There She Goes 12. Country Squier 13. Escape (The Piña Colada Song)(14.5.2011)

 • tron
  *

  „Ruku na voňavú buchtu!“ NIEČO NA TEJ MARY JE, PLNOU PAROU VZAD! či BLBÝ A BLBŠÍ sú komédie, ktoré ma rozosmiali. Ale toto bol snáď nejaký nový filmový žáner, či čo. Hysterické, afektované a nevtipné. Scenár snáď ani neexistoval, len voľné náčrty na ten-ktorý deň. Že je to celé „schválne hysterické“, je pekný umelecký zámer, ale nefunguje. Nezachránia to ani brutálne výstupy (Cameron Diazová prefiknutá do oka na pánskej toalete, Selma Blairová prefiknutá plyšovým slonom). Toto sa vážne nevydarilo a nespasí to ani jeden z najväčších smoliarov súčasnej americkej kinematografie, Thomas Jane (PAVUČINA SNOV, ZRADNÁ HLBOČINA, KAT, HMLA, PODOZRENIE, SIEDMY HRIECH, SPRÁVNY POLICAJT). P.S. Dokážu ženy cikať do pisoáru?(28.4.2009)

 • B!shop
  ***

  Tak tohle byla fakt ultra vymastenost, nastesti to bylo vcelku svizny a obcas zabavny. Prvni pulka filmu je docela dost vtipna, jenze bohuzel v ty druhy to zacne bejt krapet moc romanticky. Ale ta prvni polovina mi prisla, jak kdyby to tocily Farrelliovy, takze neni nouze o naky ty vulgarnejsi forky. Jinak co se tyce herecek, Cameron je tady fakt sexy, ale stejne nechapu, proc do toho sla, Applegate ji zdarne sekunduje, Thomas Jane vypada jak trouba s odstatejma usima a Selma Blair ma desne maly kozy. Ale celkove nemuzu rict, ze bych se nebavil a par vtipu bylo slusnejch.(11.7.2007)

 • movie
  ***

  Taktéž jsem se slušně bavil...rozhodně více než u dnešní teenagerské produkce (viz.Pařba, Bulšit a pod.)!A Cameron Diaz má přece jen svoje kouzlo a to i v sebevětší sračce!(22.8.2002)

 • Arx
  *

  Prostě sexy je podle mě nejhorší Cameronin film. Jedna z nejtrapnějších komedií v které, kdy hrála.(30.9.2007)

 • Mr.Apache
  odpad!

  Prostě odpad.(8.7.2007)

 • Shit
  **

  Blba romanticka komedie, nevim jak do tohohle mohla cameron jit, aspon me donutila abych tomu dal 2*(1.2.2005)

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13