poster

Flirtování

 • Austrálie

  Flirting

Drama / Romantický

Austrálie, 1991, 99 min

Režie:

John Duigan

Scénář:

John Duigan

Kamera:

Geoff Burton

Producenti:

George Miller

Střih:

Robert Gibson

Scénografie:

Roger Ford

Kostýmy:

Roger Ford
(další profese)
 • NinadeL
  *

  Z dnešního pohledu film se začínající Kidmanou v Hollywoodu a ona je to Kidman ve vedlejší roli ještě v Austrálii. Škoda, že příběh Noah Taylora a Thandie Newton je naprosto k nesledování. Byl rok 1965 a oba byli mladí a toužili po sobě, už jenom proto, že ona byla černá a on outsider... Kidman by pak jako prkenná Barbie mohla lépe vyniknout v těch pár povrchních momentech, které tu na ní zůstaly. Ale ani to se nestalo.(25.5.2010)

 • ARI50
  **

  2 Hvězdy za Nicol Kidman která už v té době byla krásna sice nebyla ve filmu moc vidět ale i tak.(11.12.2016)

 • Tommassi3
  ****

  "Ty krávo jedna !!" - "Promiňte, uklouzla jsem po banánu !!"(9.6.2015)

 • Enšpígl
  ****

  Matty opět nezklamal. Prej o rasismu. Krom úvodní hlášky o banánech jsem si v něm ničeho rasistického nevšim. Naopak s Thandiwou se holky bavily o její lásce, rozhovor s Nicole mě přišel taky hrozně fajn, takovej hezky holčíčí a kluci jí brali úplně v pohodě. Čili o rasismu určitě ne. O lásce dvou lidí z různých prostředí v ne příliš lásce přejícím prostředí určitě ano. Příjemnej, originální, ve svý podsattě krapet silnější nevtíravej romanťáček s krásnou Thandie Newton a mlaďounkou Nicoličkou navrch.(2.4.2012)

 • mandes

  rozpočet : ? tržby americke : $2,415,396(10.1.2007)

 • - Thandie Newton v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace