Jak se žije (TV pořad)

Dokumentární

Česko, 1998, 14 min

Velmi proměnlivá kvalita. Pokud mám hodnotit celek, tak si cením především otevřenosti a dobrosrdečné hravosti vymezení celého projektu, počínaje například titulky a konče snahou po nekonvenčnosti a jisté mimořádnosti.(15.5.2011)

Moc dobrý dokument. Jak se žije v tom či kterém oboru. Chtělo by to točit pořád. Neustále se totiž jsou v různých řemeslech změny, a je dobré být o nich obeznámen rovnou z kuchyně, tedy od těch, co se jimi živí!!!(19.9.2010)

Je velice těžké hodnotit tento projekt, protože každý díl natočil jiný režisér a zaobíral se v něm jiným tématem. Příklady názvů, ze kterých si můžete udělat obrázek, o čem to asi je: Jak se žije kastelánům podle Slobodanky Radum Jak se žije se zločinem podle Dagmar Smržové Jak se žije obrům a trpaslíkům podle Jána Piroha Jak se žije trampům podle Věry Chytilové ...(29.3.2007)

Tento projekt nenaplnil ambice, které měl větší, než se na první pohled mohlo zdát. Viděl jsem několik dílů a upoutal mě bohužel jen asi jeden, kde jsme měli možnost vidět život kolotočářů.(3.7.2010)

Jak se žije nápovědám podle Zdenka Potužila 40%, Jak se žije s nebožtíky podle Věry Chytilové 60%(2.11.2012)