Zběsilý útěk

Running Scared

Zbesilý útek

Akční / Drama / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2006, 117 min

Sakra Paul Walker se nám teda pěkně vybarvil a Wayne Kramer mě od teď začal zajímat opravdu hodně. Tohle se totiž jen tak nevidí. Navíc výborný Karel Roden se výkonem co tady předvedl dostal na první místo ze všech mých oblíbených českých herců. Jen tak dál Karle. Režie je jak už jsem naznačil výborná, chvílemi připomíná Tonyho Scotta v Domino. Herci skvělí, scénář téměř perfektní (úplný konec to trochu zkazil), zvraty, přestřelky... paráda. těším se na další projekt Wayne. :-)(10.6.2006)

Pomoc Pomoc Pomoc! Neskutečná PECKA! Tohle Dámy a Pánové.. Je Film, Který je mi hodně Blízký! Hned to řadím do TOP 5 Akčních Thrillerů, co jsem Kdy viděl! Film kde jsou Šlapky, Drogy, Špína, Zbraně, Mafiáni.. Zaručuje Kvalitu každého Akčního Filmu! A tohle bylo Šílené!(20.7.2012)

Vše už bylo řečeno ostatními.Každopádně nechápu, proč se Paul Walker zahazuje ve srač**ch, když umí takhle skvěle hrát. Wayne Kramer rulezzz! 9/10(1.10.2006)

Nadupana akcna drama s neoriginalnou zapletkou, za to ale s Bayovskymi strihmi, s vynikajucou kamerou prechadzajucou cez steny alebo okien, ktoru rad pouzival aj Fincher v Panic Room, ako aj vykon Paula Walkera alebo Karla Rodena. Co viac si priat?(1.8.2007)

Zběsilé tempo někdy stačí k dorovnání nedostatku nápadů a uvěřitelných postav. Zápasil jsem se třema hvězdama, ale nakonec tu čtyřku dám. Vždyť to má i Rodena, tak co bych ještě chtěl?(22.6.2012)

• - Slovo "fuck" a jeho variace zazní ve filmu 328krát. (Satan)

• - Thomas Jane odmítl roli Joeyho Gazella. Roli nakonec dostal Paul Walker, který byl druhým kandidátem na tuto roli. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - České herce zastupuje v první řadě Karel Roden - na DVD ho ale paradoxně předaboval jiný český herec. (Siriuss)