Kukuřičné děti

Stephen King (povídka)

George Goldsmith

João Fernandes
  • Korbitch

Cože, dalších deset pokračování??? Tvl, tak to nechceš. Aby těch kravin nakonec nebylo jako klasů v kukuřičném poli. Jeden totiž vážně stačil.(1.8.2013)

Pokud jde o adaptace Kingových povídek, tahle byla nejen první, ale na hodně dlouho také nezdařilejší.(15.6.2004)

• D.Moore

Co ten Stephen King filmařům provedl, že mu neustále a (tentokrát tedy rozhodně) podstatně mění konce příběhů? Ach jo. Čert vem, že v Kukuřičných dětech z čerstvých manželů procházejících krizí udělali vcelku spokojené snoubence, ale co ten závěr? Happy end? Ó, můj kukuřičný bože, to snad ne! Chyběl snad jen epilog ukazující spokojenou rodinku, jeho a ji spolu s adoptovanými sourozenci... Uf. Ale abych pravdu řekl, o atmosféru přišly Kukuřičné děti ještě dříve - konkrétně během přeefektovaného a vcelku trapně vypadajícího finále. Velká škoda, začínalo to slibně a herci, zejména ti malí, hráli často přímo ďábelsky.__P.S. Představitel Isaaca mi připomínal Pepu Melena, ale to sem nepatří.(10.4.2013)

Zajimavý námět, který bohužel nebyl úplně využit a určitě by si zasloužil víc. Horor, díky němuž jsem měl z kukuřice respekt. O hvězdičku navíc za tu nostalgii. :-)(2.12.2011)

V dětství mě to bavilo víc, dnes spíš už jen příjemná nostalgie na tři hvězdy.(8.5.2014)