Návrat do Modré laguny

USA, 1991, 98 min

Leslie Stevens

Robert Steadman
  • Galadriel

Vzhledem k tomu, že jsem Modré leguně dala 1* (a víc si fakt nezaslouží) a tohle je ještě o třídu horší, tak je myslím směr koš, který "Návrat" nabírá, naprosto bez debat.(8.5.2007)

• Sarkastic

Jestliže některé pokračování filmů bývají slabé, tento snímek potvrzuje pravidlo. Na tomto filmu nenajdu skoro nic kladného. Tu 1* dávám za hezkou přírodu.(17.12.2007)

• hellstruck

Nejspíš bych byla pokrytec,dát tomu méně než dvě hvězdičky,protože jako malá jsem Modrou Lagunu a Návrat do Modré laguny sledovala vždycky,jakmile běžely v televizi.Ono je to tak dětinsky naivní,plné nelogičností,ale je to vcelku koukatelné.(10.3.2011)

• swamp

Vzpomínka na The Blue lagoon a Milla Jovovich dělají z Return to the Blue lagoon něco, co už jste jednou viděli, ale rádi to podstoupíte, s nostalgickou slzou v oku, znovu. :) "No. We're never bored!"(8.5.2007)

Totéž jako původní film, ale naštěstí to neni jen remake, ale je to i trochu pozměněný a hlavně tady hraje jednu ze svých prnvích rolí Milla Jovovich.(8.5.2007)