poster

Žralok v hlavě

Komedie / Drama

Česko, 2005, 75 min

 • JayZak
  ***

  Experimentální film je bez nějakého většího příběhu, děj se soustředí jen kolem postaršího pána, který žije sám a opájí se sladkým nicneděláním, až mu z toho začne hrabat. Nutno uznat, že O. Kaiser tuhle roli zahrál výborně. Takže 3* za něj, příjemnou audiovizuální stránku a zájímavý námět(za který bych dal víc, kdyby byl lépe proveden).(17.6.2008)

 • Crocuta
  ***

  Snímek takřka bez příběhu, který mne ale kupodivu docela pobavil, o kvalitních výkonech všech zůčastněných (od herců po režisérku) ani nemluvě. Tři a půl.(17.6.2008)

 • Bachy
  ***

  Oldřich Kaiser je bravurní herec a já jsem jeho obrovským fanouškem. Jsem přesvědčen, že u nás nikoho lepšího nenajdete. A rozhodně bych na kohokoliv jiného nevydržel dívat tak dlouho. A přesto, že jsem byl z výkonu Kaisera opět unešen, mám pocit, že film zabil velký potenciál, který měl. Některé scény mě absolutně omámily, ale spousta zase nepředstavitelně dlouze plynuly a neříkaly takřka nic. To vše jen proto, aby celý film působil bizarně. Bohužel, na mě až příliš. Kaiser a muzika špičkový, některé scény úžasné, ale velká část filmu jen nic neříkající podivnost. Měl jsem větší očekávání. Škoda, že možná nejlepší Kaiserova role a výkon je utopen.(8.8.2010)

 • swamp
  *****

  Čekal jsem úplně něco jiného, ale to, čeho se mi dostalo, mě posadilo do židle. Švankmajer z toho sice kouká až moc okatě, ale to je snad jediná výtka. Tak svěží, čerstvý a netradiční vánek v kraji českém bych nečekal..BRAVO!(9.7.2008)

 • Deimos
  **

  TV/// Obsazení 3/10 Děj 2/10 Hudba 7/10 Efekty 4/10/// +dobrá práce s triky, hudba, jestěže je to tak krátké -spousta herců na které jsem se těšil se tam jen mihne, je to divná nuda/// Když jsem se mrknul na hodnocení, tak jsem tak nějak tušil, že mě film buď nadchne a nebo vůbec neosloví. Stalo se to druhé a já váhám i nad tou druhou *. Zpracování je zajímavé, forma netradiční, námět prostinký, děj podivný a nudný. Rozhodně to není zábavné nebo vtipné a dramatické či vyhrocené scény tady taky nenajdete. Snad je tady jen pár zajímavých momentů a záběrů, to ale nestačí ani na průměrný film./// Celkem 35%///(17.6.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace