Návrat do Modré laguny

USA, 1991, 98 min

Leslie Stevens

Robert Steadman
  • Boss321

Je to koukatelný, ale hlavně kvůli nádherné přírodě a překrásné Mille Jovovich. Určitě další z řady zbytečných pokračování.....(26.7.2008)

• triatlet

Prostoduchá robinsonáda.(3.9.2014)

• Faidra

Jako vizuálně pěkná reklama na pobyt na tropickém ostrově s vizuálně pěknou mladinkou Millou by to obstálo. Jako film ne.(26.7.2007)

• mandes

rozpočet : $11 million tržby americké : $2,807,854(19.12.2006)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 4/10 Hudba 7/10 Efekty 6/10/// +herci, v pohodě hudba -příroda rozhodně tolik nevynikla, dialogy, příběh/// A příběh pokračuje… ale jsem trošku na rozpacích. S příběhem si scénáristé pohráli podle potřeby, aby nám mohli naservírovat děj o nějakých 15 let později se stejným obsahem, jen s jinými herci. Kamera se hlavně zaměřuje na hlavní představitelku a proto tolik nevynikne příroda. Hudba je totožná s minulým filmem. Co v ději překvapí, tak ke konci příjezd lodě na ostrov a následné události. To je pro tento film nový prvek. Jinak je ale film velice plochý, okopírovaný, nezapamatovatelný ale hlavně díky trapným dialogům občas i nekoukatelný, nebo přesněji neposlouchatelný. Nemá to takový náboj jako předchozí film. No alespoň končí dobře./// Celkem 56%///(18.7.2007)