Addamsova rodina

• slovenský

Rodina Addamsovcov

Komedie / Mysteriózní / Horor

USA, 1991, 96 min

Krásná pocta krásnému seriálu ze 60-tých let. Morbidní dokonalost.(24.12.2006)

Tomuto filmu se naramne podarilo prenest vybornou atmosferu cernobileho puvodniho serialu do podoby celovecerniho vypraveni o opravdu netradicni rodine.(28.7.2002)

Guilty pleasure.(4.2.2009)

Klasika horrorové komedie. :-)(30.1.2010)

Seriál jsem neviděl, ale jestli byl stejně absurdní, morbidní a přitom většinu času strašlivě vtipný, se sice klasickým nijak zvláštním příběhem, ale podaným tak svěže a tak jinak, jak jen to bylo možné, musela to být v té době dost velká senzace. A možná i pro některé lidi dost velké zděšení. Já jsem se bavil při tomto adamsovském otáčení všeho, co je normálně normální, téměř královsky. Být tam ještě nějaké opravdu zapamatování hodné momenty a možná ještě trochu víc třeskutější humor či zajimavější příběh, dám 5. Takhle ale velice slušné 4, přičemž Wednesday v podání geniální Ricci je neskutečně neodolatelná potvůrka. Ostatní postavy jsou taky správně šílené, ale na ni prostě nemá ani jedna z nich, snad jedině Fester. Jo a málem bych zapomněl, trochu mi v příběhu vadil i velmi rychlý a téměř ničím ovlivněný obrat jedné z postav. Ale jak říkám, to vše bylo zakryto atmosférou a smrtící zábavností ala Burton.(20.9.2011)