Nudné jako Wyatt Earp, aspoň ne tak nesnesitelně natažené. Ty kníry možná vypadaly cool, ale se za nim ukryje celej xicht kurta russella, tak jednotlivé postavy mohl hrát klidně bolek a lolek. Westerny 60. let jsou zkrátka nedostižné, existuje pár světlých výjimek jako The Unforgiven, v podstatě i Django... stačí se podívat na žebříček westernů a uvidíte o čem mluvim.(13.7.2013)

Akčnější zpracování známé legendy divokého západu Wyattu Earpovi. Popravdě mi o něco více sedla tříhodinová verze s Costnerem, která o hlavní postavě prozradí daleko více. Toto je ve výsledku jen slušný akční film ve westernových kulisách s hvězdným obsazením.(26.2.2013)

Motto ve znaku města Tombstone je „The Town Too Tough To Die“, já ale viděl jen přestřelku u KFC Corralu.. Nevadily kníry, za které by se styděli Adolf ilustrátor i Adolf vůdce, ty prostě patřily k dobovému image, ale ta paperbacková dramatizace, upocené romantizování a vůbec ten idealizující způsob uchopení westernového žánru tak typický pro mainstreamový Hollywood. Přišlo mi to umělejší než bronzové opálení Powerse Boothe..(23.9.2015)

Western podľa zabehnutých pravidiel žánru. Parta správnych chlapov, parta naozaj zlých chlapov, pekné ženy, silné reči a poriadne nedočkavé kolty za opaskami. Wyatt Earp a jeho banda tu bola aj o rok neskôr v hlavnej úlohe s Kevinom Costnerom. Tombstone sa mi však zdá byť oveľa dynamickejší a o niečo kvalitnejší. Herci hrajú dobre - Kurt Russell, Val Kilmer a záporák Michael Biehn sú vážne skvelí. Hudba, kamera a réžia sú tiež na dobrej úrovni. Koniec sa mi zdá byť však až príliš sladký. Pre mňa druhý najlepší western 90. rokov. (prvý je pravdaže Tanec s vlkmi). 75%(20.7.2008)

Zřejmě je to docela povedený western, jenže mne v hodnocení sráží pozdější Wyatt Earp, který pojednává o tomtéž a zdá se mi ještě povedenější.(6.2.2012)