Jako za starých časů

• slovenský

Ako za starých čias

Komedie / Romantický

USA, 1980, 100 min

1- Co mám dělat? 2 - S čím? 3 - Myslí s kuřetem, je totiž vegetarián a nikdy to nejedl. 2 - A proč se ptá zrovna 4? 3 - Protože 4 byl kdysi taky vegetarián, tak s tím má zkušenosti. 2 - Aha. 4 - Kousej to......dialogy jsou občas skutečně kouzelné. Příjemná komedie, která pobaví, ale uplná špička to taky není.(2.12.2007)

Bravo!(14.2.2012)

Škoda několika málo pasáží, v nichž jakoby do plachet nefoukal vítr, jinak to však byla luxusní plavba, která rozčeřila stojatou vodu - jako za starých časů. Místy až divadelní galakoncert ústředního tria, ze kterého jasně vyčnívá kouzelný Chevy Chase. No a kdyby se rozdávaly metály za dialogy, měli bychom tu horkého favorita.(14.2.2012)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $43,995,918Tržby Celosvetovo $-(3.3.2010)

Takové komedie se už opravdu netočí (nebo jich je málo.) Dva z nejvýraznějších komických talentů (Chevy Chase a Goldie Hawn) se sešli v této úžasně vtipné komické hříčce Neila Simona. Je to film, který vás ani na chvíli nenudí a pokud to hrozí, vždy se najde nějaký ten konverzační fórek, který vás udrží ve stavu bdělosti.(25.8.2003)