poster

Nelítostná rasa

 • USA

  Fierce People

Drama / Thriller

USA / Kanada, 2005, 135 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • korbitch22
  *****

  malý nezávislý filmek,který mě velice potěšil na duši.tenhle typ filmů mi přesně sedí,černohumorné drama,u kterého se nad něčím zamyslíte a které vám něco dá.upřímný pohled do duší nechutně bohatých lidí,smíchaný s těmi nechutně obyčejnými,kteří dělají chyby,ale mají srdce na spravném místě.anton yelchin je vskutku výborný herec a tuhle roli mu od srdce závidim,mít v pelechu kristen stewart,tak se od ní nehnu ani na vteřinu!:-)i když vám v půli filmu ihned dojde,kdo antonovi vzal jeho nureši:-),nesráži to z jeho kvalit ani píď.DOPORUČUJI!(22.3.2010)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $85,410Tržby Celosvetovo $254,946(19.4.2009)

 • gilmore_girl
  ***

  Anton Yelchin je muj velky oblibenec a musim rict, ze i tady je skvely. A navic ma tak sexy hlas, ze me az hypnotizuje. Bez nej by me ten film asi prilis nezaujal.(25.6.2010)

 • Djkoma
  ****

  Co je horší, primitivní kmen uvědomující si své zvyky nebo vyšší společnost plná nablýskaného lesku zakrývající pravou tvář světa plného peněz? Dříve herec, dnes raději režisér Griggin Dunne sestavil velmi příjemný film o nepříjemné stinné stránce dnešního světa. Dunne skvěle propojil vyprávění syna antropologa a jeho "prázdniny" v luxusním sídle bohatého známého jeho matky. Kdo by na začátku řekl, že masérka na drogách se svým synem budou ve výsledku ty nejnevinnější postavy filmu... Právě především neskutečně dobrý a civilní Anton Yelchin film posouvá o kus dál. Jeho bolest i zvědavost prochází filmem, takže Diane Lane i Donald Sutherland jen v pozadí sledují, jak se rodí budoucí hvězda. Film, který nedá zapomenout na problematiku moci, peněz a skutečnost, že civilizace neušla dostatečný kus cesty od svých primitivních kmenových zárodků z nedávné historie, přestože si všichni myslí opak.(17.2.2010)

 • PauloZ
  **

  Tohle mě fakt nebavilo... asi jsme měl velká očekávání... :-/. Styl vyprávění mi nesedl vůbec a první hodinu se vlastně vůbec nic neděje.(27.4.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace