poster

Kukuřičné děti

 • USA

  Children of the Corn

 • slovenský

  Kukuričné deti

 • slovenský

  Deti kukurice

Horor / Thriller

USA, 1984, 93 min

Režie:

Fritz Kiersch

Předloha:

Stephen King (povídka)

Scénář:

George Goldsmith

Kamera:

João Fernandes

Střih:

Harry Keramidas
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hladass
  ****

  Povedená adaptace Kingovy povídky s výbornou atmosférou a démonicky zahranými Gatlinskými dětmi...(21.4.2009)

 • Faustka
  ****

  Vesnickým skautíkům chybí, už jen krůček k dosažení jejich nejcenějšího bobříka "přežití bez rodičů" v rozsáhlých kukuřičných lánech v čele s Isaacem[prozatimní] a Malachaiem[čekatel]..(dva kohouti v jednom popcornu) a se starostlivým strýčkem(Ten, který kráčí mezi řádky), sledující vše přísným okem vedoucího. Tuto bohulibou činnost, se jim však snaží překazit dva dospěláci "kdoví odkud", jenže parta dětí, se sebou nenechá vorat. :)) Tak jen směle do toho, mládežnící..(28.12.2009)

 • Webb
  **

  Hororová klasika s docela zajímavým námětem, strašidelnou atmosférou, kterou dokresluje také písně se zpěvem. Bohužel konec je hrozný, naroubovat do příběhu ďábla se mi jeví jako nešťastné řešení a ještě ho s tak špatnými efekty zviditelnit. Měli to nechat jen na psychologii, kdy kluk kazatel k nim promlouvá a děti zfanatizoval. Jinak bylo dobré vidět Lindu Hamilton v době svého největšího úspěchu, kdy stroje povstaly z popela.(17.5.2010)

 • castor
  **

  Je hodně zvláštní, že léta páně 1984 vzniklo žánrově vybroušené sci-fi Terminátor, komediální Krotitelé duchů nebo třeba dobrodružný Indiana Jones a Chrám zkázy. V rámci svého žánru nadmíru povedené kousky. Bohužel v osmdesátých letech v drtivé většině ale horory dělat neuměli. Většina špatných hororů je alespoň vtipná, Kukuřičné děti jsou otravným a dosti amatérským paskvilem s jen velmi zřídka kdy dusivou atmosférou. Dialogy jsou na úrovni žáka základní školy, situace a vztahy jsou vykreslené se spletitostí leporela. Pobaví snad jen spratek Isaac a rezavý ucho Malachai.. jinak jsem tam nic jiného neviděl.(7.5.2011)

 • AngelAngie
  ***

  Ani první díl nebyl nijak výjimečný, ale stále lepší jak ty ostatní...(31.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace