Rozpočet $25miliónovTržby USA $56,505,065Tržby Celosvetovo $63,500,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $958,952Tržby za predaj DVD v USA $17,904,440║ Tak westerny som mal vždy moc rád a tento nie je výnimkou, bohaté herecké obsadenie na čele s výborným Kurtom Russellom a Valom Kilmerom nám podáva strhujúcu podívanú, kde každá osobnosť využíva svoj priestor vo filme a tak sa výdatne ich pasáže zapíšu do pamäte. S prestrelkami prichádza zakaždým aj napätie, tak ako pri každom drsnom vystúpení Wyatta Earpa keď robí z nespratníkmi poriadky, zaujímavú úlohu si tu odbil aj Michael Biehn ako drsný pištoľník Johnny Ringo. Film sa dá označiť aj za najvydarenejší film z dielne George P. Cosmatosa. videl som to asi minimálne 4x a vždy ma to rovnako upúta a tak mením hodnotenie na najvyššie 5***** /95%/(13.7.2008)

V tomto zpracování Earpova příběhu se to hemží slavnými jmény, z nichž nejvíce potěší Val Kilmer v roli Doca a Michael Biehn jakožto Johnny Ringo. Kurt Russell mi na postavu Wyatta moc nesedl.(4.6.2016)

Jiná verze příběhu, který o rok později zpracovali Kasdan a Costner ve "Wyattu Earpovy" - také celkem slušná podívaná, jen lehce vyčnívající nad westernový průměr. Mně osobně se přece jen nejvíc líbilo podání tehdejších událostí tak, jak je zfilmovali tůrci snímku "Přestřelka u ohrady O.K." z roku 1957.(6.8.2007)

• RHK

Jeden ze 100 nejlepších westernů - 100 Greatest Western Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(16.6.2010)

Skvělý a hodně akční western z rodiny, jehož sourozenci jsou "Silverado", "Wyatt Earp", a "Krajina střelců". Režisér akčních filmů George Pan Cosmatos to zrežíroval po svém se spoustou akce a vygradovaným napětím. Tomuto filmu rozhodně sluší moderní šat, ve westernovém žánru je nadprůměrným dílem a má jedno prvenství - Vala Kilmera coby nejlepšího představitele Doca Hollidaye všech dob!(5.2.2006)

• - Wyatt u O.K. Corralu neměl Buntline special Colt, jeho oblíbenou zbraní byl Smith and Weston ráže 44. (liquido26)

• - Režisér George P. Cosmatos se nechal slyšet, že všechny kníry jsou pravé. (liquido26)

• - Veterán westernových filmů, Glenn Ford, měl mít původně ve filmu nějakou malou roli, ale kvůli špatnému zdraví z natáčení odstoupil. (liquido26)