poster

Nová noční můra

 • USA

  New Nightmare

 • Slovensko

  Nová nočná mora

Drama / Horor / Fantasy / Mysteriózní

USA, 1994, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dr.horrible
  **

  Tak skvelý nápad a z neho vyťažené minimum, respektíve nič.To dokáže celkom naštvať, hlavne keď film točí režisér najlepšej časti a duchovný otec celej série, hororový guru Wes Craven.30%, nuda, nuda a ešte raz nuda a to decko nevie vôbec hrať.Vzhľadom nato že dva roky po tomto filme, Craven natočil najlepší novodobý slasher, je až zarážajúce ako je Nová nočná mora nepodarený film.Za pozretie stojí vlastne iba pre Heather Langenkamp v hlavnej úlohe.Príjemné, vidieť ju po tých rokoch znovu bojovať proti Freddymu... Môj osobný rebríček Nočnej mory v Elm Street: Najlepší je neprekonateľný originál z roku 84 a potom NM3, NM4, NM5, NM2, NM7, remake a za skoro odpad, považujem iba časť s poradovým číslom 6. Crossover Freddyho s Jasonom som nerátal, keby tak by som ho zaradil za Dieťa sna a teda na piate miesto(7.4.2013)

 • obitus
  ****

  Craven musel vědět, že se v New Nightmare pouští na tenký led a spoustu fandů popudí, ale já jsem s filmem více než spokojený. Vynikající nápad, kdy se příběh NOES prolíná do života představitelů hlavních rolí, je trošku zabitý mytologií kolem postavy nového Freddyho a několika podivnými hereckými výkony. Především režisér by měl pro příště zůstat pouze za kamerou. Nejsilenjsi jsou pak bezesporu momenty, ve kterých se oba světy prolínají. Když se z Johna Saxona najednou zas stal šerif....paráda.(25.1.2004)

 • erl
  ****

  Craven se vrátil na místo činu velmi originálně. Heather je kouzelná a Saxon stejně charismatický jako v prvním díle. Režisér tak nechává zapomenout na předchozí sračku. Důstojné zakončení.(8.5.2010)

 • T2
  *

  Rozpočet $8miliónovTržby USA $18,090,181Tržby Celosvetovo $20,400,000/30%/(26.6.2006)

 • Ghostface2
  *****

  Skvělé! Tento díl se mi hrozně líbil. Hodně mě potěšil návrat Heather Langenkamp. Tento díl je také hodně strašidelný a docela i krvavý.(21.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace