poster

Daleko do nebe

 • USA

  Far from Heaven

 • Francie

  Loin du paradis

 • Slovensko

  Ďaleko od neba

Drama / Romantický

USA / Francie, 2002, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • RHK
  **

  Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire. Příběh z červené knihovny natočený v kulisách červeného podzimního listí. Na chlapy zatížený manžel, rasově nezatížená nešťastná manželka a mladý černý svalnatý zahradník. A angažovaný film, který vypadá o padesát let starší. Film, který ale vůbec nebude bavit muže (ledaže by byl homosexuál nebo černoch:)). Trailer: http://www.csfd.cz/film/17684-daleko-do-nebe/videa/(17.11.2009)

 • heyda
  **

  Jedno velký klišé včetně té melodramatické hudby. Jediná zajímavá zápletka se týká vztahu mezi Moorovou a Haysbertem. Nicméně herecky je to dost přehrávané a vizuálně příliš přebarvené. Na nedělní odpoledne se to dá snést, ale upozorňuji, že je to hlavně pro dívky a ženy s romantickou duší. 40%(12.6.2016)

 • genetique
  ****

  Scenár a Julianne Moore. To sú minimálne dve kategórie, ktoré si sošku zaslúžili! Manželka citovo zapletená do čierneho záhradníka, manžel zisťujúci svoje gayovské tajomstvá. Zmiešanie dvoch veľmi citlivých tém, ktoré boli v 50-tych rokoch tŕnom v oku nejedného Američana sa zistilo ako dobrá voľba v správnom pomere s krásnou hudbou a ešte krajším kvietkovsko-farebným motívom. Škoda, že záver nebol poriadnym záverom. A aj pre vadivú, až prehnanú rodinnú úslužnosť dávam 'len' 85%.(29.10.2007)

 • Botič
  ***

  Melodramatická "disneyovka", která nenabízí žádný smířlivý konec ani prince na bílém koni. Snaživá Popelka, Šípková Růženka, Kráska milující zvíře - vše v dechberoucích dobových kulisách s vynikající Julianne Moore v hlavní roli. Ačkoliv se ve výsledku jedná o chladnější, povrchnější a utopickou podívanou, ale my přeci umíme nahlédnout pod povrch - nebo snad už dneska nikoliv?(28.6.2011)

 • T2
  *

  Rozpočet $13,5miliónaTržby USA $15,901,849Tržby Celosvetovo $29,027,914/25%/(27.10.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace