Porotce

Porotkyňa

Porotca

Drama / Thriller

USA, 1996, 114 min

Rozpočet $44miliónovTržby USA $22,754,725Tržby Celosvetovo $63,050,000(22.9.2009)

Ne že by to bylo bůhví co, ale thriller je to dobrý. Vadí mi, že si na scénáři nedali moc záležet, nebo dali, ale výsledek jde do průměru. Alespoň si zde zahrála Demi, kterou mám celekm v oblibě. Hodnocení: 55%(20.8.2008)

Souhlasím s ostatními, že se se nejedná o nějaký extra thriller, spíše průměr. Nápad tu byl celkem zajímavý, ale nijak zvlášť dobře podaný a zpracovaný. Předem bylo jasné jak to dopadne: Alec kaputt a Demi na koni. Místy to však celkem napínavé bylo. Demi je celkem sympatická a psychopatický Alec taky ujde. Oba podávají docela slušné výkony, teda pokud beru jejich dosavadní role. Jinak si nepamatuju, že by mě tam něco zvlášť nadchlo. Vcelku zajímavé ale bylo to umění, které vytvářela Demi...(6.4.2008)

Opravdu průměrný, ničím nový film.Herecké výkony jsou přesvědčivé, k tomu Alec Baldwin si střihl poměrně slušně vyšinutého záporáře.Dabing na ČT1 byl otřesný.Vašut na Baldwina? To snad ne.(16.11.2003)

• Kaka

Opět jeden z filmů, který naždy zapadl do průměrné. Nic moc režie, z tak dobrého obsazení se dalo vytěžit více a hlavní zápletka taky žádná sláva. Závěrečných 20 minut sice za něco stojí, ale to je tak všechno. Demi Moore podává sympatický výkon a záporný psycháč Baldwin taky není nejhorší.(5.6.2004)