poster

Kurýr 2

 • Francie

  Transporter 2

 • Francie

  Transporteur II, Le

 • Slovensko

  Kuriér 2

Akční / Krimi / Thriller

Francie / USA, 2005, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hellboy
  **

  Když už dojde na akci, tak docela stojí za to, ale je jí zoufale málo! I přes pouhých 88 minut je to nuda se strašně neoriginálním a nezábavným příběhem a nedovedu si představit, že bych se na tento film ještě někdy podíval.(12.5.2009)

 • Faustka
  ***

  Ukázkový absurdismus s nadsázkou humoru a maximem akce s již vyzkoušenými bessonovskými prvky. -:) Je jasný, kdo přežije, až půjde do tuhýho...(28.11.2009)

 • Djkoma
  **

  Dějová linie je primitivní, akce absurdní, hlavní záporák nudný(jeho přítelkyně o hodně zajímavější ... škoda, toho malého prostoru na její spodní prádlo:-)) a do toho hláškuje Jason Statham. Luxusní stylová jízda, která se tváří, že je nečím víc než akčnější a rychlejším Taxi.(24.9.2005)

 • Kordus
  ***

  Prvni polovina by vyvazla tak s jednou hvezdickou (a to jeste za Jasona), ale pak prislo nekolik neskutecne prehnanych scen, digitalni vylepsovacky, bomba vs. jerab (jak zminuje Cival) a dalsi podobne silenosti. Nemluve o vyborne zvladnutych soubojich. A film na stupnici zabavnosti letel nahoru. Nakonec se vysplhal az na tri hvezdy, ale mel to jen tak tak.(2.7.2006)

 • imf
  **

  Pařížská lobotomie z rukou nejslavnějšího francouzského chirurga. Luc Besson by zasloužil půl druhé hodinky na skřipci, přesně tak dlouho jsme trpěli my. Jenže stěžujte si na slabého záporáka, digitální triky a extrémně hloupý scénář, když vám někdo servíruje spoře oděné zdravotní sestřičky, nezničitelné AUDI a Jasona Stathama jako největšího badasse v celém širém vesmíru. To prostě nejde. Dvě a půl hvězdičky za každou scénu, ve které se Jason přes rameno podívá do kamery a zkontroluje spoušť, kterou způsobily jeho končetiny. O dost horší než jednička, ale pořád o dost lepší než spousta jiných dvojek.(20.6.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace