Expres foto

One Hour Photo

Expres foto

Drama / Thriller / Psychologický

USA, 2002, 92 min

Koncert subtilního herectví depilované Mrs.Doubtfire aneb Agfě zvoní hrana.. Psychothriller o stalkingu s dobrým úmyslem zavřeným ve svěrací kazajce, geometricky čisté formě a hudbě vlévající benzín do plamenů znepokojivé atmosféry - škoda, že není Romanek (jako režisér) plodnější.. Na konci mi přišla myšlenka na crossover s Falling Down, protože ti dva kluci by si kápli do noty. D-Fens by brouzdal po městě s UZI a Seymour by za ním dělal fotky do alba: "Znechuceni morálkou společnosti"..(13.8.2012)

Jedna z nejzajímavějších Willamsových rolí ve velmi nenápadním komorním snímku - není pokaždé nutné velkolepých gest a přehrávání k dosažení pořádného psycha.(22.8.2011)

Robin Willliams po Insomnii znovu dokazuje, že temné postavy mu jdou stejně tak dobře jako komediální.(16.7.2004)

Williams překvapil neobvyklou rolí. Bez něj by to bylo o dost slabší takže víceméně průměrnej film.50%(7.2.2014)

Brrr. Ani som to nechcel dopozerať. Bál som sa, kam až Robin Williams zájde. Nie je to síce až taký klasický triler, ako MISERY NESMIE ZOMRIET alebo MYS HROZY, je o čosi... "obyčajnejší"... ale možno i preto svojim spôsobom nebezpečnejší.(24.10.2004)