Crash

Robert Lantos

Ronald Sanders

Kostýmy:

Denise Cronenberg

70% Lehce úchylné, hodně atmosférické...(19.4.2010)

Pan Cronenberg je asi opravdu trochu podivín. Co se mu opravdu povedlo je obsazení, protože James Spader je úchylů král a Elias Koteas je ještě mnohem úchylnější. Ne že by se mi herecké výkony v tomhle filmu až nějak extrémě líbily, ale všichni prostě působí dostatečně divně. Deborah Unger je navíc fakt pěkná. Co se týče děje tak se furt jen šuká, bourá, bourá šuká. Celkově film působí dost depresivně, hlavně kvůli výběru dosti depresivních lokací (panelák sem panelák tam, občas dálnice a stále je zataženo). Blbá hudba (která se sem ale hodí) Howarda Shorea to vše jen podtrhuje.(15.2.2006)

Úchylné je to dost, ale chtělo by to dotáhnout .. nějakou pořádnou spojitost a NĚCO, co mě k tomu filmu ukotví, pořádnej příběh .. tohle bylo na můj vkus hodně odfláklé a opravdu mě nebavilo jen tak koukat na nadržené lidi, těch je víc než dost i všude okolo .. :) A sex máme rádi všichni. I ten adrenalinovej, ne?(29.5.2008)

• Boogeyman

Nee, tohle opravdu není film pro mě. Je to nudné, bizarní, úchylné a hloupé. Pro mě rozhodně zklamání.(22.5.2006)

• CheGuevara

David Cronenberg má body už za to, že dokázal tehdejší publikum rozdělit. A proč se nepřiznat, i mě párkrát zvedl ze židle. Ale empatii k jeho hrdinů ve mě vzbudit nedokázal. Místo klíče k jejich rozpolcené duši, mi pohodil pár skandálních obrázků, které ostentativně dává na obdiv. Od empatii k senzaci a od senzuality k vyprázdnění. Dejvide, ale oba víme, že my dva bychom si nikdy nerozuměli.(12.4.2010)