poster

Benny a Joon

 • USA

  Benny & Joon

Komedie / Romantický / Drama

USA, 1993, 98 min

 • EdaS
  ****

  Příjemné, citlivé a nepřeslazené.(9.1.2011)

 • aluna
  ****

  V celý tý televizní záplavě průměrnejch akčňáků, kde na sebe mířej bouchačkama, nebo na druhou stranu úžasnejma romanťákama podle Danielly Steel, nad kterejma bych brečela ( ale fakt ne dojetím ), tohle působí jako balzám na duši. Joon je půvabná a dobře trhlá, Benny správnej chlap se srdcem na pravým místě no a Sam, ten je prostě k sežrání. U všech těch jeho ala Buster Keaton taškařic jsem nasadila lobotomicko-zasněnej výraz a tráva mi připadala zelenější, nebe modřejší a kytky voňavější.(17.1.2010)

 • jhrasko
  ****

  Čistočistá guilty pleasure. Titulná skladba I´m gonna be (500miles) od The Proclaimers je dokonalý štartér do ktoréhokoľvek dňa = http://www.youtube.com/watch?v=-oY5tSxv4oU. U should have a little faith in me => http://www.youtube.com/watch?v=Bk8JIMDSj8Q&feature=related.(26.6.2010)

 • Ilicka
  ****

  Benny je hodný a starostlivý bráška fyzicky i psychicky křehké Joon. Svou sestru nadevše miluje, ale péče o ni není jednoduchá, ačkoli dívka navenek působí poměrně normálně. Je unavený, navíc do jejich rodinného života bizarním způsobem vstoupí bláznivý komik Sam, který svým jednáním prosvětluje Jooninu mysl. Všem se začne měnit život... Pozitivně laděný snímek s hudbou Rachel Portman, výborným Aidanem Quinnem, excentrickým bláznem Johnny Deppem, který opéká tousty pomocí žehličky a na ulici předvádí improvizovaná klaunská vystoupení (další divná role), a křehounkou Marry Stuart Mastersonovou, křečovitou Joon. Opravdu pohodový film, který ale donutí diváka, aby se o postavy zajímal.(5.1.2008)

 • Morien
  ***

  Občas si říkám, jestli to není škoda, že nehraji hazardní karetní hry, ve kterých bych vyhrávala vyšinuté mladíky. Přede svědky podtrhuji vyšinuté. Film bohužel nakonec místo šíleností sklouzává do limonády a to už se mi tolik nelíbí.(8.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace