Srdcová sedma

Scénografie:

Maria Djurkovic

Kostýmy:

Jill Taylor

Srdcova sedma je dost predvidatelna, no akurat pri takomto type filmu s tak zaujimavou myslienkou, mi to vobec neprekaza. Namet o ''kuzelnom svihnuti prutika'' sa priam dozadoval filmovej podoby a na nas, divakoch, spociva len mnozstvo nezodpovedanych otazok ako ''co by sa stalo, keby sme sa v zivote rozhodli inak''. Gwyneth Paltrow rozkošná. :)(16.7.2009)

vyznat se v tom dalo pěknou fušku... zvlášť když jsem to viděla až od půlky.(30.8.2010)

Veľmi dobrá akože romantika. Takéto hry s príbehom mám rád a táto je navyše ladená trochu "temnejšie" a vie vyvolať aj emócie...(24.4.2006)

SRDCOVÁ SEDMA je svieža romantická komédia, ktorá na jednej strane disponuje šikovným a originálnym „dvojitým“ scenárom, na strane druhej, ak nie ste fanúšikom sladkých bonbónov... a tiež treba povedať, že niektorí diváci nemajú v láske ako Gwyneth Paltrowovú, tak ani Johna Hannaha. Inak ale skôr príjemné prekvapenie, ktoré by vďaka spomenutému scenáru mohli zniesť (kvôli partnerovi) i tvrdšie nátury.(16.11.2004)

No tak tohle jsem necekal a byl jsem fakt mile prekvapenej. Myslel jsem, ze pude o nejakou prumernou romantickou komedii, ale tahle se tvurcum fakt povedla. Ctyri hlavni predstavitele podavaj fakt skvelej vykon, hlavne Gwyneth Paltrow a John Lynch, ale John Hannah za nima nijak nezaostava. S Tripplehorn uz je to krapet horsi, ale porad nadprumer, mrchu hraje pekne. Jen skoda, ze ten zajimavej a vcelku originalni napad "co by, kdyby" nebyl lip zpracovan, precejen nektere sceny si byli dost podobne. Tvurci taky presne vystihli kdy se do nejake dramaticke situace hodi vsunout vtipek, a u 90% jsem se fakt zasmal. Vetsinu forku obstaraval bud John Hannah se svejma silenejma kecama, nebo John Lynch, kterej vypadal a i se tvaril jako spravnej looser a nebo Gerryho kamarad, kterej se mu vzdy vysmal kdy si prisel postezovat. Akorat skoda toho docela snadno predvidatelneho konce. Az na techle par drobnosti nemam co bych tomuhle sviznemu a prijemnemu filmu vytknul, ktery ma navic pohodovou hudbu.(19.8.2005)