poster

O třech stříbrných hřebenech (TV film)

Pohádka

Československo, 1991, 38 min

 • Jezinka.Jezinka
  ***

  Z téhle pohádky plyne poučení - pokud máte krásné tmavé vlasy, vyhýbejte se blbým blondýnám, zejména pokud mají moc ovlivňovat vaše životy. Nepochybně vám budou závidět, protože je co. Na druhou stranu - vlasy dorostou a blbá blondýna blbou blondýnou zůstane. Tuhle pohádku jsem nikdy neměla ráda a nebýt tam bratři Vladimír a Michal Dlouzí, paní Dvorská a krásně slizký Marek Eben, tak se to na tři hvězdy nevyšplhá, ani kdybych ten stříbrný hřeben dostala darem.(3.11.2013)

 • Danulinda
  **

  Zajímavé je obsazení dvou bratrů Dlouhých, avšak scénář není dostatečně rozpracovaný, aby se člověk u něj mohl opravdu pobavit. Chválím hezké kulisy a starou dobrou atmosféru původních pohádek, ale slabší náplň činí z této pohádky mírný podprůměr. Škoda, čekal jsem dle neobvyklého názvu přece jen o něco více.(30.3.2012)

 • Ezis
  ***

  Pěkná televizní pohádka jak má být, tak akorát.(2.5.2011)

 • blackrain
  ***

  Klasická televizní pohádka s poučením. Jen ten název je maličko zavádějící, pořád jsem čekala a čekala a nedočkala se. Jen je Libuše Geprtová zmínila. Škoda, že se nepracovalo se všemi. Bůh ví, jak by to s princeznou dopadlo. Kamila Špráchalová tu namyšlenou blbku zahrála dobře. Přišlo mi, že je pohádka mnohem delší, než ve skutečnosti byla. Bylo příjemné vidět dva bratry Dlouhé společně v jednom počinu.(4.8.2016)

 • otík
  ***

  Průměrná, vcelku solidní pohádka, která nemá sice moc co nabídnout, ale tak nějak hezky během půl hodiny uteče. Jen to stříhání princezny bylo docela trapné.(10.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace