mau

Deštivá noční Bombaj. Jednota místa, času a děje. Muž a žena odlišného původu, ale podobného osudu. Jeden druhého zachrání způsobem, jakým by to nikdo jiný nedokázal. Něžná romance s napínavou krimi zápletkou a několika povinnými tanečně-hudebními výstupy. ()

Aljak

Jedna daždivá noc, počas ktorej sa pod jedným tajomným prístreškom stretol bohatý bankár a chudobná prostitútka... To znie ako vynikajúci filmový námet, ale bohužiaľ potenciál zostal poriadne nevyčerpaný. Chameli sa pekne vyrozprávala a Aman pozorne počúva - až do chvíle kým sa pod prístreškom nezačnú objavovať kadejakí pofidérni ľudia. Celé to bolo akési monotónne a ničím výnimočné. Navyše Kareene rola uchechtanej prostitútky vôbec nepristala, až trochu nechápem prečo práve tento film je považovaný za jej prelom v hereckej kariére. Ale ak jej práve táto rola pomohla stať sa tým čím je dnes, tak potom som naozaj vďačný, že tento film bol jej odrazom ku sláve. ()

toma.baza

Aman Kapoor je investiční poradce. Jedné noci se mu jeho auto porouchá v opuštěné části Bombaje, kde se setkává s prostitutkou Chameli. Je nucen strávit noc na ulici v její přítomnosti a dozvědět, jak to tam chodí. ()