Něco jako láska

Takmer ako láska

Niečo ako láska

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2005, 107 min

Niečo ako... film. Škrípu mi zuby, taká je škoda nedotiahnutého scenára, pretože hlavná dvojka hraje úžasne.(29.12.2009)

Vlastně docela milé a docela se lišící od ostatních romantických komediích (aspoň svojí filmovou strukturou, která přece jen nebyla tak stejná jako u většiny filmů tohoto druhu). Ústřednímu páru to docela slušelo, film rychle uběhl, já se neměla čas nudit a dávám slušné 3*(23.2.2011)

• Chrustyn

Neskutečně plytká romance s nesympatickou ústřední dvojicí a bez jakékoliv inovace v daném žánru.(31.5.2016)

Tohle mě vždy dost vezme, navíc když je v hlavní ženské roli herečka, která mě nějak okouzluje :) Amanda Peet byla skvělá ve všech proměnách ktrými si v příběhu tohoto filmu prošla. Na to, že Ashtona kutchera moc nemusím se mi v tomhle docela líbil. Stejně nechápu jak on se svým vzhledem může být tak vyhlášený holywooodský holkař, na druhou stranu točí poměrně hodně romantických filmů, takže dobře no. Jinak není to sice nic extra, ale přesto se mi to líbilo, některé věci mi připomínaly mě, jiné to, co jsem kdysi chtěl, takže je v tom i taková nostalgie, fantazie i sny, které se v tom filmu trochu odráží, takže je mé hodnocení zkreslené, ale nestydím se za to. Líbilo se mi to nemálo. 9/10(6.2.2012)

Typická, americká, romantická komedie, přesně ve stylu hollywoodu. Příběh byl hodně zidealizový, ale to bych ještě překous, spíše mě mrzel účelově vykonstruovaný happyend. Ale jinak to asi nejde!? Nadruhou stranu musím pochválit vtipné gagy hlavních protagonistů, které velmi oživovaly děj filmu...(5.6.2006)