Nastala chyba při přehrávání videa.
 • baribal
  ***

  Nudné jako Wyatt Earp, aspoň ne tak nesnesitelně natažené. Ty kníry možná vypadaly cool, ale se za nim ukryje celej xicht kurta russella, tak jednotlivé postavy mohl hrát klidně bolek a lolek. Westerny 60. let jsou zkrátka nedostižné, existuje pár světlých výjimek jako The Unforgiven, v podstatě i Django... stačí se podívat na žebříček westernů a uvidíte o čem mluvim.(13.7.2013)

 • Chrustyn
  ***

  Akčnější zpracování známé legendy divokého západu Wyattu Earpovi. Popravdě mi o něco více sedla tříhodinová verze s Costnerem, která o hlavní postavě prozradí daleko více. Toto je ve výsledku jen slušný akční film ve westernových kulisách s hvězdným obsazením.(26.2.2013)

 • Gilmour93
  ***

  Motto ve znaku města Tombstone je „The Town Too Tough To Die“, já ale viděl jen přestřelku u KFC Corralu.. Nevadily kníry, za které by se styděli Adolf ilustrátor i Adolf vůdce, ty prostě patřily k dobovému image, ale ta paperbacková dramatizace, upocené romantizování a vůbec ten idealizující způsob uchopení westernového žánru tak typický pro mainstreamový Hollywood. Přišlo mi to umělejší než bronzové opálení Powerse Boothe..(23.9.2015)

 • BadoXXII
  ****

  Western podľa zabehnutých pravidiel žánru. Parta správnych chlapov, parta naozaj zlých chlapov, pekné ženy, silné reči a poriadne nedočkavé kolty za opaskami. Wyatt Earp a jeho banda tu bola aj o rok neskôr v hlavnej úlohe s Kevinom Costnerom. Tombstone sa mi však zdá byť oveľa dynamickejší a o niečo kvalitnejší. Herci hrajú dobre - Kurt Russell, Val Kilmer a záporák Michael Biehn sú vážne skvelí. Hudba, kamera a réžia sú tiež na dobrej úrovni. Koniec sa mi zdá byť však až príliš sladký. Pre mňa druhý najlepší western 90. rokov. (prvý je pravdaže Tanec s vlkmi). 75%(20.7.2008)

 • Aky
  ***

  Zřejmě je to docela povedený western, jenže mne v hodnocení sráží pozdější Wyatt Earp, který pojednává o tomtéž a zdá se mi ještě povedenější.(6.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace