Noci s nepřítelem

Scénografie:

Doug Kraner

Kostýmy:

Richard Hornung

Dost dobré psycho, které nestačí vidět jen jednou.(16.9.2010)

V podstate tuctovka, ktorá je však napínavá. Vzhľadom na ingrediencie to mohlo dopadnúť oveľa horšie. Julia nebola nikdy moja favorika, tu som jej však držal palce...(20.3.2009)

Film nijak převratně nevybočuje z průměrnosti...Patrick Bergin sice působí poměrně děsivým dojmem, hudba kterou má ve své poněkud zvrácené oblibě by mi na místě týrané manželky na náladě asi taky nepřidala, ale to je asi tak vše...K tomu pár hysterických scén v podání Julie Roberts + neustálé srovnávání ručníků a konzerv:-) Nic víc, nic míň!(29.10.2005)

I když prakticky v každé scéně tušíte, co bude následovat, dá se tento film bez problémů zhlédnout, aniž byste měli pocit nějak příšerně stráveného času. Myslím ale, že jednou bude na delší dobu bohatě stačit.(21.1.2010)

Priemerný triler, v ktorom Julia Robertsová zažíva domáce násilie na vlastnej koži.(7.12.2005)