But I'm a Cheerleader

Komedie / Romantický

USA, 1999, 85 min

Příjemná jednohubka s Natashou Lyonne jako (skoro) typickou roztleskávačkou. Spousta vtípků těžící z nejrůznějších stereotypů, skvělé herecké obsazení, růžová barva v každém záběru... Prostě film na odpoledne s přáteli. Nic víc, nic míň. Alespoň tedy pro mě.(10.2.2008)

• IQ Tiqe

Tvůrci se snažli shodit myšlenku na "léčbu" homosexuality tím, že ji zesměšní a dovedou k absurditě. Bohužel se jim to povedlo tak dokonale, že film byl přehlídkou trapností. Bylo to až moc. Třeba ta stylizace v modré a růžové... Provedení fakt děs. # V hlavní roli Jessica z American Pie. # [viděno: monitor, sluchátka] # humor 1 | akce 1 | napětí 1 | pustil bych si znovu 3(8.7.2012)

Taková blbost! :D Ještě, že taková centra nezakládají v ČR :D(20.5.2009)

Safra, to zas byl filmek :-) Oni chtěj "napravit" homosexuály tím, že je zavřou do stejného pokoje a začnou terapii? Aha, no, dobrý zase :-D To bylo na tom nejvtipnější. Jak to asi tak pak může skončit, že? :-) Pak samozřejmě řada vtipných a zajímavých hlášek. Musím říct, že jen škoda, že režisérka nemá víc filmů, ale soustředí se pouze na seriály. Protože dva filmy je zatraceně málo. Zvlášť pokud jsou takového tématu.(5.6.2011)

Hovadina, ale opravdu zábavná.(14.9.2007)

• - Ve scéně v baru si Megan (Natasha Lyonne) sundá svetr. Při odchodu se na ní však z ničeho nic svetr opět objevuje. (ICTS)

• - Tetování Graham je čínský znak pro „hvězdu“. (HellFire)

• - Rock tančí na píseň „Party Train“ od RuPaula, který si ve filmu zahrál Mika, jednoho z „výchovných poradců“. (HellFire)