Expres foto

One Hour Photo

Expres foto

Drama / Thriller / Psychologický

USA, 2002, 92 min

Williams překvapil neobvyklou rolí. Bez něj by to bylo o dost slabší takže víceméně průměrnej film.50%(7.2.2014)

Robin v psychopatické roli? A dopadlo to výborně!(26.5.2008)

Atmosféra. Je dobré, že režisér Mark Romanek vsadil práve na hutnú atmosféru. Je vidieť, že sterilné, chladné prostredie odduševneného nákupného centra ju dokáže výborne naladiť. Ale najlepším faktorom k jej navodeniu je osamelý Robin Williams, ktorý na seba strháva kompletnú pozornosť, prakticky eliminuje ostatné postavy do vedľajších, takmer zanedbateľných úloh.(14.2.2004)

Rozpočet $12miliónovTržby USA $31,597,131Tržby Celosvetovo $52,223,306║ taký skôr komornejší thriller, ktorý v konečnom výsledku až tak neprekvapí, čakal sa silnejší záver /60%/(10.1.2010)

Ten Robin Williams mě neustále překvapuje!Insomnie,Smoochy a teď Expres foto kde je navíc obarvený na blond.Jen tak dál Robine!Zaručeně jeden z nejlepších režisérských debutů poslední doby.(3.7.2003)