Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  ***

  Motto ve znaku města Tombstone je „The Town Too Tough To Die“, já ale viděl jen přestřelku u KFC Corralu.. Nevadily kníry, za které by se styděli Adolf ilustrátor i Adolf vůdce, ty prostě patřily k dobovému image, ale ta paperbacková dramatizace, upocené romantizování a vůbec ten idealizující způsob uchopení westernového žánru tak typický pro mainstreamový Hollywood. Přišlo mi to umělejší než bronzové opálení Powerse Boothe..(23.9.2015)

 • lesumir
  **

  Russell je slizkej jak tisíc slimáků na jedný hromadě. Nebýt výbornýho Kilmera, stálo by to za úplný hovno.(30.8.2009)

 • brutale
  ***

  Westernové kostými a kulisy použité vo filme, ktorý western akurát pripomína vizuálne, no chýba mu atmosferika divokého západu. Neucelený rozťahaný dej, miestami nuda, sem tam mierne dementná réžia a keď už idete zaspať, tak vás preberie scéna ako bič, po ktorej film väčšinou opäť zapácha nudou, čo je škoda. Kurt (ktorého mám veľmi rád) mi pripomínal mrožiu peetchu, nechápem kto mu mohol napariť taký knírek "nenormálne vymakaný" a to ani nehovorím keď som tam zbadal Brandona Walsha ( z BH 90210 ), ktorý vyzerá ako gašpar najväčšieho kalibru... Všetko zachraňuje Val Kilmer, ktorý ostatných zatieňuje a necháva ďaleko za sebou a je jediný dôvod prečo dávam ***, tejto snímke.(17.9.2008)

 • Djkoma
  ***

  Oproti snímku "Hodina pušek", je ukázána divákovy odlišná verze legendy o Wyattu Earpovy, kde je hlavní mnoho přestřelek, mrtvých a herecká jména v hlavních rolích. Prakticky od začátku se ignoruje větší psychologie především Wyatta Earpa, jehož povaha je ve filmu nevystižena a tento legendární šerif působí jako "bývalý šerif" co nechce problémy. Kurt Russell se snaží jak může, ale já v jeho postavě vidím stále Russella a ne postavu Earpa. Oproti tomu Val Kilmer mě potěšil, i přes nános makeupu, který z něj tvoří člověka ledově bílé barvy. Pokud chce divák méně hvězd a více psychologie opravdu bych doporučil Hodinu pušek z roku 1967. Krom toho režisér George P. Cosmatos se moc nepředvedl a celková délka přes 2 hodiny nutí k rozvleklosti.(26.7.2008)

 • Chrustyn
  ***

  Akčnější zpracování známé legendy divokého západu Wyattu Earpovi. Popravdě mi o něco více sedla tříhodinová verze s Costnerem, která o hlavní postavě prozradí daleko více. Toto je ve výsledku jen slušný akční film ve westernových kulisách s hvězdným obsazením.(26.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace