Benny a Joon

Benny & Joon

Komedie / Romantický / Drama

USA, 1993, 98 min

Johny Depp a jeho božsky dokonalé herectví,v krásnem,milém,emotivním a upřímném filmu...hodně velká pecka,na kterou se až moc zapomíná :-( Jestli měl Johny získat jednoho oscara,ze všech těch neskutečných hereckých výkonů,mělo to být za film Benny a Joon ;-)(31.5.2011)

Nakonec velice pohodový a milý film, kterému ale zezačátku chybí nějaké pořádné kouzlo. Kterým se ukáže, že je opět Chaplinovský Depp. Pochvala taky patří M. S. Masterson, která svou bláznivou Joon zahrála moc sympaticky. Do nadprůměru film stejně ale vytahuje neodolatelný Deppův groteskní výkon.(2.8.2008)

• Kimon

Vcelku se na scéně neděje vůbec nic, a dokonce to začíná být až otravné, jenže jakmile se na scéně objeví Johnny Depp, nazačnou se dít žádné divy a světe div se, nuda pokračuje dál ...... mám se snad smát tomu, jak se dělají s ledovou tváří tousty žehličkou? Prostě jsem to nedokoukal a v 1/3 filmu to zabalil.(10.3.2011)

Je to věčný a nikdy ne optimálně řešitelný svár mezi odpovědností a povinností ctít svobodu toho druhého. Milý filmík s mnohokrát ohraným námětem, ovšem nepostrádající notnou dávku originality. Váhal jsem mezi 4-mi a 5-ti hvězdami, ke stu procentům jsem se přiklonil díky naprosto skvělému Johnny Deppovi - herci profesionálovi, který dokáže přesvědčivě zahrát ganstera, pistolníka, miláčka, drama, horror i jako zde roli téměř z grotesky, a všechno mu uvěřím.(29.7.2010)

Takovej ten typ filmu, kterej vypada jak nezavisly komedio-drama prakticky bez pribehu, jenze o to tu ani nejde, tady jde o tu perfektni atmosferu, prijemne plynouci dej, kterej skvele zvedne naladu a hlavne herce. Hlavni trojka je totiz perfektni, ustaranej Quinn, posahana Masterson a Depp myslici si, ze je postava z grotesky. No a krome toho, ze skvele hrajou, tak maj postavy taky skvele napsany, tudiz je to tech 90 minut super podivana.(18.10.2010)