Vánoční prázdniny

• slovenský

Vianočné prázdniny

Komedie

USA, 1989, 93 min

Oddechovka pro vánoční čas. Ale vidět ji každý rok? To ne.(25.9.2010)

Typická americká komedie, o tom jak se slaví Vánoce v té "nejlepší" zemi. Docela dobrá zábava, ale často už je to dost ohraná písnička. Některé hlášky a scény jsou ovšem skvělé a tlemil jsem se u nich slušně. 75%(27.12.2009)

Výborná komedie a také prvné film s Chevy Chasem, co jsem kdy viděl.(25.11.2004)

Chevy Chase to je taky moj mily predchodca Jima Carreyho. Jeho mimika, vtip a trapnost v jednom su totalnou lahodkou. Vianocne prazdniny jednoznacne patria kazdorocne pod vianocny stromcek. Dnes som si dal po rokoch repete a bavil som sa genialne. Vyborne gagy, minimalna zapletka, vela trapasov. Vianoce bez tohto filmu su u mna polovicne.(24.12.2007)

Absolutní vánoční klasika, kterou žádný rok nesmim vynechat. Naprosto neuvěřitelná komedie, která je natřískaná skvělými scénkami až k prasknutí. Určitě nejlepší film o Griswoldovic rodince a bezkonkurenčně nejlepší komedie s Chevy Chasem.(8.12.2002)