Kukuřičné děti

João Fernandes

Donald P. Borchers

Harry Keramidas
  • st.ranger

Kingova četba má tolik adaptací, ale pramálo kvalitních. Děti kukuřice patří do většiny nepovedených, zvláště co se týče nadmírou úprav od předlohy.(13.12.2010)

Kukuričné Deti sú celkom fajn hororom..ako legenda to moc nie je u mňa...ale tie deti kukurice ma fakt žrali už od prvej minúty...(26.2.2010)

• Chrustyn

Další nezajímavé zpracování knihy Stephena Kinga. Tentokrát se zabijáckýma smradama v hlavní roli. Nulová atmosféra a napětí zajišťují 90 minut nudy.(27.3.2010)

Zajimavý námět, který bohužel nebyl úplně využit a určitě by si zasloužil víc. Horor, díky němuž jsem měl z kukuřice respekt. O hvězdičku navíc za tu nostalgii. :-)(2.12.2011)

Povedená adaptace Kingovy povídky s výbornou atmosférou a démonicky zahranými Gatlinskými dětmi...(21.4.2009)

• - V původním příběhu měla být postava Lindy Hamilton dětmi zabita. (Chatterer)

• - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 100. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (martin1m2)

• - R.G. Armstrongem natočil své scény za jeden den. (Chatterer)