Prostě sexy

Jednoducho sexi

Komedie / Romantický

USA, 2002, 88 min

• Cival

Delikátní kombinace trapných vtipů a děsivých seriózních scén. Doufám, že vlezlý úsměv Cameron Diaz neuvidím přinejmenším půl roku. Fujtajxl.(9.8.2004)

,,Prostě sexy" je často ujetá komedie, která jede po zajetých kolejí. I tak jsem se několikrát dobře pobavil. Jen škoda typických klišé, které se i zde vyskytnou.(5.12.2007)

• DJ Obelix

jedna hvezda za Cameron, druha hvezda za 3 dobre sceny. Zbytek naprosta ztrata casu...(27.2.2007)

• dobytek

Scénář k tomuto filmu zřejmě napsal nějakej nadrženej úchylák v období, kdy měl zrovna mozoly na ruce. Musim ovšem uznat, že mě film překvapil spíš pozitivně. Když jsem tady uviděl celkový hodnocení a přečet jsem si pár komentářů, tak jsem čekal opravdu jenom to nejhorší. Ale zase tak hrozný to nebylo. Najdou se tam vtipný scény, najdou se tam nudný scény a najdou se tam i scény, při kterejch jsem opravdu nechápal (viz scéna, kdy celá restaurace začne zpívat písničku o tom, že píchač jedný z hlavních postav má velkýho pinďoura). Pokud bych měl hodnotit z filmu jenom cca úvodních 60 minut (do svatby), tak bych dal klidně 3 hvězdičky. Jenže v závěru, kdy to začalo neodvratně směřovat k romantickýmu happy endu, jsem už akorát odpočítával minuty do konce. Celkově bych to viděl tak na 45% a to množství odpadů mě docela překvapuje. Když už nic jinýho, tak Cameron Diaz, Christina Applegate i Selma Blair jsou opravdu sexy.(6.8.2008)

• ajuska

Film s mizerným scénářem, jednou podivnou rádoby vtipnou písničkou a spoustou nevydařených vtipů, které asi měly být sexy, odvázané a provokativní, ale místo toho jsou jen zoufale nevtipné a trapné. Prostě sexy se už ani nevleze do kategorie "hloupé, ale zábavné", protože tady se opravdu není, čím bavit.(7.7.2007)

• - Dr. Greg, přítel Courtney, je ve skutečnosti režisér James Mangold. (HappySmile)

• - Scénáristka Nancy Primental si ve filmu střihla také roličku - zvracející dívku v klubu, když Peterův bratr zve Christinu zpátky do hotelu na párty. (HappySmile)

• - Chlápek v kožené budně, který chce sbalit v baru Christinu Applegate, je její pozdější manžel Johnathon Schaech. (HappySmile)