Film s dokonalým obsazením (Val Kilmer!) a opravdu špatným scénářem - takové množství absurdních náhod jsem už dlouho neviděl. Krom toho film postrádá gradaci, a hlavní přestřelka proběhne cca ve dvou třetinách. Zbytek je e takový zbytečný dojezd...(12.5.2014)

Mírně to připomene Mladé pušky díky plejádě herců 80. let. Příjemný western v tradičním Hollywoodském stylu . Dnes by asi takovýto film nevznikl. Poprvé jsem to víděl jako malý a byl jsem nadšený. Ted me to sice pobaví , ale mám řadši evropské westerny.(19.7.2008)

Každé město má svou historii, ale Tombstone se stalo legendou.(19.5.2011)

Skvělý a hodně akční western z rodiny, jehož sourozenci jsou "Silverado", "Wyatt Earp", a "Krajina střelců". Režisér akčních filmů George Pan Cosmatos to zrežíroval po svém se spoustou akce a vygradovaným napětím. Tomuto filmu rozhodně sluší moderní šat, ve westernovém žánru je nadprůměrným dílem a má jedno prvenství - Vala Kilmera coby nejlepšího představitele Doca Hollidaye všech dob!(5.2.2006)

Najzlatšie časy westernov boli v tých rokoch už síce preč, ale nebola to až taká bieda ako v súčastnosti. Myslím, že Tombstone spoločne s Mladými puškami boli jednými z najvydarenejších v deväťdesiatych rokoch. Nevyhol sa síce pár slabším miestam, ale kvôli tej vernej atmosfére a fajnovému obsadeniu musím dať ****.(16.8.2007)