Něco jako láska

Takmer ako láska

Niečo ako láska

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2005, 107 min

Průměrný romantický film nic velkého nečekejte. Není ničím vyjímečný.(19.2.2012)

Po prekvapení v Motýľom efekte sa Ashton vracia do starých koľají. Bohužiaľ. Ale nedopadlo to najhoršie. Je to romantické a svojim spôsobom miestami aj vtipné. Amanda to ťahá za oboch, len nepochopila, že čierne vlasy jej idú viac...(27.2.2006)

Je to prumer, ktery neurazi. Ma par moc hezkych momentu a dobrou hudbu. Emily me sice neskutecne vytacela a nechapu, jak by o holku s takovym chovanim mohl nekdo stat, ale roztomily nouma Oliver byl celkem koukatelny. Ashton me na vystave fotek vazne rozneznil a jeho pevecke cislo s kytarou bylo tresnickou na dortu. Po pokusech o zpev v aute jsem necekala, ze da byt jen notu ciste. Slusny vykon.(13.5.2010)

• - Pro režiséra Colea je snímek vykročením směrem k Hollywoodu. Doteď má za sebou jen televizní produkce, nebo komedie Bílá vdova a Holky z kalendáře. (imro)

• - Scénárista Colin Patrick Lynch filmem Něco jako láska debutoval na tomto postu. Jako herec se však již objevil například ve filmech Terminátor 2: Den zúčtování, nebo v seriálech Jossa Whedona Firefly a Angel. Je také uznávaným divadelním hercem a autorem několika her. (imro)

• - V čase debutu snímku na 3. místě amerického žebříčku měl Ashton Kutcher v Top 10 ješte jeden snímek. Konkrétně to byla komedie Hádej kdo? na 8. místě. (imro)