poster

Návrat do Modré laguny

 • USA

  Return to the Blue Lagoon

 • slovenský

  Návrat do Modrej lagúny

Dobrodružný / Romantický

USA, 1991, 98 min

Scénář:

Leslie Stevens

Kamera:

Robert Steadman
 • Falko
  **

  Milla Jovovich - (Lilli) +++ Brian Krause - (Richard) +++ Lisa Pelikan - (Sarah Hargrave) +++ Courtney Barilla - (Malá Lilli) +++ Garette Ratliff Henson - (Malý Richard) +++ Nana Coburn - (Sylvia Hilliard) +++ Brian Blain - (Kapitán Jacob Hilliard) +++ Peter Hehir - (Quinlan) +++ Produkcia: Randal Kleiser, William A. Graham +++(23.9.2006)

 • mandes
  **

  rozpočet : $11 million tržby americké : $2,807,854(19.12.2006)

 • BadoXXII
  *

  Milla Jovovich má pekné telo a za to je tá hviezdička. Možno, keby bolo takých žien v tomto filme päť, tak dám aj päť hviezdičiek. Možno.(24.3.2009)

 • klerik
  **

  No ono to nie je až taký zlý nápad... Teda točiť pokračovanie bol zlý nápad, ale samostatný film má zaujímavé nápady, ktoré však nie sú podané moc presvedčivo. Fakt, že ide o "návrat" strháva snímku do pekla nudy a otravnosti, ale určite to malo potenciál...(26.3.2009)

 • kingik
  *

  Od počátku je film vystavěn nesmyslně. První díl bohatě stačil a nevím, proč se znovu pouštět do vydojeného námětu. Změnila se ústřední herecká dvojice. Mladá Milla Jovovich & Brian Krause byli na počátku devadesátých let příslibem nových tváří, ale jejich kariéry postupem času nabraly opačný, v Krausově případě nežádoucí směr. Krausovi se předpovídal idol ženských srdcí a to mu vydrželo právě jen tenhle film. Dále už zavadil spíše o podřadnější televizní produkci, výjimku tvoří ještě kino snímek Sleepwalkers podle Kingovy hororové předlohy. Milla Jovovich dlouhou dobu stagnovala, hledala se, ale manželství se známým režisérem a také její herecká nevyhraněnost, jí postupně připravili dostatek zajímavých rolí. Do tohoto filmu oba dobře zapadli, snad se i nějaká vnějšková podoba najde s původními představiteli, ale film strhává především mizivé procento invence ve scénáři a také fakt, že Grahamova režie moc neusiluje o nějaké zlepšení. Vyžívá se v hloupých dialozích anebo nelogickém dějovém pojetí. Když to tak vezmu, vlastně kvalitu nelze kde brát. V tomhle filmu není, romantika funguje na bázi nejpodřadnějších telenovel a ostrov je nasnímán tak, že se spousta záběrů opakuje pořád dokola. Návrat do Modré laguny zabředl do bahna jedné velké neinvenční stupidity. 20%(8.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace