Plán B

Greg Yaitanes

John Peters

Brian Tyler
  • monolog

Diane Keaton považuju za dobrou herečku, ale její hysterky nesnáším. Když má charakterní roli, tak je to dobrý, ale jakmile sebou začne před kamerou svíjet v nějakým záchvatu strachu nebo hysterie, je konec. A tenhle film je celej jen o svíjení se v záchvatu hysterie. Příběh jsme viděli už milionkrát jindy, je to ten typ ztřeštěných komedií typu Růžový Panter nebo některé francouzské komedie. Jenže tady tato není humorná, ztřeštěnost je trapná a hloupá. Postavy jsou nesympatický a žádná herecká kreace mě na zadek neposadila. Nudná a nezáživná blbost plná známějších herců. A Diane ty hadry opravdu hodně nesluší.(22.1.2007)

• HateBreeder

Mno, asi to měla být parodie na gangsterky ale nepovedlo se. Diane Keaton nemám rád a i když ji jako herečku uznávám tak její filmy nevyhledávám, jenomže dnes v noci holt nic lepšího nebylo tak jsem pustil tohle. Do projektu byli zainteresováni poměrně slušní herci - Paul Sorvino nebo Burt Young ale i přesto se nějak nepodařilo navodit tu správnou atmosféru a herci si vůbec ale vůbec nerozuměli. Nejlepší byl asi bratr hlavní hrdinky, který toho opravdu moc nenamluvil a tak toho ani moc nezkazil což se bohužel o ostatních říct nedá. Prostě to celkově nevyšlo a tak jediná pozitivní věc na tom, že jsem se na film díval, je další komentář, který můžu napsat.(3.9.2006)

• Arkos

Velice průměrná "komedie", která má hodně malou šanci něčím zaujmout. Je zde slabý scénář, který nezachrání ani solidní herecké obsazení a bohužel musím konstatovat, že je zde i diskutabilní výkon Diane Keaton, které tenhle film evidentně moc nesedl. Nuda.(4.4.2009)

Bláznivá gangsterská černá komedie, která na několika místech připomíná film od Allena (nejen díky jazzové hudbě a Diane Keaton). Na několika místech jsem se také velmi dobře pobavil („jděte zpátky do hrobu“) a ač to není žádný superfilm, nečekáte-li mnoho, pravděpodobně nebudete zklamáni. 60% P.S: „nečekat mnoho“ zde znamená přimhouřit oči před opakováním stejných vtipů, před někdy přehnaně zmatenou Keatonovou i před příliš dobrosrdečným závěrem(5.9.2006)

• anniehall

Milá Diane, píšu ti, protože ti to někdo musí dát vědět. Ty víš, že si tě vážím, za všechny ty filmy, co jsi natočila s Woodym a nejen za ně. Ty víš, že mám dokonce rád i filmy, u kterých jsi nestála před, ale za kamerou. Ale tohle? Máš vůbec tohle zapotřebí? Jestli potřebuješ peníze, napiš a já ti něco pošlu. Jestli to není o penězích, tak tomu fakt nerozumím. A až se zase příště budeš rozhodovat nad scénářem, jestli do něj jít nebo ne, radši mi brnkni. Známe se přece už dost dlouho. Jo, a kdo to vůbec je ten Yaitanes a kde jsi k němu přišla? No nic. Pozdravuj doma a ozvi se... Michal(26.12.2009)