Noci s nepřítelem

Leonard Goldberg

George Bowers

Kostýmy:

Richard Hornung

Špatné rozhodnutie Vám môže zničiť celý zbytok života. Julia Roberts sa rozhodne svoj osudový omyl zvrátiť, ale ľahké to rozhodne nebude. Prvá polovica filmu sa mi páčila viac, ako zbytok filmu. Preto len 3*.(4.6.2010)

No tak Pretty woman nehorázne vysoké hodnotenie a toto 60%? Trochu málo si myslím. Videl som to dva krát a páčilo sa mi to. Pekne naplánovaný útek. A ku koncu je to pekne napínavé čo veľmi oceňujem. 75%(4.12.2008)

Možný SPOILER: Vadila mi nepřirozená a slaďoučká love story po útěku hlavní hrdinky od tyranského manžela. Taky podivnosti s matkou Laury a zásadně - konec. Ale první polovinu filmu považuji za dobrou. Proto průměrné hodnocení.(17.8.2012)

Priemerný triler, v ktorom Julia Robertsová zažíva domáce násilie na vlastnej koži.(7.12.2005)

Filmy z 90. let mají jednu děsnou vadu - divný účesy a příšerný oblečení. Tento film má kromě této víc vad - mdlé nesympatické herce (kromě Bergina) a předvídatelný jednoduchý příběh.(26.7.2014)