poster

Jak se žije (TV pořad)

Dokumentární

Česko, 1998, 14 min

(další profese)
 • Fingon
  ***

  Je velice těžké hodnotit tento projekt, protože každý díl natočil jiný režisér a zaobíral se v něm jiným tématem. Příklady názvů, ze kterých si můžete udělat obrázek, o čem to asi je: Jak se žije kastelánům podle Slobodanky Radum Jak se žije se zločinem podle Dagmar Smržové Jak se žije obrům a trpaslíkům podle Jána Piroha Jak se žije trampům podle Věry Chytilové ...(29.3.2007)

 • WANDRWALL
  ****

  Moc dobrý dokument. Jak se žije v tom či kterém oboru. Chtělo by to točit pořád. Neustále se totiž jsou v různých řemeslech změny, a je dobré být o nich obeznámen rovnou z kuchyně, tedy od těch, co se jimi živí!!!(19.9.2010)

 • duklak2
  ***

  Tento projekt nenaplnil ambice, které měl větší, než se na první pohled mohlo zdát. Viděl jsem několik dílů a upoutal mě bohužel jen asi jeden, kde jsme měli možnost vidět život kolotočářů.(3.7.2010)

 • Šandík
  ****

  Velmi proměnlivá kvalita. Pokud mám hodnotit celek, tak si cením především otevřenosti a dobrosrdečné hravosti vymezení celého projektu, počínaje například titulky a konče snahou po nekonvenčnosti a jisté mimořádnosti.(15.5.2011)

 • Radek99
  ***

  Celkem originální projekt z dílny naší veřejnoprávní televize, který má ovšem velmi rozkolísanou úroveň, podle toho, který z tvůrců právě ten který díl natáčel. Cílem bylo přiblížit ,,běžnému" televiznímu divákovi prostředí minorit, zprostředkovat jinakost, pestrost, různorodost, pozvednout jeho sociální kotvu. Ne vždy se ale tento záměr podařilo naplnit, koncept veřejné služby ovšem tento projekt naplnil více než dokonale. Jak se žije... zřejmě nikoho neurazí, zapomenout se na něj dá v běhu času ovšem velmi rychle...(16.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace