3:15 zemřeš

USA, 2005, 90 min

Andrew Douglas

Předloha:

Jay Anson (kniha)

Scott Kosar, Sandor Stern (původní scénář)
  • Rogue

Tenhle horor zachraňuje od pořádného průseru jen Ryan Reynolds a solidní hudba...(6.3.2006)

• paascha

Horror, u kterého jsem se smál:-(((18.3.2008)

Tak nějak průměr. Přesně. Nemůžu tam najít nic vyloženě dobrého nebo vyčnívajícího, a na druhou stranu ani nic blbého nebo podprůměrného. Nuda se střídá se zábavností. Chloe je holčička k sežrání... Reynolds umí dělat strašidelné ksichtíky, ale že bych se bál, to ani náhodou. Dvě tři obstojné lekačky. To opravdu musíme čekat zase až do léta 2011, kdy přijde Abrams se svým Super 8? Do té doby se totiž bojím, že horory nemají v dnešní době už absolutně ničím překvapit. Když se podívám pár let zpátky na Monstrum, přijde mi to jako zjevení. 52% a to ještě strhávám za tu stydlivou erotickou scénu. Sorry, ale kozy do (takového) hororu prostě patří.(4.9.2010)

Osobně nechápu, že se někdo může nastěhovat do domu, kde byli všichni vyvražděni. Já bych to od základu spálila. Atmosféra byla velmi pěkně děsivá, lekačky slušné a od poloviny filmu jsem vážně s hrůzou čekala, kdy bude někdo mrtvý a historie toho prokletého domu se bude opakovat. Celkem slušný horor na dobrou noc.(9.9.2006)

• Superpero

Instantní blbárna na nudný noční večer, když fakt už nemáte jinou variantu jak se zabavit. Jediný klad filmu se jmenuje Ryan Reynolds a i ten se ke konci okouká. Prostě hrozná kravina, která je i přes svojí malou stopáž pořád moc dlouhá.(28.9.2006)