Prostě sexy

USA, 2002, 88 min

• Cervenak

Prostě sračka.(3.9.2007)

• Rex Mundi

Pozerať sa to dalo a nemôžem povedať, že by som celý film vyložene pretrpela. Preto dávam 2*. Je to proste vulgárna romantická komédia na štýl Niečo na tej Mary je, iba s výmenou pohlaví. Možno mala ambície zožať úspech ako Mary, ale vo filmovom priemysle opakovanie nie je matkou múdrosti, ale skôr riskovaním, že šliapnete do hovna. Jednoducho sexi sa to podarilo. Preháňa to so sexuálnym humorom a preháňa to skoro s každým druhom humoru, a nakoniec to preháňa aj s romantikou (a Cameron to ako vždy preháňa s ústami). Najprízemnejší humor typu Scary movie stolerujem, keď je v Scary movie. Ale v Pánovi prsteňov nepošlete hlavného hrdinu čúrať ku stromu... ak mi rozumiete. Napriek tomu boli chvíle, keď som sa pobavila. Vyložene rozosmiala ma asi len jediná scéna - súboj svetelných mečov. Ale čo tie kultúrne vložky?! Muzikálové číslo venované penisom?! To je hnus!(4.11.2005)

• flanker.27

WTF?(11.10.2005)

• Cival

Delikátní kombinace trapných vtipů a děsivých seriózních scén. Doufám, že vlezlý úsměv Cameron Diaz neuvidím přinejmenším půl roku. Fujtajxl.(9.8.2004)

• Hrabka

Cameron Diaz je boží. Já ji prostě žeru, přestože snad nikdy neměla kloudnou roli a hraje v celkem trapných komediích. Jako je například tato. Ubohá komedie s nezajímavým dějem, ale zase s Cameron... 40%(31.12.2007)