poster

3:15 zemřeš

 • USA

  Amityville Horror, The

 • Slovensko

  3:15 zomrieš!

Horor / Thriller / Drama / Mysteriózní

USA, 2005, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tosim
  ***

  Ne přímo vykrádání, ale inspirace scénami z mnohých hororů je patrná, originál neznám, ale tohle šlo (je to rozhodně lepší než třeba "Hide And Seek".) Nejlepší (rozuměj napínavá, ne strašidelná) je scéna na střeše a pak nejrůznější, více či méně autentické dokumenty, které obsahuje DVD.(29.5.2006)

 • Jamal
  ***

  Nebylo to zlé. Právě naopak... scén kdy nadskočíte ze sedačky tam bylo málo, zato psychologie byla vcelku solidní. Závěr už musíme brát s rezervou.... to jak na něj mířila a nestřelila ho ani kdy se snažil zabít sekyrou jejího syna a místo toho mu dala krosček tou bouchačkou....podle mě trošku riskantní. A pak ho ještě vezli na lodi s sebou.... Každopádně jsem se i trochu pobavil a to v tý době jak tam přišla holka na hlídání a Billy z ní byl trochu paf. A pak jedna ze závěrečných scén, kdy Billy utrhne kus tyče, aby s ní mohl na střeše přetáhnout v té chvíli psychopatického George....(13.3.2008)

 • Mahalik
  ***

  Ze začátku jsem si myslel, že konečně někdo natočil pořádnej horor. Ovšem druhá polovina filmu už trochu ubírá na tempu a ke konci je vám vlastně úplně jedno jak všichni dopadnou. Jsou ale scény ze kterých se mi postavily chlupy až na prdeli. A to když ty malý haranti zavřou chůvu do skříně a ona se nemůže dostat ven. A druhá přímo skvostná scéna, když malá DeFeová vyleze na střechu baráku a mává rodičům. Když jsem si přečetl článek o Amityvillu, nemohl jsem tejden spát. Po shlédnutí tohohle snímku jsem už však usínal beze strachu.(2.2.2007)

 • POMO
  ***

  Solídny haunted-house horror. Pôvodnú verziu z roku 1979 prekonáva nielen modernejším technickým spracovaním, ale aj niekoľkými scenáristickými vsuvkami. Aspoň pokiaľ sa bavíme o prvotnom psychologickom stupňovaní stiesnenosti. Záver totiž akoby vypadol z priemernej non-brain vyvražďovackej.(28.9.2005)

 • Viktooorka
  ***

  taková děsivá podívaná..do hororu bych to ale neřadila... a asi nejstrašidelnější věc na tom je, že je to údajně natočený podle skutečných událostí..(2.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace