• mysiak
  **

  Toto je pamätám, že som videl prvý krát v autobuse cestou do Grécka, a proste musel som ta mať...a púšťal som si to dookola a bol som z toho nadšený ako malý chlapec...(15.9.2008)

 • juta
  **

  Podívaná pro malého diváka. Rozhodně to není špatně udělané, pár vtipných momentů to má, na držkopády pětiletých se dá dívat, jenže pro dospěláka to úplně není.(2.5.2015)

 • Tommassi3
  *

  "Právě jsme se přistěhovali.. Můj otec tu koupil rafinérii.." - "Tak proto jste tak rafinovaný !!" ;)(3.5.2015)

 • herr_carter
  ***

  Normálně bych se k takovému filmu asi těžko dostlal, ale jelikož jsem se jednoho víkendu dopoledne dosti nudil, zapnul jsem televizi a dal mu šanci - byl jsem poměrně překvapen, ti malí smrádci si to sem tam celkem dávali a hlásili, takže jsem se celkem dobře bavil a zasmál................ moje hodnocení = 6,5 z 10.(23.1.2015)

 • dee-key
  ****

  Musí to být už aspoň deset let, co jsem to viděl. Takže hodnocení odpovídá mému dojmu před desíti lety. Film o partě kluků, který nesnášejí holky a jeden z nich se zamiluje jsem prostě žral.(15.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace