Plán B

Plán B

Drama / Komedie / Krimi

USA / Dánsko, 2001, 98 min

• gudaulin

Základním průšvihem filmu je slaboučký scénář, k tomu přiřaďte přehrávající Diane Keaton a nevýraznou režii no a neštěstí je hotovo. Tahle rádoby komedie je šlápnutím vedle...Film není bohužel tak špatný, aby vzbuzoval nechtěné veselí a zároveň není tak dobrý, aby záměrně bavil. Celkový dojem 25 %.(20.1.2007)

• HateBreeder

Mno, asi to měla být parodie na gangsterky ale nepovedlo se. Diane Keaton nemám rád a i když ji jako herečku uznávám tak její filmy nevyhledávám, jenomže dnes v noci holt nic lepšího nebylo tak jsem pustil tohle. Do projektu byli zainteresováni poměrně slušní herci - Paul Sorvino nebo Burt Young ale i přesto se nějak nepodařilo navodit tu správnou atmosféru a herci si vůbec ale vůbec nerozuměli. Nejlepší byl asi bratr hlavní hrdinky, který toho opravdu moc nenamluvil a tak toho ani moc nezkazil což se bohužel o ostatních říct nedá. Prostě to celkově nevyšlo a tak jediná pozitivní věc na tom, že jsem se na film díval, je další komentář, který můžu napsat.(3.9.2006)

• monolog

Diane Keaton považuju za dobrou herečku, ale její hysterky nesnáším. Když má charakterní roli, tak je to dobrý, ale jakmile sebou začne před kamerou svíjet v nějakým záchvatu strachu nebo hysterie, je konec. A tenhle film je celej jen o svíjení se v záchvatu hysterie. Příběh jsme viděli už milionkrát jindy, je to ten typ ztřeštěných komedií typu Růžový Panter nebo některé francouzské komedie. Jenže tady tato není humorná, ztřeštěnost je trapná a hloupá. Postavy jsou nesympatický a žádná herecká kreace mě na zadek neposadila. Nudná a nezáživná blbost plná známějších herců. A Diane ty hadry opravdu hodně nesluší.(22.1.2007)

• Terva

Její úkol zní : najít a zabít. Ale to ona nechce..... Scénář: Lisa Lutz. Kamera : John Peter.(2.6.2011)

• Tommassi3

"Joe, co tvůj palec ??" - "Sakra, Mario, ale já ten palec nemám !! Chápeš ?? To je jako by ses ptal, jak vidím třetím okem.." ;)(8.5.2015)

• - Natáčení probíhalo převážně v Dánsku. (Terva)

• - Lisa Lutz pracovala na scénáři již v roce 1991. Teprve až o deset let později jej dodělala. (Terva)