Flirtování

Scénografie:

Roger Ford

Kostýmy:

Roger Ford

"Ty krávo jedna !!" - "Promiňte, uklouzla jsem po banánu !!"(9.6.2015)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $2,415,396Tržby Celosvetovo $-(26.4.2009)

• mandes

rozpočet : ? tržby americke : $2,415,396(10.1.2007)

• OG_Swifty

Tohle je strašně zvláštní film... přes svůj věk dokáže stále navodit zajímavou atmosféru romantického filmu s podkresem politického dramatu. Ale i přes již zmíněnou sentiment navozující atmosféru a několik dalších momentů, povrchních i těch hlubokomyslnějších, se jinak ve filmu na můj vkus tolik neděje a finiš s předčasnou ejakulací a dopadením tzv. Bonny a Clyda není nikterak závratný, spíš takové zklamání z očekávání něčeho ráznějšího. Pozitivně hodnotím mladičkou Nicole Kidman v roli Nicole Radcliffe, která sice ztvárňuje roli zpočátku nadřazené a arogantní dívky, ale jejíž postava je nakonec i přes tyto negativní charakterové rysy strašně lidská a nakonec i sympatická. Ač nerad, protože jsem z filmu neměl vyloženě špatný pocit, nemůžu tomu dát kvůli vydařeným několika pár minutám závěru filmu víc než dvě hvězdy.(13.10.2013)

• metal.storm

No fuj, keď vidím slečnu Nikolu za mlada hovorím si aký je ten svet krásny *oproti nej. Tak isto aj ten film stál prakticky za "nič" škoda, čakala som trošku toho krásneho, pravého rasizmu, a nie Toto. Watafak bitch?(9.4.2016)

• - Thandie Newton v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)