poster

Crash

 • Kanada

  Crash

Drama / Thriller

Kanada / Francie / Velká Británie, 1996, 100 min

Předloha:

J.G. Ballard (kniha)

Scénář:

David Cronenberg

Hudba:

Howard Shore

Producenti:

Robert Lantos

Střih:

Ronald Sanders

Kostýmy:

Denise Cronenberg
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • swamp
  ***

  "The car crash is a fertilizing rather than a destructive event." Tak tímhle snímkem potvrdil David Cronenberg svou zvláštní zvrhlost. :) Toto téměř umělecké porno vás zavede do světa lidí, pro které není autonehoda jen věcí zlou, ale i vzrušující..(1.12.2006)

 • lola3121
  *****

  Výborný filmík s mým oblíbencem Jamesem Spaderem. On za to chudák nemůže, že musí hrát samý ujeťáky, kteří nacházejí největší potěšení v tom, někoho zpovídat před kamerou (Sex, lži a video), řezat ho přes zadek (Sekretářka) nebo vybourat se v autě. Každej má prostě nějakou tu úchylečku, jen si sáhněte do svědomí... I když samozřejmě chápu, že pro některé konzervativnější diváky některé scény byly trošku "přes", já se hrdě hlásím k tomu, že se mi to prostě líbilo...(30.12.2010)

 • Houdini

  Zlatá Palma - výběr(14.2.2006)

 • molotov
  ****

  Společně se Zvráceným asi nejúchylnější film co jsem viděl.(28.1.2005)

 • jojinecko
  ***

  Kto si myslí, že Cronenberg nie je úchylák, nech hodí kameňom:))) Už dlho som nevidel tak "fetišisticky" natočený film...(19.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace