Prostě sexy

Jednoducho sexi

Komedie / Romantický

USA, 2002, 88 min

• MáŠa

Jsem prase, ale tohle na mě bylo asi tak nějak moc. Několik ženských se chová jak krávy, a tvůrci se tu snaží o nějaký trapně sprostý humor.(11.3.2014)

• bassator

30%(27.3.2009)

• AngelAngie

I přes ostrou kritiku já musím říct, že když jsem to kdysi viděla, tak jsem se výborně bavila ..(26.5.2008)

,,Prostě sexy" je často ujetá komedie, která jede po zajetých kolejí. I tak jsem se několikrát dobře pobavil. Jen škoda typických klišé, které se i zde vyskytnou.(5.12.2007)

• Deimos

VHS/// Obsazení 6/10 Děj 4/10 Hudba 5/10 Efekty 4/10/// +dobré herecké obsazení, pár solidních hlášek "včera jsem měla jehněčí a dnes seru ovci" -jinak je to ale trapné a nedrží to pohromadě/// Spíše bláznivá roadmovie než romantická komedie. Kritika je celkem oprávněná, ovšem já budu mírnej a ohodnotím film tak jak si podle mě zaslouží. Upřímě, sem tam hudba jakž tak šla a kdo má rád tyto herce, tak si nejpíše film nenechá ujít. To vše ovšem nezabrání tomu, že to je jedna z nejslabších komedií v daném žánru, které byly za poslední roky k vidění./// Celkem 45%///(27.7.2007)

• - Scénáristka Nancy Primental si ve filmu střihla také roličku - zvracející dívku v klubu, když Peterův bratr zve Christinu zpátky do hotelu na párty. (HappySmile)

• - Chlápek v kožené budně, který chce sbalit v baru Christinu Applegate, je její pozdější manžel Johnathon Schaech. (HappySmile)

• - Všechny tři hlavní představitelky pomohly napsat písničku "The Penis Song", avšak scéna, kde ji zpívají, byla v USA vystřižena z konečné verze filmu. (HappySmile)