poster

3:15 zemřeš

 • USA

  The Amityville Horror

 • Slovensko

  3:15 zomrieš!

 • Velká Británie

  The Amityville Horror

Horor / Thriller / Drama / Mysteriózní

USA, 2005, 90 min

Režie:

Andrew Douglas

Předloha:

Jay Anson (kniha)

Scénář:

Scott Kosar, Sandor Stern (původní scénář)
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  **

  na můj vkus je v poslední době k dostání nějak moc hororů. george a kathy právě udělali životní obchod a nastěhovali se do krásného domu s výhledem na loděnici, sklep a rozbitej budík s časem 3:15. a taky je tam Jodie, která chce malé chelsea ukázat tatínka, u kterýho může zůstat. bohužel, Jodie je mrtvá a v nebi s anděli určitě není. jednoduše řečeno, v tom domě je něco zlého. ,,zjevení" jsou působivá, taková jaké mám rád, při pohledu na ně zamrazí v zádech. a ještě je zde finále, kde zlo ovládá george a je zajímavě ztvárněné v prostřihu krvavých obrazů. ale dost bych přidal na tempu. tenhle film už po druhé vidět nemusím. nic tak zajímavýho v něm není.(20.2.2006)

 • Shit
  ***

  Začátek slušnej, ale pak už to bylo horší a horší a ani lekačky za moc nestály. Děj je od začátku, kdy ukážou co se stalo jasnej, takže žádný moc velký překvapení se nekoná a konec trošku napínej je, ale ten happyend se tam jaksi nehodil a taky by bylo mnohem lepší, kdyby tam někdo zemřel vprůběhu filmu, ale nic takovýho se nekonalo a jen pár dobrých scén tenhle horor zachránilo od horšího hodnoceníj(3.12.2005)

 • MM_Ramone
  ***

  Predáva sa, za mimoriadne výhodnú cenu, priestranný, pôvabný dom, v kolonialnom štýle. Veľké izby, francúzske dvere, nádherný výhľad, vlastná malá lodenica... V tichej, zelenej, luxusnej mestskej vilovej štvrti Amityville, neďaleko od centra. Adresa: Ocean Avenue 412, Long Island, New York. Ja by som ho, s jeho minulosťou, nechcel ani zadarmo. George a Kathy Lutzovi však lákavej ponuke neodolali. Urobili veľkú chybu. Nie je to zlý horror, ale skôr by som odporučil verziu tohto príbehu od režiséra Stuarta Rosenberga z roku 1979. ***(24.10.2008)

 • Mahalik
  ***

  Ze začátku jsem si myslel, že konečně někdo natočil pořádnej horor. Ovšem druhá polovina filmu už trochu ubírá na tempu a ke konci je vám vlastně úplně jedno jak všichni dopadnou. Jsou ale scény ze kterých se mi postavily chlupy až na prdeli. A to když ty malý haranti zavřou chůvu do skříně a ona se nemůže dostat ven. A druhá přímo skvostná scéna, když malá DeFeová vyleze na střechu baráku a mává rodičům. Když jsem si přečetl článek o Amityvillu, nemohl jsem tejden spát. Po shlédnutí tohohle snímku jsem už však usínal beze strachu.(2.2.2007)

 • Jossie
  ***

  Osobně nechápu, že se někdo může nastěhovat do domu, kde byli všichni vyvražděni. Já bych to od základu spálila. Atmosféra byla velmi pěkně děsivá, lekačky slušné a od poloviny filmu jsem vážně s hrůzou čekala, kdy bude někdo mrtvý a historie toho prokletého domu se bude opakovat. Celkem slušný horor na dobrou noc.(9.9.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace