poster

Plán B

 • USA

  Plan B

 • Slovensko

  Plán B

Drama / Komedie / Krimi

USA / Dánsko, 2001, 98 min

Režie:

Greg Yaitanes

Kamera:

John Peters

Hudba:

Brian Tyler
 • Fabienne
  *

  Groteskní komedie na mafiánské téma o postarší účetní, která se musí vyhrabat z problémů způsobených jejím mužem. Stává se nájemným zabijákem a má za úkol postupně vyřídit několik nechtěných členů podsvětí. Základem propadu této konverzační komedie je samozřejmě scénář, jenž stojí na pouhém "zajedu pro oběť, překecám ji a vyrazíme na Floridu, kde se zašijeme". A to se opakuje třikrát... Tím, kdo je ve snímku Plán B opravdu na odstřel, zůstává ale sama Diane Keaton předvádějící nesnesitelně hysterickou nánu, což nemá být účel (a to patří mezi mé nejoblíbenější herečky!). Nepadnou jí bohužel šaty ani role...(4.9.2006)

 • gudaulin
  *

  Základním průšvihem filmu je slaboučký scénář, k tomu přiřaďte přehrávající Diane Keaton a nevýraznou režii no a neštěstí je hotovo. Tahle rádoby komedie je šlápnutím vedle...Film není bohužel tak špatný, aby vzbuzoval nechtěné veselí a zároveň není tak dobrý, aby záměrně bavil. Celkový dojem 25 %.(20.1.2007)

 • Matty
  ***

  Bláznivá gangsterská černá komedie, která na několika místech připomíná film od Allena (nejen díky jazzové hudbě a Diane Keaton). Na několika místech jsem se také velmi dobře pobavil („jděte zpátky do hrobu“) a ač to není žádný superfilm, nečekáte-li mnoho, pravděpodobně nebudete zklamáni. 60% P.S: „nečekat mnoho“ zde znamená přimhouřit oči před opakováním stejných vtipů, před někdy přehnaně zmatenou Keatonovou i před příliš dobrosrdečným závěrem(5.9.2006)

 • Tommassi3
  **

  "Joe, co tvůj palec ??" - "Sakra, Mario, ale já ten palec nemám !! Chápeš ?? To je jako by ses ptal, jak vidím třetím okem.." ;)(8.5.2015)

 • anniehall
  **

  Milá Diane, píšu ti, protože ti to někdo musí dát vědět. Ty víš, že si tě vážím, za všechny ty filmy, co jsi natočila s Woodym a nejen za ně. Ty víš, že mám dokonce rád i filmy, u kterých jsi nestála před, ale za kamerou. Ale tohle? Máš vůbec tohle zapotřebí? Jestli potřebuješ peníze, napiš a já ti něco pošlu. Jestli to není o penězích, tak tomu fakt nerozumím. A až se zase příště budeš rozhodovat nad scénářem, jestli do něj jít nebo ne, radši mi brnkni. Známe se přece už dost dlouho. Jo, a kdo to vůbec je ten Yaitanes a kde jsi k němu přišla? No nic. Pozdravuj doma a ozvi se... Michal(26.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace