Plán B

Greg Yaitanes

John Peters

Brian Tyler
  • Terva

Její úkol zní : najít a zabít. Ale to ona nechce..... Scénář: Lisa Lutz. Kamera : John Peter.(2.6.2011)

• HateBreeder

Mno, asi to měla být parodie na gangsterky ale nepovedlo se. Diane Keaton nemám rád a i když ji jako herečku uznávám tak její filmy nevyhledávám, jenomže dnes v noci holt nic lepšího nebylo tak jsem pustil tohle. Do projektu byli zainteresováni poměrně slušní herci - Paul Sorvino nebo Burt Young ale i přesto se nějak nepodařilo navodit tu správnou atmosféru a herci si vůbec ale vůbec nerozuměli. Nejlepší byl asi bratr hlavní hrdinky, který toho opravdu moc nenamluvil a tak toho ani moc nezkazil což se bohužel o ostatních říct nedá. Prostě to celkově nevyšlo a tak jediná pozitivní věc na tom, že jsem se na film díval, je další komentář, který můžu napsat.(3.9.2006)

• nash.

Výborný nápad, který zabilo naprosto zoufalé zpracování. Jindy výborná Diana Keaton je v roli zmatené hysterky Fran, která sebou většinu filmu afektovaně zmítá, nesnesitelná, a lépe na tom nejsou ani ostatní postavy připomínající nevydařené karikatury z laciné frašky. A tak jediným trochu normálním je tu Bob Balaban coby bratr Fran, který stejně jako divák nevěřícně zírá co se kolem děje.(23.5.2010)

• gudaulin

Základním průšvihem filmu je slaboučký scénář, k tomu přiřaďte přehrávající Diane Keaton a nevýraznou režii no a neštěstí je hotovo. Tahle rádoby komedie je šlápnutím vedle...Film není bohužel tak špatný, aby vzbuzoval nechtěné veselí a zároveň není tak dobrý, aby záměrně bavil. Celkový dojem 25 %.(20.1.2007)

• Arkos

Velice průměrná "komedie", která má hodně malou šanci něčím zaujmout. Je zde slabý scénář, který nezachrání ani solidní herecké obsazení a bohužel musím konstatovat, že je zde i diskutabilní výkon Diane Keaton, které tenhle film evidentně moc nesedl. Nuda.(4.4.2009)