poster

Expres foto

 • USA

  One Hour Photo

 • Slovensko

  Expres foto

Drama / Thriller / Psychologický

USA, 2002, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sepp
  *****

  Propracovany psychothriller, navozujici pri jeho sledovani jedinecny, stisnujici pocit. Postava R.Williamse je skvele behem celeho filmu vykreslena a Robin dokazuje, ze neni jen uzasnym showmanem, ale regulernim hercem, ktery zvlada i presne opacny zanr, nez kterym se proslavil. Pribeh Expres Foto se zda jasnym, ale detaily ho cini originalnim a prekvapujicim az do sameho konce. Proste skvele aranzma, herecke vykony i rezie.(14.9.2003)

 • Fr
  ***

  Rodinné fotografie zobrazují usměvavé obličeje. Narození, svatby, dovolené. Lidé fotí šťastné momenty ve svých životech. Nikdo nefotí to co chce zapomenout. Seymour Parrish je hodný strejda z fotolabu. Trošku nesympatický, ale každému je jasný, že až mu hrábne..... . R.Williams tyhle uchyláky umí. Nádherný barvy všeho, zajímavé architektonické prostředí. Celkem solidní psychoanalýza smutného člověka.(11.11.2006)

 • T2
  ***

  Rozpočet $12miliónovTržby USA $31,597,131Tržby Celosvetovo $52,223,306║ taký skôr komornejší thriller, ktorý v konečnom výsledku až tak neprekvapí, čakal sa silnejší záver /60%/(10.1.2010)

 • Aky
  ****

  Velmi působivé, jemné, pozvolné drama o touze po zázemí, rodině, pohodě, jistotě a domácím poklidu. Robinu Williamsovi věřím každé slovo, každé hnutí očních víček.(26.1.2012)

 • Indiana
  ***

  Je docela škoda, že Robin Williams podává tak famózní výkon ve filmu, který je zcela nezajímavý a průměrný a nikdo si na něj nebude za pár dní nebude pamatovat.(12.3.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace