poster

Addamsova rodina

 • USA

  Addams Family, The

 • slovenský

  Rodina Addamsovcov

Komedie / Mysteriózní / Horor

USA, 1991, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TheDarKnig
  ****

  Seriál jsem neviděl, ale jestli byl stejně absurdní, morbidní a přitom většinu času strašlivě vtipný, se sice klasickým nijak zvláštním příběhem, ale podaným tak svěže a tak jinak, jak jen to bylo možné, musela to být v té době dost velká senzace. A možná i pro některé lidi dost velké zděšení. Já jsem se bavil při tomto adamsovském otáčení všeho, co je normálně normální, téměř královsky. Být tam ještě nějaké opravdu zapamatování hodné momenty a možná ještě trochu víc třeskutější humor či zajimavější příběh, dám 5. Takhle ale velice slušné 4, přičemž Wednesday v podání geniální Ricci je neskutečně neodolatelná potvůrka. Ostatní postavy jsou taky správně šílené, ale na ni prostě nemá ani jedna z nich, snad jedině Fester. Jo a málem bych zapomněl, trochu mi v příběhu vadil i velmi rychlý a téměř ničím ovlivněný obrat jedné z postav. Ale jak říkám, to vše bylo zakryto atmosférou a smrtící zábavností ala Burton.(20.9.2011)

 • T2
  ***

  Rozpočet $30miliónovTržby USA $113,502,426Tržby Celosvetovo $191,502,426║ Ako nie je to zlé ale nemá to na atmosféru zlatého čierno-bieleho seriálu. /65%/(7.8.2005)

 • D.Moore
  *****

  Balzamovači, kteří tuhle úžasnou komedii v roce 1991 mumifikovali, museli být mistři. Nezestárla ani o vteřinu. A ta kadence prostě neodolatelných vtipů!(20.6.2015)

 • Galadriel
  ****

  Fantasticky vytvořená atmosféra, skvělá Christina Ricci a výborný černý humor. Má to pár slabých míst, ale zbytek filmu a úžasná stylizace slabší úseky vyvažuje.(16.4.2004)

 • Shit
  *****

  Film nadupanej hláškama, všechny postavy jsou skoro kultovní a nezapomenutelný, hlavně teda Lloyd jako Fester a Raul Julia s Ajelicou Huston jako manžele Addamsovi, ale i mlaďounká Christina Ricci je skvělá a tu úvodní znělku zná snad každej. Seriál sice neznám, ale tim morbidním černým humorem, co tady je, se to seriálu určitě nejmíň vyrovná. Fakt kultovní záležitost, která se prostě musí vidět.(3.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace