poster

Nelítostná rasa

 • USA

  Fierce People

Drama / Thriller

USA / Kanada, 2005, 135 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • italka63
  ****

  Ovlivníte kmen a kmen ovlivní vás......jaká pravda. Zajímavý film o životních rozdílech, o tom, že ani množství peněz nerozhoduje o tom, jaky se z vás stane člověk. I za cenu velmi bolestného poznání. Slušné obsazení mi krom jiného nutí dát čtyři hvězdy .(9.1.2014)

 • gilmore_girl
  ***

  Anton Yelchin je muj velky oblibenec a musim rict, ze i tady je skvely. A navic ma tak sexy hlas, ze me az hypnotizuje. Bez nej by me ten film asi prilis nezaujal.(25.6.2010)

 • Djkoma
  ****

  Co je horší, primitivní kmen uvědomující si své zvyky nebo vyšší společnost plná nablýskaného lesku zakrývající pravou tvář světa plného peněz? Dříve herec, dnes raději režisér Griggin Dunne sestavil velmi příjemný film o nepříjemné stinné stránce dnešního světa. Dunne skvěle propojil vyprávění syna antropologa a jeho "prázdniny" v luxusním sídle bohatého známého jeho matky. Kdo by na začátku řekl, že masérka na drogách se svým synem budou ve výsledku ty nejnevinnější postavy filmu... Právě především neskutečně dobrý a civilní Anton Yelchin film posouvá o kus dál. Jeho bolest i zvědavost prochází filmem, takže Diane Lane i Donald Sutherland jen v pozadí sledují, jak se rodí budoucí hvězda. Film, který nedá zapomenout na problematiku moci, peněz a skutečnost, že civilizace neušla dostatečný kus cesty od svých primitivních kmenových zárodků z nedávné historie, přestože si všichni myslí opak.(17.2.2010)

 • Andre3000
  ****

  Kirsten Stewart opět úchvatná. Navíc za jeden den druhý film s Anton Yelchin. Celkově zajímavé a trochu Vás donutí i k zamyšlení.(15.2.2010)

 • Driss
  ****

  Ukázková nenásilná kritika dnešní (nejen snobské) společnosti plné přetvářek, kde se můžeme být jisti jen jistým okruhem lidí. Povedené drama s odpočinkovým dějem a jednoduchou avšak povedenou zápletku si užijete, pokud nečekáte žádný velký zvraty či jiné podoby šoku. Milá oddychovka :)(25.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace