poster

Porotce

 • USA

  The Juror

 • Slovensko

  Porotkyňa

 • Slovensko

  Porotca

Drama / Thriller

USA, 1996, 114 min

 • HareS
  **

  Typický film, akých sa v 90. rokoch vyrojilo v Amerike požehnane. Ďalší príklad nekvalitnej snímky, v ktorej Demi Moore opäť predviedla, aká je ZLÁ herečka. 35%(27.7.2009)

 • Kaka
  **

  Opět jeden z filmů, který naždy zapadl do průměrné. Nic moc režie, z tak dobrého obsazení se dalo vytěžit více a hlavní zápletka taky žádná sláva. Závěrečných 20 minut sice za něco stojí, ale to je tak všechno. Demi Moore podává sympatický výkon a záporný psycháč Baldwin taky není nejhorší.(5.6.2004)

 • igi B.
  ***

  Zpracováním rutinní thriller, ovšem s docela zajímavým námětem a velmi dobrým A.B. v roli >Učitele< - sebevědomého a chladnokrevného psychopata, zabijáka a muže pro zvláštní úkoly... Dobrá je docela překvapivě i D.M. coby matka v ohrožení. Jinak není třeba hledat v tomhle typickém hollywoodském produktu víc, než v něm je. Snad jen jedno naučení - že čím si kdo zachází, tím... Zkrátka a dobře, >učitelé, nechte děti na pokoji...< ;-)(5.8.2006)

 • pm
  ****

  Myslím, že je to skutečně skvělý Alec Baldwin, kdo tento průměrný thriller s nemožným koncem výrazně povyšuje. Jako sociopat Učitel skvěle osciluje mezi zamilovaným mužem a vyšinutým zabijákem, jeho hra na kočku a na myš, v níž se ale nakonec neplánovaně dočká spravedlivé odplaty, je zajímavá jen a jen díky jeho naprosto soustředěnému hereckému výkonu. To, jak ho potopil hloupý scénář, je už jiný příběh.(7.1.2008)

 • Shit
  ***

  No že by tohle bylo zrovna nějak extra napínavý to se teda říct nedá, spíš naopak to dokáže unudit skoro k smrti, to bude asi tim, že podobných filmů už jsem viděl několik. Ale zase se musí nechat, že Demi Moore je docela dobrá, jenže všechnu její snahu sráží naprosto úděsnej Alec Baldwin a stupidní scénář, ale nakonec se to zkouknout dalo a žádnou psychickou újmu sem neutrpěl, teda aspoň myslim že ne(5.8.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace