Jak se žije (TV pořad)

Dokumentární

Česko, 1998, 14 min

Jak se žije nápovědám podle Zdenka Potužila 40%, Jak se žije s nebožtíky podle Věry Chytilové 60%(2.11.2012)

V mém seznamu hodnocených mě rozesmála dobrá náhoda... pod Jak se žije mám totiž S Madonnou v posteli ... a řekněte, nepřáli byste si znát odpověď na tuhle otázku? .)(29.9.2010)

Tento projekt nenaplnil ambice, které měl větší, než se na první pohled mohlo zdát. Viděl jsem několik dílů a upoutal mě bohužel jen asi jeden, kde jsme měli možnost vidět život kolotočářů.(3.7.2010)

Celkem originální projekt z dílny naší veřejnoprávní televize, který má ovšem velmi rozkolísanou úroveň, podle toho, který z tvůrců právě ten který díl natáčel. Cílem bylo přiblížit ,,běžnému" televiznímu divákovi prostředí minorit, zprostředkovat jinakost, pestrost, různorodost, pozvednout jeho sociální kotvu. Ne vždy se ale tento záměr podařilo naplnit, koncept veřejné služby ovšem tento projekt naplnil více než dokonale. Jak se žije... zřejmě nikoho neurazí, zapomenout se na něj dá v běhu času ovšem velmi rychle...(16.2.2010)

• Flakotaso

Ta úvodní znělka je legendární.(10.10.2010)