poster

Flirtování

 • Austrálie

  Flirting

Drama / Romantický

Austrálie, 1991, 99 min

Režie:

John Duigan

Scénář:

John Duigan

Kamera:

Geoff Burton

Producenti:

George Miller

Střih:

Robert Gibson
(další profese)
 • vorry
  **

  Nic extra(12.8.2014)

 • Tommassi3
  ****

  "Ty krávo jedna !!" - "Promiňte, uklouzla jsem po banánu !!"(9.6.2015)

 • metal.storm
  **

  No fuj, keď vidím slečnu Nikolu za mlada hovorím si aký je ten svet krásny *oproti nej. Tak isto aj ten film stál prakticky za "nič" škoda, čakala som trošku toho krásneho, pravého rasizmu, a nie Toto. Watafak bitch?(9.4.2016)

 • petrsv
  ****

  Pěkný, romantický, taky jsem mu držel palce. Je zajímavé, že jiná barva pleti byla tenkrát takový problém, který se dnes už chápe čistě z historického hlediska.(29.3.2010)

 • OG_Swifty
  **

  Tohle je strašně zvláštní film... přes svůj věk dokáže stále navodit zajímavou atmosféru romantického filmu s podkresem politického dramatu. Ale i přes již zmíněnou sentiment navozující atmosféru a několik dalších momentů, povrchních i těch hlubokomyslnějších, se jinak ve filmu na můj vkus tolik neděje a finiš s předčasnou ejakulací a dopadením tzv. Bonny a Clyda není nikterak závratný, spíš takové zklamání z očekávání něčeho ráznějšího. Pozitivně hodnotím mladičkou Nicole Kidman v roli Nicole Radcliffe, která sice ztvárňuje roli zpočátku nadřazené a arogantní dívky, ale jejíž postava je nakonec i přes tyto negativní charakterové rysy strašně lidská a nakonec i sympatická. Ač nerad, protože jsem z filmu neměl vyloženě špatný pocit, nemůžu tomu dát kvůli vydařeným několika pár minutám závěru filmu víc než dvě hvězdy.(13.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace