poster

Návrat do Modré laguny

 • USA

  Return to the Blue Lagoon

 • slovenský

  Návrat do Modrej lagúny

Dobrodružný / Romantický

USA, 1991, 98 min

Scénář:

Leslie Stevens
 • korbitch22
  **

  O jedničky Milli lepší než jednička :-) je to pitchovina ale v neděli se na to dá mrknout a je to fuckt snesitelnější než jednička voe.(20.3.2011)

 • Terva
  **

  Za Millu 40 %(22.5.2011)

 • Karlos80
  **

  Jako Adam a Eva v ráji:-) Opět krásná romantická a exoticky nedotčená příroda opuštěného ostrova, dva mladí sebe poznávající se lidé..O něco slabší než jednička ale co se děje týče zas o něco dál...I když ten samotný konec v návaznosti na jedničku je značně nelogický:-) A tak se přikláním k názoru že jde spíše jen podprůměrný řekl bych v některých fázích děje i o dost naivní romantický snímek s opravdu nádherně hloupoučkými dialogy, v němž největší kvalitou jsou asi samotné půvaby krásné začínající Milly Jovovich (oproti Brooke Shields však méně exotická) a pak nádherné prostředí ostrova Taveuni v souostroví Fidži. Film je určen především mladým pubertálním holkám, dívkám či ženám a pak všem těm co by chtěli také něco podobného zažít, tedy snít si svůj jeden velký sen o věčné lásce někde na opuštěné ostrově.(18.5.2006)

 • - Film byl v roce 1992 nominován hned v 6 z 12 oficiálních kategoriích nechvalně proslulé Nadace zlaté maliny. (Conspi)

 • - Režisér mal extrémne nároky na dĺžku doby nakrúcania, čo bolo v rozpore so zákonom o počte odpracovaných hodín maloletých v USA. Rodičia preto prehlásili Millu Jovovich (Lilli) za finančne a právne nezávislú na rodine, a tak sa stala plnoletou počas natáčania filmu. (DJ Rocco iNc)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace