Podzim v New Yorku

Autumn in New York

Jeseň v New Yorku

Romantický / Drama

USA, 2000, 103 min

Kýčovitý doják, který však oplývá hlavou, patou i inteligencí. Nikterak rajcovní, ovšem pro příjemné pokoukání ve dvou ideální. 50%.(31.12.2011)

60%(10.5.2007)

Smutný romantický film, ktorý už svojím názvom hovorí, že ide o lásku v jeseni, ale hlavne, čo je vnútri, o lásku v jeseni života jednej osoby. Aj keď jeseň hraje farbami, ja mám radšej jar a leto. Zimu, blato, studený vietor, hmly, dážď, stmievanie sa vážne nemusím. Taktiež tento film mal okrem krásnych myšlienok dávku nudy, takže akási významnosť tu u mňa upadá.(6.9.2012)

Charizmatický majitel luxusní restaurace a mladá dívka se do sebe bláznivě zamilují. Lovestory, která nemá dlouhého trvání. Mladá dívka, v podání Winnony Ryder, je vážně nemocná. Má v hrdníku nádor, který zabraňuje správné srdeční činnosti. Will (Richard Gere) se rozhodne se svou láskou zůstat až do samothého konce. Pokud máte chuť na romantické drama, které ale bohužel končí tragicky, tak vřele dopuručuji.(23.9.2008)

Je to takové uplakané, už jste to snad viděli stokrát. On se do ní zamiluje, ona se do něho taky zamiluje, něco spolu zažijí, pak ji zkosí smrtka, on pak u okna pláče a je konec. Ale jo, celkem to ušlo, ale viděl jsem působivější dojáky.(13.2.2009)

• - Will Keane (Richard Gere) nosí hodinky značky Hamilton Ardmore. (dyfur)

• - Film sa natáčal na viacerých miestach v New Yorku. (dyfur)