poster

Hustle a Flow

  • USA

    Hustle & Flow

  • SK název

    Hustle a Flow

Drama / Krimi / Hudební

USA, 2005, 112 min

Režie:

Craig Brewer

Komentáře uživatelů k filmu (45)

  • carAnthony
    *****

    //95%// Skvelý film s ako vždy skvelým Terrenceom Howardom z minimálnym rozpočtom urobil dieru do sveta afro-amerických filmov.....teda je ich viac samozrejme napr. film ALI no ten film mal podstatne väčší rozpočet(22.10.2010)

  • .stenley.
    *

    Takéto filmy musia proste niekoho baviť ale ja to nie som.(18.6.2011)

  • Peenugirl
    ****

    Nemusím hip-hop a rap a toto všetko okolo toho... Najmä nie bezohladného pasáka,ktorému nefandím a ani neviem či chcem aby mu to vôbec vyšlo. Každý raper spieva o tom aký je švorc a keď je už zahojený tak spieva o tom, čo všetko má a ako sa suky topia keď ho zazrú... Neskutočne plytký život, ale keďže matka šlapka ho pokotila do najhoršej štvrte s "lukratívnym" životom, tak niet možnosti inak. Škola nie je oblúbená inštitúcia černochov a nie každý je dobrý basketbalista tak ostatní rapujú, kradnú a robia pasákov - toto nám ponúkajú filmy o černochoch. No po peknom a akčnom večeri so Skinny-m sa D-Jay dostane do sračiek a Nola prevezme zodpovednosť za kariéru D-Jaya. Veď: Každý musí mať sen. 80%(16.4.2012)

  • cineczeck
    ****

    Pasák to má těžký... Pást tři "ovečky" z toho jednu těhotnou tedy mimo provoz, druhou ukřičenou a sprostě vyčítající, třetí neustále unuděnou, ...občas prodat nějaký joint, sedět v autě a vyhlížet kunčafty, přitom dokola filozofovat o životě a ještě platit činži a dluhy... zádný med! Právě ted je na čase změnit život a splnit si své sny... DJay(skvělý Terrence Howard) musí nejprve zajít za bývalým spolužákem, něco jako malým hudebním producentem, přibrat jednoho vyzáblého šikovného bělocha(chutný DJ Qualls), dát si špeka ... trochu zapojit "spolubydlící-zaměstnankyně", zapět a nahrát dobrou chytlavou hiphopově-raperskou písen...ted už stačí jen zmlátit známého a namyšleného rapera Skinnyho Blacka a zastřílet si na jeho crew, jít do chládku a pak....se slyšet v rádiu! Líbílo se mi herecké obsazení i jejich přesvědčivé výkony a proto si film může dovolit klást důraz na dialogy (Psi věděj hovno o tom co jsou narozeniny a vánoce...) a detaily (třeba jak má Nola za úkol při nahrávání písně vypínat šumící větrát a tváří se při tom sympaticky důležitě). Jen mám pocit, že stále blíže konci se z příhěhu trochu vytrácí realističnost....ale nakonec proč ne? Sentiment je k velké story zapotřebí! 75%.(11.6.2009)

  • citronada
    *****

    Skvělé obsazení herců, ani se nedivím že měl Terrence Howard nominace na Oscary a Glóby ! Jen škoda že něco nezískal.... teda myslím :) ..... Whoop that trick Get 'em. Whoop that trick Get 'em. Smekám před Craigem Brewerem.(3.8.2011)

1 2 3 následující >>