Queen v Budapešti (koncert)

• Maďarsko

Varázslat - Queen Budapesten

• slovenský

Queen v Budapešti

Queen Live in Budapest

Hudební / Dokumentární

Maďarsko / Kanada / USA, 1987, 90 min

S Wembley nejlepší koncert Královny....(1.3.2006)

Další skvělý koncík od Queenů. Seznam skladeb je hodně podobný tomu z Wembley, i když obohacený o maďarskou hymnu a "ochuzený" o několik rock´n ´rollových coververzí. Kapela ve výborné formě jako vždy, Brian May nudí svým Brighton Rock sólem jako vždy, no prostě skvělý Queeni tak jak je známe. Koncert je proložen několika krátkými vstupy, které mapují pobyt kapely v Budapešti ale narozdíl od jiných DVD jiných hudebních skupin jich je pouze několik (4 nebo 5) a jsou krátké, takže nenarušují plynulost koncertu.(20.5.2009)

No, nekamenujte mě, ale já tohle nepovažuju za nejlepší koncert všech dob!(1.8.2008)

• - Koncert nakrúcala maďarská spoločnosť "Mafilm" na 17 kamier, bohužiaľ značná časť natočeného materiálu sa stratila. (Raccoon.city)

• - Tracklist:
    20. Radio Ga Ga
    21. We Will Rock You
    22. Friends Will Be Friends
    23. We Are The Champions
    24. God Save The Queen (Shorty_)

• - Vystúpenie sa uskutočnilo na Népstadione a pozrieť si ho prišlo 80 tisíc fanúšikov. (Raccoon.city)

• Brian May