• mysiak

Toto je pamätám, že som videl prvý krát v autobuse cestou do Grécka, a proste musel som ta mať...a púšťal som si to dookola a bol som z toho nadšený ako malý chlapec...(15.9.2008)

• juta

Podívaná pro malého diváka. Rozhodně to není špatně udělané, pár vtipných momentů to má, na držkopády pětiletých se dá dívat, jenže pro dospěláka to úplně není.(2.5.2015)

Vždyť je to dokonalý film. Dabing je sice v případě Alfalfy a některých kluků dost na hlavu ovšem jinak celkem slušná rodinná komedie. Párkrát se určitě zasmějete hlavně u "prohrešků" pana zamilovaného. Pro zasmání doporučuji.(3.5.2011)

Normálně bych se k takovému filmu asi těžko dostlal, ale jelikož jsem se jednoho víkendu dopoledne dosti nudil, zapnul jsem televizi a dal mu šanci - byl jsem poměrně překvapen, ti malí smrádci si to sem tam celkem dávali a hlásili, takže jsem se celkem dobře bavil a zasmál................ moje hodnocení = 6,5 z 10.(23.1.2015)

Milá farebná verzia príbehov známej detskej bandy, ktorej korene siahajú až do doby nemého filmu.(24.2.2011)