Flirtování

John Duigan

Geoff Burton

George Miller

Robert Gibson

Matty opět nezklamal. Prej o rasismu. Krom úvodní hlášky o banánech jsem si v něm ničeho rasistického nevšim. Naopak s Thandiwou se holky bavily o její lásce, rozhovor s Nicole mě přišel taky hrozně fajn, takovej hezky holčíčí a kluci jí brali úplně v pohodě. Čili o rasismu určitě ne. O lásce dvou lidí z různých prostředí v ne příliš lásce přejícím prostředí určitě ano. Příjemnej, originální, ve svý podsattě krapet silnější nevtíravej romanťáček s krásnou Thandie Newton a mlaďounkou Nicoličkou navrch.(2.4.2012)

• NinadeL

Z dnešního pohledu film se začínající Kidmanou v Hollywoodu a ona je to Kidman ve vedlejší roli ještě v Austrálii. Škoda, že příběh Noah Taylora a Thandie Newton je naprosto k nesledování. Byl rok 1965 a oba byli mladí a toužili po sobě, už jenom proto, že ona byla černá a on outsider... Kidman by pak jako prkenná Barbie mohla lépe vyniknout v těch pár povrchních momentech, které tu na ní zůstaly. Ale ani to se nestalo.(25.5.2010)

• mandes

rozpočet : ? tržby americke : $2,415,396(10.1.2007)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $2,415,396Tržby Celosvetovo $-(26.4.2009)

• metal.storm

No fuj, keď vidím slečnu Nikolu za mlada hovorím si aký je ten svet krásny *oproti nej. Tak isto aj ten film stál prakticky za "nič" škoda, čakala som trošku toho krásneho, pravého rasizmu, a nie Toto. Watafak bitch?(9.4.2016)