Queen v Budapešti (koncert)

• Maďarsko

Varázslat - Queen Budapesten

• slovenský

Queen v Budapešti

Queen Live in Budapest

Hudební / Dokumentární

Maďarsko / Kanada / USA, 1987, 90 min

Jaká škoda že jsem nikdy nemohl vidět Queen naživo, tak alespoň pořádná náplast - Queen v Budapešti, díky Freddie.(9.1.2009)

Příznávám, že nejsem nějakým oddaným fanouškem legendárních Queen, ale tohle galapředstavení je fenomenální nářez a koncert s velkým K, který se snad ani jinak než pěti hvězdičkami ohodnotit nedá. Navíc potěší nevšední prohlídka Budapešti.(27.4.2008)

TECHNICKÁ POZNÁMKA: Tento film bol u nás uvedený pod originálnym názvom MAGIC: QUEEN IN BUDAPEST. A nejedná sa o nejaký videofilm, ale poctivú kinoprodukciu, ktorá za "komančov" napĺňala sály. (3.1.2006)(3.1.2007)

Dokonalost sama!! Miluju tuhle skupinu!!(22.12.2010)

Queen si jako první anglická skupina zahráli za železnou oponou.27. července na Nepstadionu natáčeni už od překroční hranic Jánosem Zsombolyaiem.Skvělá atmosféra, skvělý výkon celé skupiny i publika.Bylo vlastně první a zároveň poslední ve východním bloku kdo je viděli živě.A jakoby to věděli, užívají si každou minutu a divák s nimi.(19.6.2005)