Addamsova rodina 2

Addams Family Values

Rodina Addamsovcov 2

Komedie / Mysteriózní / Horor

USA, 1993, 90 min

Já tohle prostě žeru!(24.12.2006)

Už jen vaření z podstaty. Děti už moc vyrostly, a přestože nová zápletka není špatná, první díl zůstal nepřekonán.(23.10.2003)

Druhý díl, stejně geniální jak první díl, jen s tím problémem, že je navždy druhý a to mu nikdo neodpárá. Každopádně zábava je to opět parádní a hlavně herci jsou VŠICHNI naprosto výborní. Autoři si a Addamsovic rodinou nádherně pohráli. Černý humor nikdy nebyl zdařilejší a originálnější jako tady. Rád na léta, kdy jsem byl menší a tyto filmy sledoval furt, vzpomínám. Ještě to štěstí, že se k těm létům kdykoliv mohu vrátit.(10.2.2008)

Kdyby nic jiného, tak ten kouzelně křečovitý úsměv na tváři malé Wednesday Adamsové stojí v tomhle filmu za vidění. Ale i kromě něj je tady mnoho dalších vtipných situací, i když oproti jedničce je to přece jen slabší. Ale kdo má humor Adamsovic rodiny rád, bude se určitě bavit.(18.7.2002)

Místo psaní komentáře ke dvojce mé ultraoblíbené Addamsovy rodiny si radši půjdu dát pár sušenek z pravých dívčích skautek. Jeden z mála filmů, který jsou i s dabingem skoro stejně skvělý jako v původním znění.(17.11.2006)