Návrat do Modré laguny

Návrat do Modrej lagúny

Dobrodružný / Romantický

USA, 1991, 98 min

Předloha:

Henry De Vere Stacpoole (kniha)

Leslie Stevens

Robert Steadman

William A. Graham

Ronald J. Fagan

Scénografie:

Jon Dowding
  • Davies182

Hvězdu za Millu, a další za exotiku - dvojsmyslně :-).(12.8.2008)

• Gemini

Mám vyjmenovat klady? Nedotčená příroda a nedotčená Milla. Ani jedno z toho není tak úplně pravda, takže dohromady *.(15.5.2003)

• triatlet

Prostoduchá robinsonáda.(3.9.2014)

• hellstruck

Nejspíš bych byla pokrytec,dát tomu méně než dvě hvězdičky,protože jako malá jsem Modrou Lagunu a Návrat do Modré laguny sledovala vždycky,jakmile běžely v televizi.Ono je to tak dětinsky naivní,plné nelogičností,ale je to vcelku koukatelné.(10.3.2011)

• JohnnyD

Keď som bol malý, myslel som si, že to má iks pokračovaní, kde vždy ich deti niekde stroskotajú a deti ich detí znova a znova a znova... tento "úžasný" námet sa bohužiaľ dočkal len jedného spracovania. Aspoň že to má tú svoju rozkošnú stupiditu.(19.2.2013)

• - Film byl v roce 1992 nominován hned v 6 z 12 oficiálních kategoriích nechvalně proslulé Nadace zlaté maliny. (Conspi)

• - Režisér mal extrémne nároky na dĺžku doby nakrúcania, čo bolo v rozpore so zákonom o počte odpracovaných hodín maloletých v USA. Rodičia preto prehlásili Millu Jovovich (Lilli) za finančne a právne nezávislú na rodine, a tak sa stala plnoletou počas natáčania filmu. (DJ Rocco iNc)