4400 (TV seriál)

The 4400

4400

Sci-Fi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2004, 42x43 min

Joel Gretsch, Jacqueline McKenzie, Jenni Baird, Peter Coyote, Madison Pettis, Richard Kahan, Michael Moriarty, Jody Thompson, Garret Dillahunt, Karina Lombard, Brooke Nevin, Alexia Fast, Pascale Hutton, Erica Cerra, Haili Page, Laura Allen, Reece Thompson, J. August Richards, Summer Glau, Jeffrey Combs, Billy Campbell, Michael Eklund, Alice Krige, Noah Danby, Kathleen Wilhoite, Jared Keeso, Lee Tergesen, Lexa Doig, Karin Konoval, Mark Valley, Daniella Evangelista, Miranda Frigon, Chelah Horsdal, Lisa Sheridan, Brent O'Connor, Penny Johnson, Lisa Marie Caruk, Mahershala Ali, Keegan Connor Tracy, Christie Laing, Jill Morrison, Maria Luisa Cianni, Megalyn Echikunwoke, Carrie Genzel, Zak Santiago, Jane McGregor, David Eigenberg, Conchita Campbell, Natasha Gregson Wagner, Peter LaCroix, Cameron Bright, Patrick John Flueger, Jake Cherry, Robin Mossley, Sherilyn Fenn, Rob Lee, Robert Picardo, Roger R. Cross, Ali Liebert, Greg Anderson, Raquel Riskin, Carter Jenkins, Kevin Tighe, Neil Hopkins, Reynaldo Rosales, Martin Cummins, Greyston Holt, Tod Fennell, Ben Cotton, Constance Towers, Lindy Booth, Samantha Ferris, Carrie Fleming, Tom McBeath, Terry Chen, Harris Allan, Matthew Kevin Anderson, Kaj-Erik Eriksen, C. Ernst Harth, Colin Lawrence, Michael Rogers, Adrian Holmes, Jesse Hutch, Woody Jeffreys, Jennifer Spence, Colin Cunningham, Mylène Dinh-Robic, Robert Moloney, Richard de Klerk, Sharif Atkins, Olivia Cheng, Jamie Martz, Elizabeth Thai, Erica Carroll, Brian George, Layla Alizada, Peter Benson, Lucia Walters, Brad Kelly, Michael Kopsa, Rob LaBelle, Kevin McNulty, Peter Bryant, Darren E. Scott, Noa Tishby, Monique Ganderton, Todd Giebenhain, Chad Faust, Sean Owen Roberts, Chilton Crane, Teach Grant, Brent Stait, Vincent Gale, Paul Jarrett, Georgia Craig, Link Baker, Sean Marquette, Jason Diablo, Jennifer Gibson, John Maclaren, Barry Nerling, Don MacKay, Garfield Wilson, Mercedes de la Zerda, D. Harlan Cutshall, Gillian Barber, Ted Cole, Cameron McDonald, Patti Allan, Todd Thomson, Colleen Winton, Mark Gibbon, Jonathan Holmes, Ingrid Torrance, Jim Shield, Bill Dow, Scott E. Miller, Rick Dobran, Noah Beggs, Ki Yurij, Kerry Sandomirsky, Gerry Rousseau, Cainan Wiebe, Julian Christopher, Ryan Jefferson Booth, Donna Yamamoto, Rob Hayter, Jaren Brandt Bartlett, Lorena Gale, Shaine Jones, David Bloom, Lori Triolo, Sean Tyson, Bill Marchant, Aaron Craven, Craig March, Derek Green, Daryl Shuttleworth, Carmen Moore, Bill Mondy, Ira Steven Behr, Nneka Croal, Christina Jastrzembska

Kathy Gilroy

Ron Yoshida

Dobrý sci-fi seriál, který asi nejvíce ocení milovníci nadpřirozených jevů a schopností. Dal jsem tomuto seriálu přednost před seriálem "Hrdinové" a myslím, že to nebyla zase tak špatná volba. Je pravda, že scénaristé si mnohdy neví rady a stále vymýšlejí větší a větší záhady, ale seriál si udržuje svižné tempo. Škoda jen že na sebe následující díly nenavazují v takové míře, jakou by jistě ocenili všichni, kteří se snaží sžít s hlavními hrdiny. Seriál 4400 jisto jistě nedosahuje kvalit "Lost" a "Prison Break", ale má něco do sebe. 75%(16.6.2008)

Pilot(2.5.2010)

Napínavé od začátku do konce. Samozřejmně jsou tam záležitosti které se mi nezamlouvají, ale nápad a provedení vše pžřebíjí! 93%(12.8.2012)

Ještě jsem neviděl tak zajímavě zpracovaný příběh na téma UFO jako je tento. Ano Akta X toho byly plní ale tady toho je přecijenom trochu víc a 4400 ztracených a znovu nalezených lidí? To by mohlo přidat na hodně dílech. Jen doufám, že se nedočkáme nového Tak jde čas v profesionálním podání dobrých herců, slušného příběhu a hlavně probouzející se Ameriky ze seriálové průměrnosti. :) (7/10)(23.4.2008)

typicky na zaciatku uzasny a cim dalej tym nudnejsi americky serial. vacna skoda, ze nutnost natahovat uspesne serialy do nekonecna si nakoniec odnesie dej, ktory je pomaly natahovany, nekonecny, nic poriadne neriesiaci az to cloveka znudi. 4400 zacian uzasne, ma spad a napatie, ale uz druha seria ho meni na obycajny epizodny serial co casto to nieco obycajne vyriesene a na celkovu pointu serialu sa akosi zabuda.(14.7.2006)