Záhadná smrt (TV film)

• SK název

Krvavý podvod

Drama / Krimi

USA, 2004, 91 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (5)

• Pepinec

Tahle smrt byla tak děsně moc záhadná, že jsem měl samou poutavostí choutky skočit z pátýho patra placáka na chodník, abych tu záhadnost aspoň trošku vykompenzoval naprosto jasnou filmovou sebevraždou.(30.7.2015)

Průměrné kriminální drama, které zachraňuje především hlavní hrdinka a také docela povedený, neobvyklý a pořádně smutný příběh. I když, na druhou stranu, nedokážu si představit, že by jedna žena dokázala tak dlouho motat zkušené kriminalisty a vlastně i všechny okolo sebe. Docela mne navíc mrzí i samotný závěr filmu, který mi přišel tak nějak useknutý. Člověk se konečně od vražedkyně dozví, jak to celé ve skutečnosti bylo a hned následují titulky. Žádné závěry policie, nic. Škoda!(1.8.2011)

• Kolousek8

To co jsem viděl bylo hrozné... Ani rozuzlení a překvápko nakonci to nedokázalo vynahradit...(27.7.2015)

Ale jo, příběh byl zamotán tak akorát a dívat se na to také dalo.(11.9.2011)

• JaninaM

Co bylo neskutečně hrozné, byl dabing Marlo Thomasové. Zněl jako nekonečně letící kulka. Monotónní nezáživný hlas , v jakékoliv situaci stále klidný a tichý. A to ,že 67i letá hlavní hrdinka vlezla do postele s tehdy 38i letým Brettem Cullenem, to mi také moc nesedlo. Děj byl celkem zamotaný a konec překvapivý, tak se to nakonec vydržet dalo.(27.7.2015)