Addamsova rodina

• slovenský

Rodina Addamsovcov

Komedie / Mysteriózní / Horor

USA, 1991, 96 min

Mě tohle zpracování přijde mnohem lepší, než slovensky dabovaný čb seriálek. Dějově se asi moc vylepšit nedá, Addamsovi jsou prostě Addamsovi, ale co se doopravdy povedlo, byla vtipná atmosféra a parádní kulisy i kostýmy. Můj oblíbený kousek.(24.3.2006)

Nádherný černočerný humor plní tenhle film od začátku až do konce, a naprosto skvělá Christina Ricci v roli depresivní Wednesday už snad lepší být nemohla, a o tu pověstnou kapku převyšuje i ostatní úžasné členy Addamsovic rodinky.(18.7.2007)

Rozpočet $30miliónovTržby USA $113,502,426Tržby Celosvetovo $191,502,426║ Ako nie je to zlé ale nemá to na atmosféru zlatého čierno-bieleho seriálu. /65%/(7.8.2005)

Na celovečerní debut výborné. Tohle naprosté ignorování všech společenských norem ze strany Addamsových fakt žeru. Nejen pro morbidní atmosféru, výbornou stylizaci a dokonalý timing gagů je tohle jedna z nejlepších komedií první poloviny devadesátých let. Sonnenfeld věrohodně adaptuje comicsové postavy do hraného filmu, u dvou Addamsovic dětí mu to jde ještě o krapet lépe..(25.11.2011)

Pokud si ráno na obličej rádi plácáte bílý makeup,nosíte tmavé vlasy, libujete si v morbidním humoru a spíte v rakvi a rádi byste vlastnili rozlehlé gotické sídlo,Addamsova rodina se Vám stoprocentně zalíbí.Ale není to nutnost,spíše výhoda:)(27.11.2011)