Který rockový fanda (včetně mě) by nechtěl být na místě hlavního hrdiny? Skvělá atmosféra, výborní herci, vtipný i citlivý scénář a úžasná muzika. Míň něž 5 hvězd dát zkrátka nemohu.(29.6.2002)

Pusťte si Tommyho u zapálené svíčky a uvidíte svoji budoucnost...(8.9.2009)

Rozpočet $60miliónovTržby USA $32,534,850Tržby Celosvetovo $47,383,689 ║ zo začiatku roztomilé ale potom to stratí dych a príde to ako zbytočne rozvláčne /40%/(22.11.2008)

Když se ke mně dostal tenhle film, řekl jsem si, nu což, kouknu jaká hudba válela v 70. letech 20.stol. A ikdyž jsem ročník 91 a dávám přednost novější hudbě, tahle "stará dobrá" mě potěšila. Ale nebyl to jen film o hudbě a humbuku kolem ní, bylo tu i plno kousavého a ironického humoru (hlavně rozhovory Wiliama a jeho sestry s matkou). Pohodový film, u kterého se pobavíte a někteří zavzpomínají.(10.2.2008)

Neobvyklý filmový zážitek, jehož největší devizou jsou strhující scény koncertů, které dovádí diváka až na samou hranici divácké extáze a to nejsem "big fan" rockové hudby. Croweové pojetí příběhu a rocku jakožto umění a kultu je však nesmírně působivé a to i přesto, že tempo filmu je velice kostrbaté. Celý snímek se nese v oparu nostalgické atmosféry 70. let, která mi něco říká i přesto, že jsem se v oné době nenarodil. A to byl dle mého Crowův prioritní záměr. Oslovit široké spektrum publika a ukázat, o čem ta doba byla. A to se povedlo do puntíku. V jeho podání je to záležitost vpravdě znamenitá.(21.1.2006)