Ztroskotaná láska

• SK název

Stroskotaná láska

Dobrodružný / Komedie / Romantický

USA, 2005, 83 min

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $3,505,963║ Námet by ani nebol tak zlý len to dosť nudné spracovanie asi vďaka neskúsenému režisérovi Randalovi Kleiserovi. Vychádzajúca herečka Amanda Bynes ako streštená pubertáčka nie je zlá ale slabunký scenár a teda z neho vyplývajúce dialógy jej viac nedovolia ukázať sa v lepšom svetle, ako jednohubka cez nudný deň sa to dá zhltnúť, ináč to moc nedá a ani nepovie. /35%/(4.1.2008)

• AngelAngie

Tak tady nefunguje vůbec nic, Amanda je opravdu šílená, jinak to nazvat nejde, ta holka by zasloužila zavřít někde hodně daleko a hluboko .. fuj fuj, nikdy víc!(12.7.2008)

• tron

„Čo robíš dnes večer?" - "Kloktám Domexox. Potom spácham samovraždu.“ Zatiaľ som so sympatickou tínedžerskou hviezdičkou, rozkošnou americkou herečkou Amandou Bynesovou, videl tri filmy (ČO TO DIEVČA CHCE?, ONA JE ON a SNEHULIENKA TO MÁ V PAŽI) a hoci mali k Zlatému glóbusu ďaleko, ťahala filmy od úvodných minút po záverečné titulky ako besný dingo z austrálskeho vnútrozemia. Bohužiaľ, STROSKOTANÁ LÁSKA je zatiaľ najslabší film, ktorý som s ňou videl a veľmi prísnych 20% dávam jednak preto, lebo viem, že je schopná byť oveľa lepšia, ale tiež preto, že som sa ako-tak pousmial možno raz za polhodinu – čo je na komédiu slabé. Pritom nápad je vynikajúci ("Únos je to len, keď vieš, že ťa uniesli.").(9.7.2010)

• choze

Ztroskotaný pokus o romantickou komedii pro náctileté. Scénář primitivní, klišovitý a maximálně předvídatelný s rádobyvtipnými dialogy a do toho veletrapně šaškující Amanda Bynes, která sice vypadá jako mladší sestra Jessicy Alby, ale herectví pravděpodobně neumí ani slabikovat, natož se pokusit nějaké předvést. Pokud ale ujíždíte na seriálu S CLUB 7, je to film přesně pro vás.(28.10.2006)

• viperblade

Pokud přežijete prvních zhruba 5 minut (Amanda na koncertě), tak se dočkáte sem tam povedeného vtipu. Jinak nic!! Ale věřím, že někomu se to může líbit, třeba když vám stačí, že Amanda v dobrých 2/3 filmu běhá pouze v plavkách... Takže tu jednu dám, viděl jsem i horší filmy, které byly myšleny vážně. Tady to alespoň tak nebylo.(11.12.2008)

• ajuska

Neoriginální a nepříliš vtipná záležitost vhodná asi tak pro čtnácti a méně leté divačky. Příběh by možná nebyl ani tak špatný, kdyby to opět celé nebylo průhledné jak sklo a kdyby už od začátku nebyla zjevná otravná pointa o tom, co je to vlastně pravá láska a jak si nikdy neuvědomujeme, co máme přímo vedle sebe.(2.4.2007)

• burina

Neskutočne naivná, hlúpučká a hlavne predvídateľná romantická komédia. Ak tento žáner nemusíte, vyhnite sa tomuto veľkým oblúkom. Vlastne sa tomu vyhnite všetci.(17.11.2007)

• gilmore_girl

Jedna za Jonathana Bennetta (z nostalgie po predchozim filmu, kde se alespon pokousel hrat), jinak je to des.(6.8.2010)

• Momo_desu

Stavím sa, že nik nečakal ako to celé skončí...(31.3.2012)

• Rosaviva

Co to bylo???(15.11.2009)

• DJ Obelix

Kdyby aspoň ta Amanda nehrála pořád takové blbky. Je mi jasné, že na inteligentní role je možná brzo, ale tohle už je moc.(11.12.2008)

• predators

Chcete ztroskotat na pustém ostrově, hladovět, umírat žízní, plazit se do stínu před smrtícím sluncem a užírat se samotou? Tak to pak klidně udělejte, protože furt to bude lepší, než vidět tuto rádoby romantickou a vtipnou komedii. 10%(23.10.2008)

• nash.

Amamda Bynes je fajn. Umí být milá, vtipná, zábavná i hezká. Tentokrát však ztroskotala v mizerném pokusu o komedii, který má bídný scénář a ještě horší režii. Kleiser sice koncem sedmdesátých let natočil vynikají Pomádu a slavnou Modrou lagunu, ale pak nějakým záhadným způsobem přišel o všechny své filmařské schopnosti a nikdy už je nezískal zpět. Nejde o to, že je příběh stupidní, ale o to je neuvěřitelně nudný, špatně natočený, špatně zahraný. Bez jediného vtípku, jediného zapamatovatelného okamžiku. Plný nesympatických postav. Dokonce i jindy sympatická Amanda Bynes, která je schopná sama utáhnout kdejakou pitomost, zoufale kolísá mezi trapností a naprostou bezradností.(14.7.2012)

• svik

Velice slabý děj (koncert-ostrov-hotel). Scénář je snad ještě hoší. Nesmyslné scény. Jediné plus je prostředí a Amanda a i to je málo....(9.4.2007)

• Rosana

Nápad to není špatný - ale už v první minutě mi bylo jasné, jak to dopadne a ani sjem se moc nebavila (ale možná jednou úsměv uvízl). Byla bych dala i horší ohodnocení, ale ti poskoci Jasona, hlavně manažer se sluníčkem na hlavě, ti mě fakt dostali a kdyby ve filmu k NIM přidali lepší příběh, tak sice by to byl jiný film, ale o hodně lepší. Rozhodně ale střihy ve filmu typu srdíčko si mohli odpustit, to už snad ani nejhorší čestí amatéři nedělají! Taková prasárna!(1.11.2008)

• Ridick

stokarina o poblaznenom dievcati buchnuteho do slavneho spevaka, kt. ani vlastne nevie spievat. bynesova je druhotriedna herecka, kt. patri do takychto sraciek a najviac vas nasere svojim pisklavym hlasom alebo jej ksichtenim. no proste bleee. film obsahuje cely rad trapnych scen bez pointy a takym happy endom, ze az do placu vam pojde. proste toto uz nie je ani pre nastrocne naivky. toto je odporny sekrement.(5.3.2007)

• sidzej

Randal Kleiser má miestami trochu "drsný" zmysel pre humor čo oceňujem, inak však jasný podpriemer, aspoň že podobne ako v Modrej lagúne si dáva záležať na výprave a aj vďaka prírodnej scenérii sa film dá bezproblémov dopozerať.(21.5.2008)

• Trakat

Proč? Proč vůbec někdo vkládá energii do takovýchto !ˇ%?_!?:!(!(12.12.2008)

Takhle nějak si představuju poblázněnou a šílenou fanynku.(11.10.2010)

• keddy79

Stupidita! Žádné jiné slovo mně opravdu nenapadá. Čistý odpad. Jedna postava hloupější než druhá!(10.12.2008)

<< předchozí 1 2 3 4 6 7