Prostě sexy

Jednoducho sexi

Komedie / Romantický

USA, 2002, 88 min

• Gimp

Ubohé a trapné jako uprdnutí si na slavnostním nástupu na letním táboře (ano, ten pocit důvěrně znám).(2.6.2003)

• jhrasko

Pozvite Evu a Vaška na Colours of Ostrava a čakajte, že sa budú ľudia baviť - tak takto nejak som sa zabával ja pri sledovaní The Sweetest Thing.(30.1.2010)

Bylo to tak prastene, az se mi to libilo.(21.12.2007)

Tak tohle byla fakt ultra vymastenost, nastesti to bylo vcelku svizny a obcas zabavny. Prvni pulka filmu je docela dost vtipna, jenze bohuzel v ty druhy to zacne bejt krapet moc romanticky. Ale ta prvni polovina mi prisla, jak kdyby to tocily Farrelliovy, takze neni nouze o naky ty vulgarnejsi forky. Jinak co se tyce herecek, Cameron je tady fakt sexy, ale stejne nechapu, proc do toho sla, Applegate ji zdarne sekunduje, Thomas Jane vypada jak trouba s odstatejma usima a Selma Blair ma desne maly kozy. Ale celkove nemuzu rict, ze bych se nebavil a par vtipu bylo slusnejch.(11.7.2007)

• Arx

Prostě sexy je podle mě nejhorší Cameronin film. Jedna z nejtrapnějších komedií v které, kdy hrála.(30.9.2007)

• - Film je převážně založen na vztahu spisovatelky Nancy Primental a její kamarádky Kate Walsh. (HappySmile)

• - Scénáristka Nancy Primental si ve filmu střihla také roličku - zvracející dívku v klubu, když Peterův bratr zve Christinu zpátky do hotelu na párty. (HappySmile)

• - Snímek se umístil na 28. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném čtenáři časopisu "Empire". (orkadimenza)