poster

Tanec s vlky

 • USA

  Dances with Wolves

 • Slovensko

  Tanec s vlkmi

Dobrodružný / Drama / Western

USA / Velká Británie, 1990, 181 min (SE: 224 min, Director's cut: 237 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Houdini
  ****

  NFR 2007, Oscar 7 : Nejlepší film, Režie, Kamera, Střih, Hudba, Zvuk, Scénář - A + 5 nominací: Herec HR - Kevin Costner, Herec VR - Graham Greene, Herečka VR - Mary McDonnell, Výprava, Kostýmy . . . . . . .Zlatý Medvěd - výběr(20.2.2004)

 • Lima
  *****

  Nádherný, dojímavý film od kdysi nadějného herce a režiséra. O několik let později Kevin Costner prodělal zřejmě lobotomii a zapomněl, jak se točí skvělé filmy. Ale za toto dílo má své místo v dějinách filmu jisté.(13.4.2003)

 • gouryella
  ****

  Costner v zivotni forme. Predlouhe a presto kratke. Film nabidl uplne jiny pohled na divoky zapad nez vetsina westernu - ale daleko vice realisticky a mnohem propracovanejsi. Zaver musi dojimat i otrleho cynika.(5.8.2002)

 • Ainy
  *****

  Tento film jsem viděla v kině poprvé jako puberťačka v prváku na škole a dodnes na něj vzpomínám jako na něco neuvěřitelně krásného a dojemného. Pro mé dívčí pubertální srdce jako stvořené. Celkově jsem vyrůstala v blízkém kontaktu s přírodou, četla jsem mimo jiné i Mayovky a knihy Zane Greye, takže Tanec s vlky pro mne znamenal hluboké vnitřní soucítění a spojení s dějem či s postavami...(3.7.2012)

 • Hakha
  *****

  Velkolepá podívaná od Kevina Costnera, která není pro mě ani po mnoha zhlédnutí nudná. Velice lidský film, který se u mě okamžitě nastěhoval do TOP30. Při své délce uběhne stejně tak, jako by se dívalo na poloviční film, opravdu je to silné dílo se skvělou muzikou, herci, kamerou a hlavně výpravou kde každou minutu hltám jako bych to viděl poprvé. Jednoznačně nejlepší film Kevina Costnera ve kterém hrál, a který natočil...(12.11.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace