Srdcová sedma

Sydney Pollack

John Smith

Kostýmy:

Jill Taylor

Romantické drama odlehčené občas vtípkem nebo komikou, které se mi líbilo víc než jsem čekal. Gwyneth je v obou rovinách výborná, John Hannah je okouzlující, John Lynch dokonalý hajzlík na zabití, scénář odvíjející se ve dvou alternativních rovinách je zajímavý i když v každé z nich lehce tlačí a podřizuje charakter Helen směru, kterým se má příběh ubírat. Výborné a určitě si někdy dám repete.(6.8.2011)

Veľmi dobrá akože romantika. Takéto hry s príbehom mám rád a táto je navyše ladená trochu "temnejšie" a vie vyvolať aj emócie...(24.4.2006)

Na DVD, v originále, ještě lepší než v TV, tudíž přidávám i pátou hvězdu. A protože DVD je v Levných knihách k mání za pár korun, vřele doporučuju!(31.7.2007)

vyznat se v tom dalo pěknou fušku... zvlášť když jsem to viděla až od půlky.(30.8.2010)

Ac se Gwyneth snazi sec ji sily staci je to malo platne - prumerny film na propracovanejsi podobnou zalezitost Lola bezi o zivot proste nestaci. Na to je prilis pruhledny.(1.8.2002)