poster

Zběsilý útěk

 • USA

  Running Scared

 • Německo

  Running Scared - Renn oder Stirb

 • Německo

  Running Scared

 • Slovensko

  Zbesilý útek

Akční / Krimi / Drama / Thriller

USA / Německo, 2006, 117 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  ****

  Slušný thriller, který jako by z oka vypadl filmům od Tony Scotta za žalostných 15 milionů dolarů a nutno dodat, že režisér s nimi dokázal zázraky. Od chvíle, kdy New Jerseyská mafie naběhne do bytu a odstřelí chlápka, který se rozmázne na stěně a nechá po sobě krvavou skvrnu velikostí gigantické kapusty se film ne a ne zastavit a diváka uzemní svojí dávkou akce až do konce. Film se točil v Praze a kdybych si nepřečetl recenze, tak bych si ani nevšiml například Nuselského mostu...ono toho více v podstatě ani vidět není. Objevil se zde i (jak už je v amerických akčních filmech pomalu zvykem) Karel Roden, škoda sice že jen na chvíli, ale zase se zásadní rolí a bylo vidět, že si ji patřičně vychutnal stejně jako já tento film a kdyby nebylo krapet přehnaného konce nejspíš bych se odhodlal i pro 5 *.(1.2.2007)

 • Flipnic
  ****

  Teda hodně šílená akční jízda. Má to od začátku neuvěřitelnej spád, suprovej vizual a kameru, ze který jsem fakt nechápal!! I když to po vizuální stránce působí trochu "komixově", tak se ten film bere docela vážně. To mi na něm ze začátku dělalo trochu problémy, protože jsem s otevřenou hubou koukal na jednu šílenou scénu za druhou a nějak to nedokázal pobrat jako černý humor. Jestli vůbec v tomhle černej humor je, to je mi docela záhadou. Jako celek mi film přišel jako docela vážná záležitost. Je faktem, že to je jen slepenec naprosto šílených "wtf" scén a událostí na pozadí jednoduché gangsterské zápletky. Ale funguje to výborně. O čem tady vlastně celou dobu píšu, tak je neuvěřitelná amorálnost a cynismus toho filmu!! Všechna špína a zlo ulic jsou zde narvány do jedné ujeté šílené thriller-action jízdy, která ve finále graduje neuvěřitelným směrem!! Pro mne slušné překvapení, protože tohle jsem od filmu opravdu nečekal.(20.5.2011)

 • Subjektiv
  ****

  Násilí se musí líbit, musí přivodit erekci! Vše tomuto cíli podřídíme. Střihostřih, temnofiltry, zpomalovačky i zrychlovačky, flash flashbacky, drsnohudba, frenetický zoom, fuck dialogy a skrz scény létající kamera - jen tohle chceme, jen tohle chce náš divák. Náhody přitáhneme za vlasy a pár jich při tom vyškubnem. Uááá! Slabé ****.(8.7.2009)

 • mandes
  ****

  rozpočet : $15 million tržby celosvetovo : $9,299,676(13.4.2007)

 • Le_Chuck
  *****

  Bez posledných piatich minút po všetkých stránkach dokonalá filmová jazda zo Scottovsky brilantne vybrúsenými vizuálnymi vychytávkami a nadupaným tempom, ktoré nedovolí divákovi tie bezmála dve hodiny, čoby len na sekundu vydýchnuť. A celé to podtrhujú zaverečné titulky. Dámy a páni toto kus podstivej filmárčiny, ktorá pôsoní medzi pózerskými pseupokusmi o originalitu poslednej doby, ako živá voda. 100%(26.5.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace