poster

Rambo II

 • USA

  Rambo: First Blood Part II

 • slovenský

  Rambo II

Akční / Dobrodružný / Thriller / Válečný

USA, 1985, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Skejpr
  ***

  Zklamání. První půlka příliš neakční, druhá půlka příliš natažená, bez gradace. Stallone je bůh a jeh kudla jakbysmet!(20.2.2008)

 • Madison
  ****

  Pre mnohych je 1 kultova, mne sa ale viac pozdavala 2. Citovych prejavov som sa tu sice nedockala, ale na 80-te roky je to stale paradna akcna jazda tentokrat s vyraznejsimi dejovymi zlozkami - ved velky podiel mal na tom sam Cameron! :)(14.7.2009)

 • 3DD!3
  *****

  Klasika. Sly Stallone v nejlepší formě. Tentokrát už jde, v úvozovkách, jen o akci. Goldsmithova hudba je znovu víc než vynikající.(8.8.2007)

 • Divočák
  *****

  Stallone si očividně potřeboval po prvním díle trochu vylepšit skóre (přeci jen 1 mrtvý je na film, kvůli kterému ho všichni považují za akčního poloboha, poněkud málo) a tak se nám rozhodnul starouše Johnnyho konečně ukázat v plné kráse. A že za to vzal pěkně z vostra! Na nějaké hraní se tady opravdu moc nehraje (Sly si po celou dobu vystačí s jedním ksichtem a Crenna v podstě jen celý film popíjí kafe) a na řadu tak přichází to nejdůležitější - střílení šikomookých a Rusáků. Atmosféra - oni jsou ti zlí a zaslouží si to - tady funguje opravdu dokonale a z každého šípu v lebce či kulce mezi oči tak máte upřímnou radost. Nepřátel tady umře snad víc, než v jakémkoliv jiném Stalloneho filmu, Sly se nám dokonce zamiluje (tomuhle se fakt říká láska na první pohled) a navíc ještě stihne ukázat, jaká jsou americká vláda parchanti. Že by nejlepší akční film všech dob? No, v první pětce by rozhodně neměl chybět!(29.5.2007)

 • Niktorius
  ***

  Poctivá osmdesátková akce naředěná nezajímavými (i když v mezích žánru správně patetickými) konverzačkami...Chtělo to vypjatější momenty, víc humoru, či alespoň nějaký skutečně vrcholný okamžik. Na druhém Rambovi mi nevadí jeho "hloupost a prázdnost", nýbrž vlažnost s jakou je podán.(28.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace