Návrat do Modré laguny

Návrat do Modrej lagúny

Dobrodružný / Romantický

USA, 1991, 98 min

Předloha:

Henry De Vere Stacpoole (kniha)

Leslie Stevens

Robert Steadman

William A. Graham

Ronald J. Fagan

Scénografie:

Jon Dowding
  • klerik

No ono to nie je až taký zlý nápad... Teda točiť pokračovanie bol zlý nápad, ale samostatný film má zaujímavé nápady, ktoré však nie sú podané moc presvedčivo. Fakt, že ide o "návrat" strháva snímku do pekla nudy a otravnosti, ale určite to malo potenciál...(26.3.2009)

• Tosim

Já opravdu nechápu, jak může někdo poměřovat dvě stupidní sračky podle toho, jak velký má hlavní představitelka kozy :-)(15.5.2003)

• LiVentura

Pokračování špatné, leč s nádhernou Millou, jejíž vnady dodávají snímku "kvalitu".(4.1.2010)

• Rakosnicek77

Tady už by se museli pářit minimálně hroši, aby si film zasloužil alespoň jednu hvězdu! Naprosto bez nároku, totální tragédie a nekoukatelná sračka! Bez těchto výrazů ten šunt prostě nejde vyjádřit!(5.1.2015)

• Djkoma

Jednička je naprosto jiná.... A na hodnocení je to poznat....(17.7.2004)

• - Režisér mal extrémne nároky na dĺžku doby nakrúcania, čo bolo v rozpore so zákonom o počte odpracovaných hodín maloletých v USA. Rodičia preto prehlásili Millu Jovovich (Lilli) za finančne a právne nezávislú na rodine, a tak sa stala plnoletou počas natáčania filmu. (DJ Rocco iNc)

• - Film byl v roce 1992 nominován hned v 6 z 12 oficiálních kategoriích nechvalně proslulé Nadace zlaté maliny. (Conspi)