Plán B

Plán B

Drama / Komedie / Krimi

USA / Dánsko, 2001, 98 min

• gudaulin

Základním průšvihem filmu je slaboučký scénář, k tomu přiřaďte přehrávající Diane Keaton a nevýraznou režii no a neštěstí je hotovo. Tahle rádoby komedie je šlápnutím vedle...Film není bohužel tak špatný, aby vzbuzoval nechtěné veselí a zároveň není tak dobrý, aby záměrně bavil. Celkový dojem 25 %.(20.1.2007)

• Terva

Její úkol zní : najít a zabít. Ale to ona nechce..... Scénář: Lisa Lutz. Kamera : John Peter.(2.6.2011)

Bláznivá gangsterská černá komedie, která na několika místech připomíná film od Allena (nejen díky jazzové hudbě a Diane Keaton). Na několika místech jsem se také velmi dobře pobavil („jděte zpátky do hrobu“) a ač to není žádný superfilm, nečekáte-li mnoho, pravděpodobně nebudete zklamáni. 60% P.S: „nečekat mnoho“ zde znamená přimhouřit oči před opakováním stejných vtipů, před někdy přehnaně zmatenou Keatonovou i před příliš dobrosrdečným závěrem(5.9.2006)

• anniehall

Milá Diane, píšu ti, protože ti to někdo musí dát vědět. Ty víš, že si tě vážím, za všechny ty filmy, co jsi natočila s Woodym a nejen za ně. Ty víš, že mám dokonce rád i filmy, u kterých jsi nestála před, ale za kamerou. Ale tohle? Máš vůbec tohle zapotřebí? Jestli potřebuješ peníze, napiš a já ti něco pošlu. Jestli to není o penězích, tak tomu fakt nerozumím. A až se zase příště budeš rozhodovat nad scénářem, jestli do něj jít nebo ne, radši mi brnkni. Známe se přece už dost dlouho. Jo, a kdo to vůbec je ten Yaitanes a kde jsi k němu přišla? No nic. Pozdravuj doma a ozvi se... Michal(26.12.2009)

• Tommassi3

"Joe, co tvůj palec ??" - "Sakra, Mario, ale já ten palec nemám !! Chápeš ?? To je jako by ses ptal, jak vidím třetím okem.." ;)(8.5.2015)

• - Natáčení probíhalo převážně v Dánsku. (Terva)

• - Lisa Lutz pracovala na scénáři již v roce 1991. Teprve až o deset let později jej dodělala. (Terva)