Podzim v New Yorku

Autumn in New York

Jeseň v New Yorku

Romantický / Drama

USA, 2000, 103 min

Prostě mě to dojalo... Winona Ryder je neskutečně krásná. I na toho Gera se dalo dívat.(2.10.2002)

• FrodoF

Stokrát viděná sentimentální love strory. Jenom díky zlodějce Winoně film za něco stojí.(11.7.2003)

Podzim v New Yorku je pro mě snad nejkrásnějším romantickým dramatem, jaké jsem kdy viděl. Moje oblíbená Winona Ryder podává po Věku nevinnosti snad nejlepší výkon. Citlivý snímek o vztahu mezi dvěma naprosto odlišnými lidmi, mezi kterými ční i věkový rozdíl. Richarda Gera moc nemusím, ale vzhledem k tomu, že jsem celý film vůči jeho postavě pociťoval nebývalý vztek, tak odvedl svojí práce na sto procent. Nejdojemnější scény : hodinky a citování Emily Dickinson: "Naděje je to s křídly uvnitř nás"(13.3.2007)

• Cival

Ušmudlaná a ubrečená lovestory, kterou zabíjí zejména její naprostá předvídatelnost. Pouze Winona za něco stojí.(13.10.2003)

Je to takové uplakané, už jste to snad viděli stokrát. On se do ní zamiluje, ona se do něho taky zamiluje, něco spolu zažijí, pak ji zkosí smrtka, on pak u okna pláče a je konec. Ale jo, celkem to ušlo, ale viděl jsem působivější dojáky.(13.2.2009)