poster

Notting Hill

 • Velká Británie

  Notting Hill

 • Slovensko

  Notting Hill

Komedie / Romantický / Drama

Velká Británie / USA, 1999, 119 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • golfista
  *****

  Každý máme nárok na malou slabost, a já si nemůžu pomoct - je to moje nejoblíbenější romantická komedie se vším všudy (když nepočítám Lásku přes internet :). Nádherná Julia, sympaťák Hugh a jeho skvělá "rodinka" a úžasně ujetej Rhys. Sestava, která mě vždycky potěší. (Emily Mortimer v maličké roli je taky krásná i když se úplně vylíhla až v KIDovi :))(4.1.2003)

 • Galadriel
  ***

  Je to pohádka a nic jiného od takovéhohle filmu vlastně ani nemůžete čekat. Ale tahle pohádka je výjimečně i koukatelná a vtipná, takže 70%.(22.3.2004)

 • Faidra
  ***

  Předvídatelné tak, že si každý může zahrát na jasnovidce amatéra, ale když to tak vezmu, vyčítat romantické komedii předvídatelnost je asi jako mít za zlé ježkovi, že píchá.(5.8.2007)

 • Kulmon
  ****

  Sice nepříliš originální, ale který romantický film je, že? Ale Hugh Grant a Julia Roberts jsou bezpochyby dvojka, který dokáže zaujmout, takže díky jim je Notting Hill jedním z mála romantických filmů, o kterých lze bez nadsázky říci, že jsou naprůměrné, kvalitní a netrpí tolika obvyklými neduhy tohoto žánru.(7.10.2010)

 • H34D
  ***

  Sympatická romantická komedie, ačkoliv je příběh absolutně nereálný, díky příjemně poklidnému tempu, lehké romantice a špetce jemného inteligentního humoru se může řadit spíše mezi ty lepší romantické komedie. Julia Roberts je decentní, středně odměřená, ale stále lidská a vhodně pomáhá své postavě poukázat na to, že celebrity jsou taky jen lidi. Škoda jen, že film v některých momentech spadá dost do průměru a provařených/předvídatelných pasáží - celkové vyznění není nijak speciální, tudíž třebaže nejsem zklamán, v horizontu všech filmů musím zůstat na lepších 3*. 7/10(16.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace