poster

Flirtování

 • Austrálie

  Flirting

Drama / Romantický

Austrálie, 1991, 99 min

Režie:

John Duigan

Scénář:

John Duigan

Kamera:

Geoff Burton

Producenti:

George Miller

Střih:

Robert Gibson
(další profese)
 • Enšpígl
  ****

  Matty opět nezklamal. Prej o rasismu. Krom úvodní hlášky o banánech jsem si v něm ničeho rasistického nevšim. Naopak s Thandiwou se holky bavily o její lásce, rozhovor s Nicole mě přišel taky hrozně fajn, takovej hezky holčíčí a kluci jí brali úplně v pohodě. Čili o rasismu určitě ne. O lásce dvou lidí z různých prostředí v ne příliš lásce přejícím prostředí určitě ano. Příjemnej, originální, ve svý podsattě krapet silnější nevtíravej romanťáček s krásnou Thandie Newton a mlaďounkou Nicoličkou navrch.(2.4.2012)

 • NinadeL
  *

  Z dnešního pohledu film se začínající Kidmanou v Hollywoodu a ona je to Kidman ve vedlejší roli ještě v Austrálii. Škoda, že příběh Noah Taylora a Thandie Newton je naprosto k nesledování. Byl rok 1965 a oba byli mladí a toužili po sobě, už jenom proto, že ona byla černá a on outsider... Kidman by pak jako prkenná Barbie mohla lépe vyniknout v těch pár povrchních momentech, které tu na ní zůstaly. Ale ani to se nestalo.(25.5.2010)

 • mandes

  rozpočet : ? tržby americke : $2,415,396(10.1.2007)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $2,415,396Tržby Celosvetovo $-(26.4.2009)

 • metal.storm
  **

  No fuj, keď vidím slečnu Nikolu za mlada hovorím si aký je ten svet krásny *oproti nej. Tak isto aj ten film stál prakticky za "nič" škoda, čakala som trošku toho krásneho, pravého rasizmu, a nie Toto. Watafak bitch?(9.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace