Normálně bych se k takovému filmu asi těžko dostlal, ale jelikož jsem se jednoho víkendu dopoledne dosti nudil, zapnul jsem televizi a dal mu šanci - byl jsem poměrně překvapen, ti malí smrádci si to sem tam celkem dávali a hlásili, takže jsem se celkem dobře bavil a zasmál................ moje hodnocení = 6,5 z 10.(23.1.2015)

Vždyť je to dokonalý film. Dabing je sice v případě Alfalfy a některých kluků dost na hlavu ovšem jinak celkem slušná rodinná komedie. Párkrát se určitě zasmějete hlavně u "prohrešků" pana zamilovaného. Pro zasmání doporučuji.(3.5.2011)

Musí to být už aspoň deset let, co jsem to viděl. Takže hodnocení odpovídá mému dojmu před desíti lety. Film o partě kluků, který nesnášejí holky a jeden z nich se zamiluje jsem prostě žral.(15.5.2009)

• miawallacova

nic tak špatného jsem hodně dlouho neviděla.(25.11.2013)

• Tommassi3

"Právě jsme se přistěhovali.. Můj otec tu koupil rafinérii.." - "Tak proto jste tak rafinovaný !!" ;)(3.5.2015)