poster

Jak jsem balil učitelku

 • Česko

  Rushmore

 • USA

  Rushmore

 • Slovensko

  Ako som balil učiteľku

Romantický / Komedie / Drama

USA, 1998, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AngelAngie
  ***

  Jason hraje bravurně, role slušňáckého studenta přední americké soukromé školy mu opravdu sedla a Bill Murray coby bohatý investor mu stejně tak skvěle sekundoval. Hašteření o učitelku nemělo chybu, scénka se stromem byla úchvatná! Hrozně se mi líbilo propracování detailů viz.: "Máš ráda rybičky? Postavím ti obří akvárium!" Mnohdy mi postava Jasona Schwartzmana lezla hodně na nervy, ale to byl nejspíš účel, ten jeho vzhled byl opravdu odpudivý a ani se nedivím učitelce, že se nenechala nalákat, i když, přiznám se, jsem mu to přála...(18.9.2008)

 • WANDRWALL
  ***

  Nemá se to, ale stává se to. Záleží na ženskosti a kvalitách studenta a jeho učitelky.(16.8.2010)

 • RHK
  *

  Jeden z 500 největších filmů všech dob časopisu Empire. Mnohými oceňovaná školní komedie o teenagerech v čele s jedním vlezlým studentem v přiblblé rádiovce. Mne to bohužel jen dost hodně nudilo. Chcete vědět víc? Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=-hQel3noQeI(9.8.2009)

 • !RedruM
  ***

  Klasická Andersonová parafráza, tečúca proti jeho nudným obsahom a zastarým vizuálom.. Čím viacej to beží, tým viacej otravuje, ale čiastočne je to aj moja chýba, že som sa na to nepripravil. Ale ako celok to nie je, aj keď je to zbytočne uplakané. Herecký koncert s Murrayom...(22.1.2014)

 • Vavča
  ***

  Výborný Bill Murray a hlavně Jason Schawrzman, hlavní ženská hrdinka byla špatně vybrána, dle mého celý film kazila svou existencí. Námět obyčejný,ale Wes Anderson je skvělý vypravěč a mně se jeho filmy líbí. Hlavní hrdina je aktivistický student, který nevahá udělat cokoliv, pokud si myslí, že to prospěje dané škole. Některé vtípky jsou dobr,é jiné slabší. Ale působilo to na mě věrohodným dojmem a mile.(28.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace