Porotce

Porotkyňa

Porotca

Drama / Thriller

USA, 1996, 114 min

Ne že by to bylo bůhví co, ale thriller je to dobrý. Vadí mi, že si na scénáři nedali moc záležet, nebo dali, ale výsledek jde do průměru. Alespoň si zde zahrála Demi, kterou mám celekm v oblibě. Hodnocení: 55%(20.8.2008)

• Stegr

Zlaté maliny 1996 - 1x - Nejhorší herečka HR (Demi Moore)...(1.11.2008)

Lehce vyčnívající thriller, kde ze všeho nejvíc zaujme zvláštní vztah Mooreové a Baldwina a kde zjistíte, že nechat se zabít takovým vrahem snad i stojí za to.(14.12.2004)

• Djkoma

Variance na Dvanáct rozhněvaných mužů s jednou rozhněvanou matkou od rodiny, kterou vydírají a ona tak úmyslně skrze americký platný soudní systém jednoho hlasu přesvědčí všechny ostatní o své pravdě a nejednoznačnosti důkazů. Vedle pěkné, ale ne tolik nafintěné Demi Moore zde za pozornost stojí pouze Alec jako nejlepší herec z klanu Baldwinů. Jeho chladný vrah milovník se vcelku povedl, ale nic nemění na slabé promyšlenosti, lehkému odhadování následujících kroků postav i příběhu vedoucí k obyčejnému závěru.(7.8.2009)

Opravdu průměrný, ničím nový film.Herecké výkony jsou přesvědčivé, k tomu Alec Baldwin si střihl poměrně slušně vyšinutého záporáře.Dabing na ČT1 byl otřesný.Vašut na Baldwina? To snad ne.(16.11.2003)