poster

Černý hřebec

 • USA

  Black Stallion, The

Dobrodružný / Rodinný / Sportovní

USA, 1979, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SexyAjinka
  *****

  Filmová klasika. Možná ten, kdo nemiluje koně to neocení, ale to je v pořádku. Ten film má, co nabídnout právě milovníkům těchto nespoutaných duší. Navíc, když v tomto filmu vidím toho nejkrásnějšího koně, tak mé srdce jednoduše taje.(11.3.2011)

 • Nettrass
  ****

  Docela solidní konina. Mám koně rád. Mají těžký život, hodně se naběhaj a nemohou ani zarelaxovat u piva, pač neumějí zvracet.(11.1.2012)

 • ilemas
  odpad!

  Neuvěřitelná konina!!! Musel jsem se hodně přemáhat, abych vydržel až do neskutečně vzdáleného konce. Nudnější film jsem neviděl, herci než něco řeknou, tak asi kvůli natahovaní filmu pár sekund zírají do blba apod. Mám rád filmy o zvířatech, „ Mládí černého hřebce" i animovaný „Spirit" se mi líbily, tak jsem si přes neustálé vychvalování myslel, že tohle bude mnohem lepší, ale opak byl pravdou.(17.5.2010)

 • T2
  ****

  Rozpočet $2,7miliónaTržby USA $37,799,643Tržby Celosvetovo $-║ Niektoré zábery sú krásne nespútane, živelné, film ovplíva minimom dialógov a zameriava sa hlavne na úchvatný vizuál ponúkajúci prepojenie medzi čiernym výchorom Blackom a malým chlapcom Alecom, príbeh vo svojej jednoduchosti prináša neskutočné čaro. /85%/(11.12.2008)

 • corona
  ****

  Na prvý film, ktorý som ako malé dieťa videla v kine, sa jednoducho nedá zabudnúť.(17.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace