poster

Kurýr 2

 • Francie

  Transporter 2

 • Francie

  Transporteur II, Le

 • Slovensko

  Kuriér 2

 • Velká Británie

  Transporter 2

Akční / Krimi / Thriller

Francie / USA, 2005, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kordus
  ***

  Prvni polovina by vyvazla tak s jednou hvezdickou (a to jeste za Jasona), ale pak prislo nekolik neskutecne prehnanych scen, digitalni vylepsovacky, bomba vs. jerab (jak zminuje Cival) a dalsi podobne silenosti. Nemluve o vyborne zvladnutych soubojich. A film na stupnici zabavnosti letel nahoru. Nakonec se vysplhal az na tri hvezdy, ale mel to jen tak tak.(2.7.2006)

 • Le_Chuck
  ***

  Keby sa Leterrierovi podarilo tú svoju zbesilosť trošilinku viac priškrtit, bola by to pecka. Akcia výborná (vivat Corey Yuen), káry ďábelsky rýchle, ženské sličné, kamera Bayovsky štýlová, aj príbeh v rámci "nobrain" levelu môže byť. Ale celé to je degradované dementným preháňaním. Aj keď v tomto smere mám hranice ďaleko, to čo tam Frank Martin predvádzal bolo moc aj na mňa a s pribúdajúcim časom to začalo nepríjemne strhávať veškerú pozornosť. Ale Stathamovi obtiahnuté sako a čierna kravata aj tentokrát velice sluší a konečne sa objavuje v akčnom filme hero, ktorému nemožno nefandiť.(2.2.2006)

 • Shit
  ****

  Od tohohle filmu jsem čekal hodně akce a slaboučkej příběh, to se do puntíku naplnilo. Možná až trošku moc se to naplnilo, protože co se týče toho příběhu, tak byl postavenej na tom jak kurýr zachraňuje díťě a až moc okatě je vidět jak je ten příběh postavnej jen nato aby trochu vyplnil mezeru mezí akcí. Akce sice bylo hodně a docela promakaná, jenže tady to filmaři troch přepískli, přece jen zbavovat se bomby na podvozku stylem vyjet na šikmou ramopu otočit se vzhuru nohama, otřít podvozek o něco, tim se zbavit bomby a zase v klidu přistát na všechny čtyři kola mi přišlo spíš jako vtipná scéna než výborná akce. Jason Staham v roli kurýra je docela dobrej a řeže je tam slušně a má dobrý kmba, ale zase to vypadá trošku moc nerealisticky. Ale nadruhou stranu nemůžu řict že bych se nudil, spíš naopak a i když ta akce bylo trochu mimo realitu, tak se na to docela pěkně dívalo(6.11.2005)

 • Viktooorka
  ***

  Díky Jasonovi jsem si zopakovala hodiny tělocviku a nemusela jsem ani vstát z mé pohodlné postele. Pro začátek malá rozcvička s partou přátel v garáži, poté s pár kamarády v čekárně a ordinaci u dětského lékaře. Nesmí chybět hra na honěnou, skoky a předskoky mezi budovami, přemety v přístavu a výmyky opět v garáži (jsou asi v poslední době oblíbenější než tělocvična). No a nová disciplína v gymnastice, která nahradí akrobacii se stuhou za akrobacii s požární hadicí, bude jistě populární. To celé zakončené penaltovým kopem (kam se na něho hrabe Ronaldino :o) Také byl tak laskavý a vynadal Kate, která nepochopila, že se má obléct. Jednoduše řečeno mi Jason přichystal typickou várku akce a scén wtf?, které mě ale absolutně neurazí, páč jsem nic jiného nečekala. A kdopak by se na něj mohl zlobit, když má takové charisma a sexy (drsný) pohled? :o) Wrrr!!(24.5.2010)

 • Dever
  ****

  Soundtrack Alexandre Azaria: 1. Naughty Girl ,2. Cells - Servant ,3. Icarus - Amen Birdmen ,4. Painful - Sin ,5. Main Theme ,6. Life Support - The Strays ,7. The Body - Servant ,8. Talk Amongst Yourselves - Grand National ,9. Kendo ,10. Saviour - Anggun ,11. Revolution - Kate Natua ,12. Paris Four Hundred - Mylo ,13. Can You Handle It - Shakedown ,14. Chase - The Cinematics ,15. Voodoo Child - DJ Cam ,16. Jet Boxing ,(10.6.2011)

 • - Tarconi, při zatčení ve Frankově bytě, použije stejnou výmluvu "Jsem kuchař" jako Lai v jedničce. (DaViD´82)

 • - Vůz, se kterým Frank (Jason Statham) pronásleduje letadlo a poté vybuchne, je italský superspot Lamborghini Murciélago Roadster vyráběný v letech 2004-2006. Vůz vycházel z kupé, byl však 3mm nižší, o 150 kg těžší a maximální rychlost klesla na 320 km/hod. (JARDAHONDA)

 • - Druhé filmové nasazení Kurýra stálo producenty 32 mil. dolarů a během prvních třech dnů (2. – 4. 9. 2002) promítání zaplatili američtí diváci za akční jízdu 20 milionů. Celkový americký výdělek se vyšplhal na 43 mil. dolarů. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace