poster

Expres foto

 • USA

  One Hour Photo

 • Slovensko

  Expres foto

Drama / Thriller / Psychologický

USA, 2002, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aky
  ****

  Velmi působivé, jemné, pozvolné drama o touze po zázemí, rodině, pohodě, jistotě a domácím poklidu. Robinu Williamsovi věřím každé slovo, každé hnutí očních víček.(26.1.2012)

 • tron
  ****

  Brrr. Ani som to nechcel dopozerať. Bál som sa, kam až Robin Williams zájde. Nie je to síce až taký klasický triler, ako MISERY NESMIE ZOMRIET alebo MYS HROZY, je o čosi... "obyčajnejší"... ale možno i preto svojim spôsobom nebezpečnejší.(24.10.2004)

 • igi B.
  ****

  Neobyčejný thriller o tom, že ani ten obyčejný chlápek z minilabu nemusí být tím, čím se zdá být... Vlastně ani tenhle film není tím, čím ho chcete mít... ;-) . . . R.W. je jako vždy vynikající, celý film má i díky skvělému scénáři velmi (naštěstí velmi ku prospěchu věci) uměřené, až trýznivě pomalé tempo, že ke konci už prostě moc a moc chcete, aby se konečně (TO) NĚCO (?) stalo... Takže pozor na osamělé ušlápnuté chlápky, co to s vámi myslí dobře. I když to nakonec shodou okolností projednou myslí doopravdy dobře...(26.10.2007)

 • ChewieDC
  ****

  Vynikající psychothriller vyznačující se zejména brilantním výkonem Robina Williamse v roli zaměstnance fotolabu. Bez jeho přispění by se pravděpodobně jednalo a průměrný film, ale jeho podání osamoceného muže, jehož obsese rodinou, kterou zná pouze z fotografií, které jim už pár let vyvolává, dostává celý snímek o řád výš.(9.1.2003)

 • mandes
  ****

  rozpočet : $12 million tžby celosvetovo : $52,223,306(16.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace