poster

Ti druzí

 • USA

  The Others

 • Španělsko

  Los Otros

 • Francie

  Les Autres

 • Slovensko

  Tí druhí

Horor / Mysteriózní / Thriller / Drama

USA / Španělsko / Francie / Itálie, 2001, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • novoten
  *****

  Vyděšené obličeje, šero a šramoty, které svou hlasitostí v tichu diváka téměř zabíjejí. Takhle dobře vystupňovaný horor jsem asi ještě neviděl. Od komorního začátku přes zneklidňující průběh až po nervydrásající finiš se zničující pointou. Při prvním zhlédnutí jsem zůstal v naprostém šoku a ze scény "ale já přece jsem tvoje dcera" jsem jeden čas měl zatraceně těžké spaní.(24.5.2006)

 • Gilmour93
  ****

  Ať žijí duchové 2 aneb každý den, každý den, k svačině, jedině, Amenábarův horor s Pyrenejí.. Šestý smysl naruby je tvořen jednoduchými prostředky, potemnělou atmosférou a překvapivou pointou postrádající však vzhledem k předchozímu ději lehkost. Já, jakožto další místní všeznalý odhalovač point, jsem již asi po deseti minutách bez problémů poznal, že dávno mrtvý je…, ten vzor okenních závěsu a nedivím se, že je ti druzí pořád odtahovali. Kidman jako lehce šáhlá maminka přesvědčivá a já bych jako ochranu před ní asi zaminoval vstup k dětem do pokojíčku..(19.4.2010)

 • emma53
  ****

  Atmosféra byla brrrnkající na nervy, k tomu vynikající scénář a naprosto excelentní výkon Nicol. Bez trhání ručiček, nožiček, hlaviček, obludiček a hektolitrů kečupu a vida, jde to taky.(20.12.2013)

 • Cervenak
  *****

  Možno najlepší novodobý horor. Dokonale premyslený, štýlový a na posranie strašidelný. Tá záverečná ľakačka so "škaredou pani" je možno jediná ľakačka v histórii filmu, ktorá funguje aj pri opakovanom pozretí - tak dokonale je načasovaná. Na DVD som si tú scénu pustil niekoľkokrát za sebou - a zakaždým ma myklo. Niečo také sa mi nestalo pri žiadnom inom horore. Jedinou výhradou je, že od návratu manžela je pomerne predvídateľný záverečný zvrat.(28.3.2007)

 • Djoker
  *****

  Film by byl poloviční, kdyby si Amenábar tak zručně nevypomáhal kamerou a hudbou. Právě díky tomu se to nebojím zařadit do kategorie skutečných hororů, kterých jsem zatím viděl sotva deset. Klasické lekačky ve stylu dlouhé ticho a najednou baf už mě nebaví pěkých pár let, ale tady ve mně kvůli temným tónům a statické kameře několikrát nepříjemně hrklo. Nicole na sebe strhává velké množství pozornosti, ale zároveň je tak šílená, že jí těžko můžete věřit, a tak jste v pozoru až do závěrečné pointy.(26.5.2012)

 • - Tom Cruise se na filmu podílel jako producent, šlo o poslední spolupráci mezi ním a Nicole Kidman vzhledem k jejich rozvodu. Ten se uskutečnil ve stejném týdnu, v jakém měl premiéru právě tento film. (don corleone)

 • - První týden promítání v USA se film umístil na 4. místě návštěvnosti, po sedmi týdnech se dokonce vyšplhal na 2. místo. (HappySmile)

 • - Děti mají nemoc, která se jmenuje "xeroderma pigmentosum", která je velmi raritní. Na světě ji má pouze několik tisíc lidí. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace