poster

Tanec s vlky

 • USA

  Dances with Wolves

 • slovenský

  Tanec s vlkmi

Dobrodružný / Drama / Western

USA / Velká Británie, 1990, 181 min (SE: 224 min, Director's cut: 237 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aluska88
  *****

  Úchvatný a obdivuhodný kousek filmařského umění. Režisérská tvorba hereckých osobností dopadá všelijak, často však spíše s průměrným, či jen lehce výrazným výsledkem. Kevin Costner mě velmi překvapil. Po několika oscarových zklamáních jsem mu nedávala zbytečně přehnané naděje s tím, abych opět po velkém očekávání nebyla velmi zklamána. I přes svou dlouhou stopáž má film s každým dalším záběrem co nabídnout. Skvělý scénář, působivé scény, podmanivá hudba a nádherná krajina dalekého západu. Obraz ryzí přírody a její čistoty, života indiánů a prolínání dvou světů, z nichž nekalosti, pomsta a zlo toho jednoho, se rozhodnou zničit vše to, zač postava Kevina Costnera bojovala, obdivovala a stala se její součástí. Byla jsem okouzlena, potěšena, zaujata a dojata. Costnerův Tanec s vlky je krásným filmovým zážitkem. Při pár scénách s tím nádherným vlkem, pojmenovaným Podkolenka, jsem měla slzy v očích.(19.7.2010)

 • Hakha
  *****

  Velkolepá podívaná od Kevina Costnera, která není pro mě ani po mnoha zhlédnutí nudná. Velice lidský film, který se u mě okamžitě nastěhoval do TOP30. Při své délce uběhne stejně tak, jako by se dívalo na poloviční film, opravdu je to silné dílo se skvělou muzikou, herci, kamerou a hlavně výpravou kde každou minutu hltám jako bych to viděl poprvé. Jednoznačně nejlepší film Kevina Costnera ve kterém hrál, a který natočil...(12.11.2006)

 • Ded@M@tes
  ****

  Mnoho povyku kolem toho dle filmu je a přitom tolik napětí nenabízí. Čekal jsem neuvěřitelnou pecku na kterou bych vzpomínal, ale přitom jsem se dočkal jen nad-až-průměrného filmu ( max. 4 hvězdy a to je na hranici, mezi 3 a 4 ) Mé hodnocení ovlivnilo především to, že jsem to viděl před rokem, a kdybych Tanec s vlky viděl v době natáčení určitě by bylo jiné. Hodně mi vadí, že je to 3 hodinové dílo a to mi přijde moc na tak malé napětí a akce. ( Hodnocení: 7/10 )(8.1.2010)

 • novoten
  *****

  Nepamatuji, kdy jsem naposledy pociťoval tolik dojetí téměř rovnoměrně po celou stopáž. Ve své podstatě jednoduchý příběh s neskutečnou silou, po okraj naplněný lidskostí. Když na mě zas a znova volali mým siouxským jménem, poprvé jsem věděl, kdo skutečně jsem.(12.2.2006)

 • Skejpr
  ****

  Klasika nad klasiky..ale ta délka...(4.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace