poster

3:15 zemřeš

 • USA

  Amityville Horror, The

 • Slovensko

  3:15 zomrieš!

Horor / Thriller / Drama / Mysteriózní

USA, 2005, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marius
  *

  Nuda, nuda , nuda. Po nadupanom začiatku sladučký rodinný prostriedok a nezvládnutý akčný záver. A strach ? Ani náhodou. Ďalší zbytočný film 3/10(7.11.2005)

 • Boss321
  ***

  Průměrný horor, který mě ničím nepřekvapil, ani neodrovnal. Dobře zabitá hodinka a půl, ale podruhé už bych to opravdu vidět nemusel......(12.9.2007)

 • pan Hnědý
  ***

  Je skvělé sledovat, jak Andrew Douglas s chutí pitvá, když nejsem ta mrtvola.(21.8.2012)

 • POMO
  ***

  Solídny haunted-house horror. Pôvodnú verziu z roku 1979 prekonáva nielen modernejším technickým spracovaním, ale aj niekoľkými scenáristickými vsuvkami. Aspoň pokiaľ sa bavíme o prvotnom psychologickom stupňovaní stiesnenosti. Záver totiž akoby vypadol z priemernej non-brain vyvražďovackej.(28.9.2005)

 • Davies182
  ***

  Tak nějak průměr. Přesně. Nemůžu tam najít nic vyloženě dobrého nebo vyčnívajícího, a na druhou stranu ani nic blbého nebo podprůměrného. Nuda se střídá se zábavností. Chloe je holčička k sežrání... Reynolds umí dělat strašidelné ksichtíky, ale že bych se bál, to ani náhodou. Dvě tři obstojné lekačky. To opravdu musíme čekat zase až do léta 2011, kdy přijde Abrams se svým Super 8? Do té doby se totiž bojím, že horory nemají v dnešní době už absolutně ničím překvapit. Když se podívám pár let zpátky na Monstrum, přijde mi to jako zjevení. 52% a to ještě strhávám za tu stydlivou erotickou scénu. Sorry, ale kozy do (takového) hororu prostě patří.(4.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace