poster

Nelítostná rasa

 • USA

  Fierce People

Drama / Thriller

USA / Kanada, 2005, 135 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Petrasuvicka
  ***

  Peníze vládou světu anebo není všechno zlato, co se třpytí. Film, který mě v jistých ohledech i děsil. Uzavřená společnost dokáže divy, chová se jako primitivní kmen, ale své zvyky a naprosto amorální činy schovává za peníze, pozlátko štěstí a luxusního života v blahobytu...(17.3.2013)

 • korbitch22
  *****

  malý nezávislý filmek,který mě velice potěšil na duši.tenhle typ filmů mi přesně sedí,černohumorné drama,u kterého se nad něčím zamyslíte a které vám něco dá.upřímný pohled do duší nechutně bohatých lidí,smíchaný s těmi nechutně obyčejnými,kteří dělají chyby,ale mají srdce na spravném místě.anton yelchin je vskutku výborný herec a tuhle roli mu od srdce závidim,mít v pelechu kristen stewart,tak se od ní nehnu ani na vteřinu!:-)i když vám v půli filmu ihned dojde,kdo antonovi vzal jeho nureši:-),nesráži to z jeho kvalit ani píď.DOPORUČUJI!(22.3.2010)

 • AngelAngie
  ****

  Ááách, Kristen .. :)(16.7.2008)

 • BoPo
  **

  Ste chudý alebo bohatý? Ste dobrý alebo zlý? Je to jedno. Nie je dôležité aký ste, ale koho počas svojho života stretnete. To Vám hovorí tento film.(3.3.2010)

 • italka63
  ****

  Ovlivníte kmen a kmen ovlivní vás......jaká pravda. Zajímavý film o životních rozdílech, o tom, že ani množství peněz nerozhoduje o tom, jaky se z vás stane člověk. I za cenu velmi bolestného poznání. Slušné obsazení mi krom jiného nutí dát čtyři hvězdy .(9.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace