poster

Noci s nepřítelem

 • anglický

  Sleeping with the Enemy

 • slovenský

  Noci s nepriateľom

Drama / Thriller

USA, 1991, 95 min

Režie:

Joseph Ruben

Scénář:

Ronald Bass

Kamera:

John Lindley

Producenti:

Leonard Goldberg

Střih:

George Bowers

Scénografie:

Doug Kraner

Kostýmy:

Richard Hornung
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Galadriel
  ***

  Průměrně napínavý thriller s průměrným scénářem, spoustou žánrových klišé a slušnými herci totálně srazil snad ten nejhorší dabing, jaký jsem kdy slyšela. I když si ho odmyslím, tak ale na 60% se můj dojem nevyhoupne.(15.6.2007)

 • Marsik
  ***

  PRIMA FAMILY HD (4:3) - Pamatuji si, že když jsem byl malý tak mě tenhle film hodně bavil a možná i trochu strašil :) Včera jsem se na film začal dívat zcela náhodně a spíše jsem si ho chtěl připomenout. Tentokrát můj dojem byl o poznání slabší. Ale chápu, že i po 21 letech některé lidi hodně baví. Patrick Bergin, coby despotický manžel, byla zajímavá osoba s vražedným pohledem. Ale jak už zde bylo x-krát řečeno, tak film se neobešel bez spoustu filmových klišé. 58%(3.2.2012)

 • Tommassi3
  ***

  "Miluju tě, Lauro, a nemůžu bez tebe žít.. A nedovolím, abys ty žila beze mě.." Ostřílený rutinér Joseph Ruben, thrillerový specialista, a jeho velmi slušný biják s mladičkou, a už tehdy výbornou, Julií Roberts, po jehož několikáté projekci musím konstatovat, že za jediná otravná klišé lze považovat ty zdejší podstatu míjící hejterské komentáře..(25.10.2016)

 • Damiel
  ****

  Když jsem v prvním záběru uviděl Patricka Bergina, řekl jsem si "Ježišmarja!" Na konci filmu už jsem ale říkal: "To byla trefa, tenhle chlapík." ;-)(26.11.2006)

 • liquido26
  ***

  Filmy z 90. let mají jednu děsnou vadu - divný účesy a příšerný oblečení. Tento film má kromě této víc vad - mdlé nesympatické herce (kromě Bergina) a předvídatelný jednoduchý příběh.(26.7.2014)

 • - Původně měli ve snímku ztvárnil hlavní úlohy Sean Connery a Kim Basinger. Kvůli časové vytíženosti obou herců ale z jejich obsazení nakonec sešlo. (jenik71)

 • - Film má téměř totožný děj s malajsko-indickým snímkem Manjil Virinja Pookkal (1980). (SeanBean)

 • - Pro Julii Robertsovou to bylo jedno z nejhorších natáčení v její kariéře. V několika případech se prý stalo, že fyzické a psychické násilí nebylo příliš přestírané, neboť režisér filmu usiloval o maximální věrohonost hereckého podání, navíc některé násilnické scény byly natáčeny mnohokrát po sobě. Díky tomu také osobní vztahy mezi oběma hlavními představilteli nebyly nijak ideální. (SeanBean)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace