Plán B

Plán B

Drama / Komedie / Krimi

USA / Dánsko, 2001, 98 min

• Terva

Její úkol zní : najít a zabít. Ale to ona nechce..... Scénář: Lisa Lutz. Kamera : John Peter.(2.6.2011)

• Tommassi3

"Joe, co tvůj palec ??" - "Sakra, Mario, ale já ten palec nemám !! Chápeš ?? To je jako by ses ptal, jak vidím třetím okem.." ;)(8.5.2015)

Bláznivá gangsterská černá komedie, která na několika místech připomíná film od Allena (nejen díky jazzové hudbě a Diane Keaton). Na několika místech jsem se také velmi dobře pobavil („jděte zpátky do hrobu“) a ač to není žádný superfilm, nečekáte-li mnoho, pravděpodobně nebudete zklamáni. 60% P.S: „nečekat mnoho“ zde znamená přimhouřit oči před opakováním stejných vtipů, před někdy přehnaně zmatenou Keatonovou i před příliš dobrosrdečným závěrem(5.9.2006)

• Arkos

Velice průměrná "komedie", která má hodně malou šanci něčím zaujmout. Je zde slabý scénář, který nezachrání ani solidní herecké obsazení a bohužel musím konstatovat, že je zde i diskutabilní výkon Diane Keaton, které tenhle film evidentně moc nesedl. Nuda.(4.4.2009)

• nash.

Výborný nápad, který zabilo naprosto zoufalé zpracování. Jindy výborná Diana Keaton je v roli zmatené hysterky Fran, která sebou většinu filmu afektovaně zmítá, nesnesitelná, a lépe na tom nejsou ani ostatní postavy připomínající nevydařené karikatury z laciné frašky. A tak jediným trochu normálním je tu Bob Balaban coby bratr Fran, který stejně jako divák nevěřícně zírá co se kolem děje.(23.5.2010)

• - Natáčení probíhalo převážně v Dánsku. (Terva)

• - Lisa Lutz pracovala na scénáři již v roce 1991. Teprve až o deset let později jej dodělala. (Terva)