• český

• slovenský

Kobra

Akční / Krimi / Thriller

USA, 1986, 84 min

Scénář: Sylvester Stallone .. Stallone ještě ve formě a jeho solidní akční béčko. Mého času velmi oblíbené, ale to byl tehdy na akční filmy ještě vcelku půst!.. 70%.(20.3.2005)

Cobra..Cobretti??? aha kobra(11.11.2010)

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů od Sylvestra Stalloneho.Jako obvykle je Sly pěkně drsnej, možná ještě drsnější než obvykle, stejně jako celej film. To je asi největší klad filmu, drsná atmosféra z něj opravdu jen sálá. Hned od začátku je jasný jakým směrem se bude příběh vyvýjet a Sly nenechá nikoho napochybách a začne rozsévat zákon podle svýho, postupem času začíná zabíjet čím dál tím víc a konečná akce kde Sly zabije 40 lidí je skvělá a ještě perfektně zakončená duelem s Brianem Thompsonem. Já mam tenhle film fakt rád a nedám na něj dopustit(4.6.2006)

Tento film mi poskytnul dvě milá překvapení. Tím prvním bylo to, že jsem konečně zjistila, kde se ispirovalo "Rychle a zběsile", tím druhým bylo to zjištění, že ne všechny blonďaté hrdinky jsou trubky. Pohodový akční film se Stallonem, co chcete víc? :-)(12.11.2010)

Za tuto roli se Sly nemusí stydět a přiznejme si, kdo by nechtěl Cobru, když by po něm šli zločinci??(20.8.2007)