• juta

Podívaná pro malého diváka. Rozhodně to není špatně udělané, pár vtipných momentů to má, na držkopády pětiletých se dá dívat, jenže pro dospěláka to úplně není.(2.5.2015)

Milá farebná verzia príbehov známej detskej bandy, ktorej korene siahajú až do doby nemého filmu.(24.2.2011)

Vždyť je to dokonalý film. Dabing je sice v případě Alfalfy a některých kluků dost na hlavu ovšem jinak celkem slušná rodinná komedie. Párkrát se určitě zasmějete hlavně u "prohrešků" pana zamilovaného. Pro zasmání doporučuji.(3.5.2011)

• raduna01

Členové chlapeckého Klubu odpůrců žen mají starosti. Alfalfa se zamiloval, čímž ohrozil existenci spolku, někdo jim zničil knihovnu a ukradl motokáru, v níž se chystali vyhrát závod. Navíc se do města přistěhoval nový kluk. Je bohatý, protivný a chce Alfalfovi přebrat děvče.(2.11.2010)

• mysiak

Toto je pamätám, že som videl prvý krát v autobuse cestou do Grécka, a proste musel som ta mať...a púšťal som si to dookola a bol som z toho nadšený ako malý chlapec...(15.9.2008)