• NinadeL

Stejná sra*ka jako Láska nebeská.(30.11.2009)

Rozpočet $42miliónovTržby USA $116,089,678Tržby Celosvetovo $363,889,678/85%/(19.5.2005)

Továrna Richarda Curtise na svém vrcholu. Objektivně by Notting Hill asi na plné hodnocení nebyl, ale je to pro mě natolik hluboká srdcovka, že mě sebelepší argumentace ani záchvaty vlastní kritiky nedostane k nižšímu hodnocení. Hugh Grant v roli, která jeho filmografii plně vystihuje, nejlepší komedie Julie Roberts a plno zajímavých vedlejších postav v příběhu, který si svého času přálo ve vlastním životě víc chlapů, než kolik by se k tomu kdy dokázalo přiznat.(14.4.2006)

Scénář: Richard Curtis .. Žádný zázrak Richarde.(19.9.2004)

Romantická komedie s Julli Roberts, to je moje noční můra ovšem i noční můra může mít krásné probuzení,v podobě humoro. Velký díky patří Rhysu Ifansovi, to co tam předvádí se nevidí, to fakt ne to se musí jedině zkusit.(7.7.2006)

• Rhys Ifans

• - Režisér i scénárista na sobě nezávisle prohlásili, že jak Hugh Grant, tak Julia Roberts byli oba první volbou pro své role. (don corleone)

• - Knihkupectví s cestopisy, který se nachází nedaleko si po uvedení filmu do kin dal do výkladu ceduli s nápisem "Jsme skoro slavní". [--] Scéna ze střechy, ve které zkouší Anna své dialogy byla editována o sprosté výrazy, aby nemusela být posunuta věková hranice přístupnosti filmu. Plná verze této scény je na DVD. (don corleone)

• - V souvislosti s obsazením jedné z hlavních rolí byl osloven Art Malik. (Cheeker)