Podzim v New Yorku

Autumn in New York

Jeseň v New Yorku

Romantický / Drama

USA, 2000, 103 min

Nejsem rozhořčený fanoušek obou hlavních herců - i když oba herce Winonu Ryder i Richarda Gera mám hodně ráda - ale především si tak nějak umím představit jak se hlavní hrdina musel cítit.. Předvídatelnost příběhu nikdy neřeším jako všichni ostatní protože předvídat se dá cokoliv a můžete se zrovna trefit o tohle v tom filmu vážně nejde. Jak někteří upozorňují na přehnaný sentiment a tzv. "ušmudlanou lovestory" tak s tím naprosto nesouhlasím jelikož jisté aspekty, které byly jmenovány prostě k romantickým filmům patří a hlavně když se jedná o romantický film se špatným koncem. Pět hvězdiček ode mě film dostal především za herecké výkony hlavních herců, které vydaly na tři hvězdičky a ty zbylé dvě přidávám za hudbu a zajímavé pojetí příběhu - samozřejmě to mělo mouchy jako každý film...ale co na plat mě se to prostě líbilo!!Chtěla bych dodat, že s určitým nadhledem a vcítěním do příběhu či hlavních postav se dá užít každý podobný romantický film.(19.7.2011)

Rozpočet $65miliónovTržby USA $37,761,915Tržby Celosvetovo $90,726,668/50%/(16.11.2005)

film ktorý polovicu stopáže dojíma a polovicu vydiera.(11.4.2008)

• Damiel

Nemám moc rád, když film ubíhá přesně tou pěšinkou, kudy divák tuší. Joan Chen je asi opačného soudu... (50 %)(4.6.2006)

• FrodoF

Stokrát viděná sentimentální love strory. Jenom díky zlodějce Winoně film za něco stojí.(11.7.2003)

• - Film sa natáčal na viacerých miestach v New Yorku. (dyfur)

• - Will Keane (Richard Gere) nosí hodinky značky Hamilton Ardmore. (dyfur)