Něco jako láska

Takmer ako láska

Niečo ako láska

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2005, 107 min

Nemůžu si pomoct, ale připadalo mi to dobře napsané a jemně vtipné. A co na filmu cením, tak taky "odžité", protože znám pár párů, kde ten vývoj vztahu byl taky na pokračování:-) Věkovou kategorii bych tedy směle protáhl až k šedesátce. Kdo ví, co nás v budoucnu čeká:-) IMHO umí Kutcher překvapit, jeho klackovité herectví-neherectví se pro tohle skvěle hodí. (70%)(27.6.2005)

Príjemnejšie ako príjemné. Pekné plávanie deja, bez skokov. Dokonca aj Ashton Kutcher ušiel, na to, že to bol on.....Nebolo potrebné rozmýšľať, každý pochopil. Určite pozriem viackrát 60%(20.10.2008)

Hodně nenáročná romantická záležitost, které dominují některé humornější pasáže a fakt, že to ústřednímu páru šlape a sluší. Děj je stokrát omletá káva (tu okořeněná o příchuť Když Harry potkal Sally), ale výsledkem není překvapivě bezbarvá břečka bez špetky chuti, ale celkem lahodný nápoj, který už jsme měli sice nespočetkrát, ale v tom správném podání pořád docela chutná...(8.4.2005)

• - Komedie stála producenty přiměřených 30 milionů. Během prvního víkendu (22.-24.4. 2005) vytáhla z amerických diváků 7,5 mil. dolarů a za dva týdny promítání necelých 19 milionů. (imro)

• - Scénárista Colin Patrick Lynch filmem Něco jako láska debutoval na tomto postu. Jako herec se však již objevil například ve filmech Terminátor 2: Den zúčtování, nebo v seriálech Jossa Whedona Firefly a Angel. Je také uznávaným divadelním hercem a autorem několika her. (imro)

• - Kutcher vlastní produkční společnost Katalyst Films, která vytváří pro hudební stanici MTV úspěšný pořad Punk´d. Formou skryté kamery v ní nachytávají celebrity v různých zábavných situacích. (imro)