Addamsova rodina 2

Addams Family Values

Rodina Addamsovcov 2

Komedie / Mysteriózní / Horor

USA, 1993, 90 min

Slabší než dvojka,ale není to až takový vývar a je to pořád fajn:)(27.11.2011)

Naprosto srovnatelné s rozkošným prvním dílem...(30.11.2008)

Vzhledem k filmu začnu stylovou otázkou : Věřili byste, že se dá mučit i tím, že někoho přinutíte sledovat Disneyho filmy? Ani si nechci domyslet, jaká muka musela zažívat Wednesday a její brácha. Hu! Ještě teď mi běhá mráz po zádech, kdykoliv si na to vzpomenu :o)) Naopak úsměv na rtech mi vzbuzuje vzpomínka na tenhle docela zábavný film. Půvabně morbidní humor a skvěle zahrané postavy, mezi nimiž vyniká zejména Christina Ricci, v roli sympaticky temné a věčně zamračené Wednesdey. Už jenom její samotná přítomnost mezi přehnaně pozitivně naladěným osazenstvem na letním dětském táboře je k popukání. ......"Wednesdey je právě v tom věku, kdy dívky myslí jenom na jedno." - "Chlapce?" - "Zkázu lidstva." :o))))(13.2.2004)

Tři a půl!(8.10.2005)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Efekty 7/10/// +postavy, lepší příběh, více černého humoru a vtipných scének, více herců -opět jsem se smíchy neválel pozemi, děj je trošku rozvleklí, některé scény jsou zbytečné nebo nezáživné/// Po zkušenosti s prvním filmem už jsem nečekal tolik, ale dostal jsem víc. Nebýt to někdy zbytečně moc uhozené a bláznivé, mohlo to být i na čtvrtou hvezdičku. I tak ale celkem spokojenost, hlavní je, že jsem se víc bavil než nudil a některé scénky jsou výtečné (hlavně tábor)./// Celkem 68%///(24.1.2009)

• - V roli Puberta se střídali dvě holčičky, narozeny jako dvojčata. (Huguette)

• - V původním seriálu je Fester strýc Morticie. Ve filmech je bratrem Gomeze. (Karlos80)

• - Mercedes McNab, která ztvárnila roli protivné Amandy, si zahrála v prvním díle skautku se sušenkami. (L_O_U_S)