poster

Expres foto

 • USA

  One Hour Photo

 • Slovensko

  Expres foto

Drama / Thriller / Psychologický

USA, 2002, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Falko
  ****

  Tento film som videl dost davno a ohodnotil som ho vtedy na 60%, ale teraz po opätovnom pozreti som hodnotenie zvysil na 80%, kedze ma tieto psychologicke thrillery bavia. Okrem toho ma prekvapil v netradicnej ulohe Robin Williams, ktoreho mam v pamäti hlavne ako komedialneho herca. Namet bol celkom zaujimavy, ale pre mnohych z vas moze byt film aj trosku nudny, kedze je tam vela pomalych zaberov a dialogov, avsak mne to teraz po reprize vobec nevadilo a bavilo ma to. _________ >Robin Williams - (Seymour Parrish) +++ Connie Nielsen - (Nina Yorkin) +++ Michael Vartan - (Will Yorkin) +++ Dylan Smith - (Jakob Yorkin) +++ Erin Daniels - (Maya Burson) +++ Gary Cole - (Bill Owens) +++ Paul H. Kim - (Yoshi Araki) +++(20.11.2011)

 • mandes
  ****

  rozpočet : $12 million tžby celosvetovo : $52,223,306(16.12.2006)

 • Sarkastic
  ****

  „Co je sakra s těma lidma?!“ Snímek silně znepokojivý, na druhou stranu moc smutný. Podobně je to s hlavním hrdinou. Sy (skvěle zahraný Williamsem), na první pohled neustále usměvavý a milý chlapík (jehož vlídnost se umí rychle proměnit ve vztek), se rozhodně nechová normálně, začne se postupně projevovat jako hodně nebezpečný stalker (nikdo nebude ohrožovat „jeho“ šťastnou rodinku!), přesto vám je ho na druhou stranu líto. K tomu ta zvláštní atmosféra (a k ní dokonale pasující hudba), Seymourovy představy („návštěva“)…dávám silné 4*, na tenhle film jen tak nezapomenu.(2.9.2014)

 • Rex Mundi
  ***

  Zaujímavá, avšak ničím objavná dráma s morálnym posolstvom v pointe. Musím uznať, že tento film sa môže pochváliť dobrou atmosférou a slušným výkonom Robina Williamsa, no napriek príjemne strávenému času na mňa nezapôsobil viac ako za tri hviezdičky.(17.9.2005)

 • Dudek
  **

  Znepokojivá, avšak zbytečně natahovaná, epizoda z legendárního Věřte, nevěřte. Expres foto je silné zejména ve zprostředkování bezprostředních dojmů a gradování atmosféry v těch nejintimnějších momentech. Může za to Robin Williams, kterému se podařilo do posledního záchvěvu rtu vystihnout postavu se všemi jejími vnitřními duchy. Postavu, od které můžete očekávat cokoliv, jen nevíte kdy to přijde. Celkový dojem je však díky konečnému vyznění i slabším ostatním postavám, zbytečně slabý a rychle odezní.(20.7.2015)

 • - Sy (Robin Williams) řídí Toyotu Echo, model 2001. (AngelusCZ)

 • - V jednej z úvodných scén je otvorený koláčik šťastia, na ktorom je napísané "Niekto chce, aby si bol šťastný." Režisér musel otvoriť 30 takýchto koláčikov, aby našiel ten správny odkaz použiteľný pre film. (U_S_O)

 • - Hlavná úloha bola najskôr ponúknutá Jackovi Nicholsonovi, ktorý ju však odmietol. (U_S_O)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace