Addamsova rodina 2

Addams Family Values

Rodina Addamsovcov 2

Komedie / Mysteriózní / Horor

USA, 1993, 90 min

Pokracovani je sice co do vtipnosti minimalne na stejne urovni jako jednicka, ale chybi mi propracovanejsi scenar.(28.7.2002)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $48,919,043Tržby Celosvetovo $63,700,000/45%/(14.10.2007)

Druhý díl, stejně geniální jak první díl, jen s tím problémem, že je navždy druhý a to mu nikdo neodpárá. Každopádně zábava je to opět parádní a hlavně herci jsou VŠICHNI naprosto výborní. Autoři si a Addamsovic rodinou nádherně pohráli. Černý humor nikdy nebyl zdařilejší a originálnější jako tady. Rád na léta, kdy jsem byl menší a tyto filmy sledoval furt, vzpomínám. Ještě to štěstí, že se k těm létům kdykoliv mohu vrátit.(10.2.2008)

Co takhle něco si zazpívat....třeba Kumbayu??? :))))) Skvělé, zas a opět skvělé.(20.2.2003)

Pořád stejně jako první díl, stejně vtipné, stejně morbidní ...(20.5.2009)

• - V roli Puberta se střídali dvě holčičky, narozeny jako dvojčata. (Huguette)

• - Carol Kaneová, která hraje babičku, je v skutečnosti téměř o rok mladší než Anjelica Huston, která tu hraje její dceru. (Karlos80)

• - V původním seriálu je Fester strýc Morticie. Ve filmech je bratrem Gomeze. (Karlos80)