Prostě sexy

Jednoducho sexi

Komedie / Romantický

USA, 2002, 88 min

• kOCOUR

Tak tohle N-E! Neuvěřitelně trapná záležitost a první snímek, u kterého mě nepotěšila ani za všech okolností skvělá Cameron Diaz. Všechno co má nutit k smíchu, nutí spíše k pláči, upozorňuji, že jsem se po celou dobu zasmál jen jednou a není to rozhodně chyba mého smyslu pro humor. Scénář postrádá logiku, herci postrádají vtipné dialogy a zamilované zápletce chybí...zamilovaná zápletka. Všechno špatně. Do puntíku. A co se týče názvu, zase jednou sáhl distributor do bahna...lépe by možná sedělo...PROSTĚ SHIT....?(24.8.2002)

• Kamca_

Čekala jsem blbost a taky to blbost byla. Námět to nebyl špatný, ale natočený to bylo špatně. Nemám ráda trapný momenty ve filmu a tady jich teda bylo požehnaně. 35%.(1.11.2014)

• Deimos

VHS/// Obsazení 6/10 Děj 4/10 Hudba 5/10 Efekty 4/10/// +dobré herecké obsazení, pár solidních hlášek "včera jsem měla jehněčí a dnes seru ovci" -jinak je to ale trapné a nedrží to pohromadě/// Spíše bláznivá roadmovie než romantická komedie. Kritika je celkem oprávněná, ovšem já budu mírnej a ohodnotím film tak jak si podle mě zaslouží. Upřímě, sem tam hudba jakž tak šla a kdo má rád tyto herce, tak si nejpíše film nenechá ujít. To vše ovšem nezabrání tomu, že to je jedna z nejslabších komedií v daném žánru, které byly za poslední roky k vidění./// Celkem 45%///(27.7.2007)

Proč se mě líbil tenhle celkem zábavný snímek, zejména 1 půlka ?? Byla prostě sexy!(7.7.2006)

• Psema

No, vážně jsem nevěřil vlastním očím, ale ne proto, že to bylo děsně sexy, ale spíš děsně creepy.(6.7.2007)

• - Chlápek v kožené budně, který chce sbalit v baru Christinu Applegate, je její pozdější manžel Johnathon Schaech. (HappySmile)

• - Film je převážně založen na vztahu spisovatelky Nancy Primental a její kamarádky Kate Walsh. (HappySmile)

• - Dr. Greg, přítel Courtney, je ve skutečnosti režisér James Mangold. (HappySmile)