Záhadná smrt (TV film)

Drama / Krimi

USA, 2004, 91 min

John Sacret Young
  • Pepinec

Tahle smrt byla tak děsně moc záhadná, že jsem měl samou poutavostí choutky skočit z pátýho patra placáka na chodník, abych tu záhadnost aspoň trošku vykompenzoval naprosto jasnou filmovou sebevraždou.(30.7.2015)

• Tommassi3

"Proč jsi sakra přestala pít ?? Bývala s tebou zábava, když jsme spolu popíjeli.."(29.4.2016)

• JaninaM

Co bylo neskutečně hrozné, byl dabing Marlo Thomasové. Zněl jako nekonečně letící kulka. Monotónní nezáživný hlas , v jakékoliv situaci stále klidný a tichý. A to ,že 67i letá hlavní hrdinka vlezla do postele s tehdy 38i letým Brettem Cullenem, to mi také moc nesedlo. Děj byl celkem zamotaný a konec překvapivý, tak se to nakonec vydržet dalo.(27.7.2015)

• Kolousek8

To co jsem viděl bylo hrozné... Ani rozuzlení a překvápko nakonci to nedokázalo vynahradit...(27.7.2015)

Ale jo, příběh byl zamotán tak akorát a dívat se na to také dalo.(11.9.2011)