Jak se žije (TV pořad)

Dokumentární

Česko, 1998, 14 min

Zdařilý formát, který mi dává na obrazovce ČT smysl.(1.8.2011)

Jak se žije nápovědám podle Zdenka Potužila 40%, Jak se žije s nebožtíky podle Věry Chytilové 60%(2.11.2012)

• Flakotaso

Ta úvodní znělka je legendární.(10.10.2010)

Celkem originální projekt z dílny naší veřejnoprávní televize, který má ovšem velmi rozkolísanou úroveň, podle toho, který z tvůrců právě ten který díl natáčel. Cílem bylo přiblížit ,,běžnému" televiznímu divákovi prostředí minorit, zprostředkovat jinakost, pestrost, různorodost, pozvednout jeho sociální kotvu. Ne vždy se ale tento záměr podařilo naplnit, koncept veřejné služby ovšem tento projekt naplnil více než dokonale. Jak se žije... zřejmě nikoho neurazí, zapomenout se na něj dá v běhu času ovšem velmi rychle...(16.2.2010)

Moc dobrý dokument. Jak se žije v tom či kterém oboru. Chtělo by to točit pořád. Neustále se totiž jsou v různých řemeslech změny, a je dobré být o nich obeznámen rovnou z kuchyně, tedy od těch, co se jimi živí!!!(19.9.2010)