poster

Noci s nepřítelem

 • USA

  Sleeping with the Enemy

 • slovenský

  Noci s nepriateľom

Drama / Thriller

USA, 1991, 95 min

Režie:

Joseph Ruben

Scénář:

Ronald Bass

Kamera:

John Lindley

Producenti:

Leonard Goldberg

Střih:

George Bowers

Kostýmy:

Richard Hornung
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Roman.Ticka
  ****

  Dost dobré psycho, které nestačí vidět jen jednou.(16.9.2010)

 • kiddo
  ***

  Největší slabinou filmu je, že se nedokázal poprat se zaběhnutými žánrovými klišé. Na první skouknutí to sice nevadí a snímek funguje bez větších problémů, ale napodruhé se nepůvodnost vyvalí na povrch a výsledný trošku rozpačitý dojem nezachrání ani zajímavý nápad, ani nadprůměrná Julia Roberts, ani puntičkářský záporák se zálibou v přerovnávání marmelád.(21.4.2005)

 • mandes

  rozpočet : $19 million tržby celosvetovo : $174,999,005(10.12.2006)

 • emma53
  ****

  Je zajímavé, že některé filmy vidíme třeba po třetí, na konci téměř vždy řekneme: " to byla zase kravina", aby jsme se na to příští rok zase podívali. Ne, tak takovým filmům přece nebudu dávat dvojku nebo trojku, to bych byla pokrytec.(8.12.2014)

 • Falcor
  ****

  Jeden ručník tak, druhý ručník taky tak...moment...ne tak ne, o milimetr jinak,...ano tak, marmeládičky vyrovnané dle barvičky, velikosti, etiketky i data spotřeby, ale pozor! jen správný počet, jak to má být. To vše v mém entlich perfektním domečku postaveném tak, jak to má být. A nijak jinak! Tak! A do toho wunderbar frau, tak, aby ona sem punktlich pasovat. Na milimetr přesně, aby ona mi dělat vše, jak JÁ jí nalajnovat v harmonogramu. Tak. A ona mi za to být vděčná. Jinak já, teda JÁ, ji zbít. Tak to má být. Tak. ...A zkusit si ta mrcha stěžovat, utíkat. To JÁ ji pak muset honit a dohonit.(11.10.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace