poster

Osudová sázka

 • Česko

  Buffalo '66

 • USA

  Buffalo '66

 • Slovensko

  Osudová stávka

Komedie / Drama / Krimi / Romantický

USA, 1998, 105 min

Režie:

Vincent Gallo

Scénář:

Vincent Gallo

Kamera:

Lance Acord

Hudba:

Vincent Gallo

Scénografie:

Gideon Ponte

Kostýmy:

Alexis Scott
(další profese)
 • Aky
  ***

  Pěkný nápad, pěkně vystavěný příběh, všechno by šlo, až na Galla. Celý film mi byl tak neskutečně protivný, že mi bylo celkem jedno, jestli ho někdo zabije nebo ne. Vlastně jsem si chvílemi přál, aby to konečně už někdo udělal. Kdyby si tento všeuměl o sobě myslel aspoň o dvě pídě méně a obsadil hlavní roli adekvátním hercem, mohl to být pěkný film.(8.1.2010)

 • Flipper
  ***

  Ak vo väzení v ktorom sedel Gallo pozerajú romantické drámy, režú si žili a píšu smutnú poéziu tak sa tým depresiám nedivím. (tam zrejme nikomu nespadlo mydlo) Moment, ale on vyšiel z normálneho väzenia. Takže zrejme na prekonanie depresie potrebuje daku buchtu. Počkať veď ju má celý čas. A nielen dáku tuctovú Shitney Spears. Ale kočicu Christinu Ricci! A tá pritom nerobí problém a chce ho... Tak sakra kde je problém? Joj aha dáke rodinné problémy v minulosti... Tie sú však chabou odpoveďou na to, že Gallo sa správa atypicky a lieta na stupnici neslušný drzák a samovražebný emák. Ok aj môj otec šetrí, ale to neznamená to, že mám problém dotknuť sa takej šumnej dievky. Navyše je plno lepších filmov o deprimovanej americkej mládeži, ktoré sa nemusia vliecť ako sopeľ a škaredo obkukávať Jarmusha.(15.8.2010)

 • hirnlego
  ****

  Příjemně depresivní sychravá atmosféra, hnusný charakter hlavního hrdiny (vlastně všechny postavy jsou zde více či méně nesympatické), trochu vleklý a jednoduchý, ale přesto poměrně originální//ujetý děj a slušná obrazová stránka s několika opravdu povedenými momenty. Celkově film, který stojí za zhlédnutí - s tím, že ten konec vás buď nasere nebo dojme - záleží na náladě...(4.6.2008)

 • Webb
  ****

  [8/10] (CFP, Lions Gate, Muse) (Barevný /// Produkce: Chris Hanley /// Scénář: Vincent Gallo, Alison Bagnall /// Kamera: Lance Acord /// Hudba: Vincent Gallo) [1001 FILMŮ, KTERÉ MUSÍTE VIDĚT, NEŽ UMŘETE](19.12.2011)

 • Chrustyn
  ***

  Atypická, nízkorozpočtová romance o podvodníkovi, který unese mladou dívku, aby jí mohl rodičům představit, jako svou ženu. Zvláštní a originální ale rozhodně ne pro každého.(18.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace