poster

Prostě sexy

 • USA

  Sweetest Thing, The

 • Slovensko

  Jednoducho sexi

Komedie / Romantický

USA, 2002, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lima
  odpad!

  Já jenom doufám, že se jistá část divácké obce teenegerovských fekálně-stupidních komedií co nejdříve přejí a filmy podobného ražení skončí v propadlišti dějin. Já proti pitomostem vůbec nic nemám. Problém je ale v tom, že filmy jako Bulšit nebo právě Prostě sexy jsou tak špatné, že se už člověk nemůže bavit ani na účet jejich tvůrců. Vidět to v kině, asi bych utekl. A na závěr - má tak dobrá herečka jako Cameron Diaz zapotřebí ukazovat se v takových shitech? Odpověď - zřejmě ano, za ty prachy...(1.12.2002)

 • klerik
  **

  Blbina, pri ktorej som rozhodne nezaspával nudou. Na herečky sa dobre pozeralo (nad Thomasom Janeom som si však skoro poplakal), ale je to príliš pozliepané a strelené na lepšie hodnotenie...(20.3.2006)

 • Shit
  **

  Blba romanticka komedie, nevim jak do tohohle mohla cameron jit, aspon me donutila abych tomu dal 2*(1.2.2005)

 • movie
  ***

  Taktéž jsem se slušně bavil...rozhodně více než u dnešní teenagerské produkce (viz.Pařba, Bulšit a pod.)!A Cameron Diaz má přece jen svoje kouzlo a to i v sebevětší sračce!(22.8.2002)

 • salahadin
  *

  Dobře, je to stupidní až na půdu, ale koho to zajímá, když vnady Christiny Applegate a Cameron Diaz v určitých scénách fungují :) Ne vážně, puberťák už nejsem, takže nehodnotím tělo, ale film - a ten je příšernej. A až budu předjíždět nějaký auto (jako ten motorkář), ve kterém sedí dvě třičtvrtě nahý holky, dupnu na plnej plyn :-)(30.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace