poster

Noční můra v Elm Street

 • anglický

  A Nightmare on Elm Street

 • slovenský

  Nočná mora v Elm Street

Horor / Thriller

USA, 1984, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  ***

  Pamatuju si, že když jsem byl mrňous tak jsem u toho měl megapařezy, a když Johnnyho Deppa sežrala postel, tak jsem se rozbrečel a utek. Když jsem to po mnoha letech měl možnost shlédnout znovu už to takovej nářez není. Noční můry jsou sice pořád dobré, ale je jich dost málo a hodně z děje je omáčka kolem. Akorát výkon Roberta Englunda coby Freddyho je pořád stejně úchvatný.(29.4.2006)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Charles Bernstein: 1. Prologue ,2. Main Title ,3. Laying the Traps ,4. Dream Attack ,5. Rod Hanged/Night Stalking ,6. Jail Cell ,7. Confrontation ,8. Sleep Clinic ,9. Terror in the Tub ,10. No Escape ,11. School Horror/Stay Awake ,12. Lurking ,13. Telephone Terror ,14. Fountain of Blood ,15. Evil Freddy ,16. Final Search ,17. Run Nancy ,(16.5.2011)

 • MISSha
  ****

  '' Jedna, dvě Freddy jde, Fredy si jde pro tebe. Tři a čtyři- k tobě míří. Pět a šest- kříž dej v pěst. Sedm, osm- ztratíš rozum. Devět,deset-STÁT !, nikdy nechoď spát !'' Zcela po právu kultovní hororová záležitost, kam se hrabe Pátek třináctého či Halloween...(13.3.2011)

 • bestlama
  *****

  Jedna, dvě.. Freddy jde ... Tři,čtyři ...k tobě míří ... NIKDY NESMÍŠ USNOUT!!! ... ano, výstižné ... Usni si, ale pak zemři ... Freddy je dokonalé strašidelný ..(20.5.2009)

 • T2
  ***

  Odhodlal som sa konečne som si tento Cravenov počin pozrieť a nakoniec nie je to až také zlé ako som si spočiatku myslel, triky a masky od tvorcov projektu sú prevažne vydarené, až na harmonikové ruky Krugera, čo vyznelo smiešne. Príbehovo to je klasicky "tupá" vyvraždovačka s občasným závanom dobrého strašidelného nápadu, čo neskĺzne do premrštenej zbytočnosti a vďaka tomu to beriem ako slušný priemer čo nepokazí chuť aj pre opätovné pozretie ale pokračovania určite obídem. ║Rozpočet $1,8miliónaTržby USA $25,504,513Tržby Celosvetovo $26,319,961(13.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace